Evinize Gelen Misafirlerin,Hangi Hareketlerine Sinir Olursunuz??

Başlatan βαlκιz, 04 Şubat , 2010, 01:41:02

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

βαlκιz

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 06 Şubat , 2010, 21:34:57
malesef ben saklayamıyorum masa ustu cunkı  :y25: :y25: :y25:
sende fişi çek kabloyu çıkart bende eskiden öyle yapardımm  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 06 Şubat , 2010, 21:36:23
Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 06 Şubat , 2010, 21:34:57
malesef ben saklayamıyorum masa ustu cunkı  :y25: :y25: :y25:
sende fişi çek kabloyu çıkart bende eskiden öyle yapardımm  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:bende modemın fısını cekıyorum bozuk dıyorum :ehi: :ehi:

gökkusağı

hahaha benim evim 5.katta asansör yok o yüzden pek misafirim hele çocuklular hiç gelmez çünkü çocuğu taşımak ölüm gibidir.gelenlerde bekar ama çift olan arkadaşlardır onlarında çocuğu yok zaten  genelde ben giderim misafirliğe:laughing7: :laughing7:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

banada öyle pek misafir gelemiyor malesef çünkü eşim vardiyelı çalışıyor ne zaman hangi saatte işe gideceği belli olmuyor
ben genelde gelmek isteyenleri uygun zamanda çağırırım bilgisayarımı saklıyorum birde kırılcak çok değerli olanları kaldırıyorum

ama en çok kızdığım kendi yengem evinde bebekleri bile elletmez ama bana gelince sesini çıkarmaz kızı alt üst ediyor evi bişe denmiyor sonuçta abimin eşi :honk: başa gelen çekiliyor yani

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 08 Şubat , 2010, 16:52:55
banada öyle pek misafir gelemiyor malesef çünkü eşim vardiyelı çalışıyor ne zaman hangi saatte işe gideceği belli olmuyor
ben genelde gelmek isteyenleri uygun zamanda çağırırım bilgisayarımı saklıyorum birde kırılcak çok değerli olanları kaldırıyorum

ama en çok kızdığım kendi yengem evinde bebekleri bile elletmez ama bana gelince sesini çıkarmaz kızı alt üst ediyor evi bişe denmiyor sonuçta abimin eşi :honk: başa gelen çekiliyor yani
ayyy o muhabbete bende sinir olurum... bide 3 yasındaki çocukk çay die tutturmazmııı gelde koyy... döker yerlere anası kaldırmazz kendini ..ismiyle seslenir ancaaa... bagırarakkk  :cildir:

βαlκιz

bugun arkadasın doğum gününe gittim..
oraya gelen misafirlerden biri çok kendinş beyenmiş havalı yan yan bakan bi kadındıı..
habire bişeylere laf sokmaya çalışıyoduu ..
4 yasında oğlu diger küçük çocuklarla kavga etti diyee oğlunu bi dövdüüü  :cildir: :cildir: kalkıp onu bogasın geldiiii  :caca: :caca: :caca:
daha o kadın benim 100 metre yakınımdan geçemezzz sinir oldum sen orkaya misafirliğe gelmişin olay çıkartmaya çocugunu dövmeye degill rezil kadınnn  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

vallh deli oluyom deli benim çoçukalr zaten yetir bana bide komşu çoçukalrı biliyorsunuz iş yapamıyorum ev iyice
berbatlaştı   benim hayatımnda ilk defa evim nok ğibi deliriyom vallh ileşmeyi 4gözle bakıyom bde üstüne çoçuguna bakmayan anne geldimi delirmek içten değil  :cildir: :cildir: :cildir:

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 11 Şubat , 2010, 00:52:30
k_çını kaldırıpta yardım etmeyenlere :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

VALLH EFLİNNİM İNAN bana ben her ğittiğim yerde ilk defa gitsem bile kalkıp yardım etmeden asla duramam eşimin arkadaşlara gidiyoz bulaşıklarını bile yıkıyom :k06: ama bana geldiklerinde banada yardım etsinler diye değil tabiki ama bana geldilermi bir bardak çayı doldurmuyorlar sonra diyorum kendime amma salakım :k06: mileete gidince kıcımı yırtıyom yardıme dicem diye çoçuguna bak onu yap bunu yap diye bana gelen oldumu vallah bir tabagı bile mutfaga bırakmıyor en son yaptıgımda bu son demiştim dur bakalım şimdilik biyere gidemiyoz gittiğimizde yerimde oturabilcemmi  :caca:

βαlκιz

ya bişeler hazırlarsam çayın yanında yemezlerse sinir olurumm.accık tadına bakk yee..
mesela dünn gelcekelr diye kek yaptım  tabaga kek her türlü bisküvi kraker bilmem ne koydum karı yemediiiii
adam sildi süpürdüü  :ehi: :ehi: kadın bişey yemedi meyve getirdim bişey yemedin al bari meyve ye dedim yine yemedii sonradan ayva dogradı bitane yedii he şöyle ye dedim  :k06: :k06: :k06: :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 11 Şubat , 2010, 10:52:47
Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 11 Şubat , 2010, 00:52:30
k_çını kaldırıpta yardım etmeyenlere :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

VALLH EFLİNNİM İNAN bana ben her ğittiğim yerde ilk defa gitsem bile kalkıp yardım etmeden asla duramam eşimin arkadaşlara gidiyoz bulaşıklarını bile yıkıyom :k06: ama bana geldiklerinde banada yardım etsinler diye değil tabiki ama bana geldilermi bir bardak çayı doldurmuyorlar sonra diyorum kendime amma salakım :k06: mileete gidince kıcımı yırtıyom yardıme dicem diye çoçuguna bak onu yap bunu yap diye bana gelen oldumu vallah bir tabagı bile mutfaga bırakmıyor en son yaptıgımda bu son demiştim dur bakalım şimdilik biyere gidemiyoz gittiğimizde yerimde oturabilcemmi  :caca:
aynen yelızcım bende oyleyım bı yere gıttımmı yerımde oturamam ılla yaparım yanı ama artık akıllandım bana yardım edenlere edıcem k-cını kaldırmayanlara degıl :ehi: :ehi: :ehi:sen zaten yapma artık hamıısın sen bebısıne ıı bak :opucuk: :opucuk:

Zeynep_Sena

bütün bu saydiklarinizin cogunu yasamisimdir evimde yada baska yerlerde gormusumdur ama misafiri cok severim ve gelen cocuklar ne yaparsa yapsin hic bisey diyemem zaten sen cocuklara filan yapma dedikce daha kotu oluyolar cocuklar ama hersey annelerinde biter bence benimde simdi 2 aylik bi kizim var ilerde oda yaramazsa demektirki ben cocugumu egitemiyorum neyse bu sohbet hic bitmez size iyi sohbetler...

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 11 Şubat , 2010, 22:53:03
ya bişeler hazırlarsam çayın yanında yemezlerse sinir olurumm.accık tadına bakk yee..
mesela dünn gelcekelr diye kek yaptım  tabaga kek her türlü bisküvi kraker bilmem ne koydum karı yemediiiii
adam sildi süpürdüü  :ehi: :ehi: kadın bişey yemedi meyve getirdim bişey yemedin al bari meyve ye dedim yine yemedii sonradan ayva dogradı bitane yedii he şöyle ye dedim  :k06: :k06: :k06: :k06:

yemesin işte ne ğüzel sana  kaldı hepsi ikizlerle sen yersin belkide adam silip süpürdüğü için kadın mahcup olmuştur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: