Evinize Gelen Misafirlerin,Hangi Hareketlerine Sinir Olursunuz??

Başlatan βαlκιz, 04 Şubat , 2010, 01:41:02

« önceki - sonraki »

derbeder

Allaha sukur 1 tek yuz goz oldugum bir komsum var. o da zaten dusuncesiz bir insan degil. ama gelipte dedikodu yapan kisilere sinir olmuyor degilim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

**YeŞiLzEytİN**

bnmde yan komşum çok düşüncesiz bir keresinde kızımla öğle uykusuna yatmıştım ısrarla kapı çalıyor neymiş kahve içelimmi diyecekmiş bir kere basarsın çıkmıyorsam daha ne parmağını kaldırmıyor bile kapı açılana kadar sinir oluyorummm :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

nesrin_beyza&berrin

Bakın yarama parmak bastınız. Gelen misafirlerin eğer yaramaz çocukları varsa ilgisiz oturmaları. bende peşlerinde koşmam. çok sinir oluyorum. :BangHead:

βαlκιz

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 25 Ağustos , 2010, 13:24:11
bnmde yan komşum çok düşüncesiz bir keresinde kızımla öğle uykusuna yatmıştım ısrarla kapı çalıyor neymiş kahve içelimmi diyecekmiş bir kere basarsın çıkmıyorsam daha ne parmağını kaldırmıyor bile kapı açılana kadar sinir oluyorummm :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
böylelerine deli oluyorum banada oluyodu önceden bazen yine olur üst katta eşimin anneanesi gelir patpatpat uyuyoruz ya nevar b..k mu var  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bi ara duydum bilerek kapıyı açmıyo dedi
bende evet açmıyorum çünkü uyuyoruz dedim uyurken açmam mümkün degil dedim
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

walla ne yalan söylüyüm ben direkt misafirlik olayına gıcıgım..özellikle çocuklu we kalabalıksa

tweety0555

ama unutmakı yarın sende coluklu olarak gezmeye gıdeceksın busra cım...

DİLVİN

bızım evımıze arada bir mısafır geliyor   :toothy10: :toothy10:

onlarında başımın üstünde yerı var

benım akrabalarım zaten gaziantepde yılda bir kez gelıyorlar 

eşimın akrabalarıda kayınvaldem karşı sitemde oturuyor onlara gıdıyorlar  :-\ :-\

ama bekarken en çok gelen mısafırın buzdolabını karıştırmasına sınır olurdum  :caca: :caca:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: ((selma)) - 26 Ağustos , 2010, 15:06:22
bızım evımıze arada bir mısafır geliyor   :toothy10: :toothy10:

onlarında başımın üstünde yerı var

benım akrabalarım zaten gaziantepde yılda bir kez gelıyorlar 

eşimın akrabalarıda kayınvaldem karşı sitemde oturuyor onlara gıdıyorlar  :-\ :-\

ama bekarken en çok gelen mısafırın buzdolabını karıştırmasına sınır olurdum  :caca: :caca:

ayenn bnde dolabımı karıştırmasına  he bide cukları yaramzlık yapyo hanmlar oturuo ona gıcık oluom :caca:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Bende eve gelen misafirin cocuklarina bakmamalarina

hey allahim  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: evin icine batiripta gormezlikten geleni  :cildir: :cildir: :cildir:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: tweety0555 - 26 Ağustos , 2010, 15:00:15

ewet öyle ama çocuklarını gittigi yerin ew sahibini bakıcı sanarak ortaya bırakan çocuklulardan bahsediyorum..rabbim büyük konuşturmasın inş ben ööle yapmam..zaten heres benim misafirligime bayılır..hiç oturmam ew sahibinide yormam..yarın çocuk oluuncada artık çocuga bakarım..

tweety0555

ama sen ılk yazında oyle emedıgın ıcın cocuklu dedgın ıcın yazmıstım ama bakmayan annelere bende cılgına donuyorum benım evımde olsa azarlıyroum...

Balböceği

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 26 Ağustos , 2010, 15:19:55
Alıntı yapılan: tweety0555 - 26 Ağustos , 2010, 15:00:15

ewet öyle ama çocuklarını gittigi yerin ew sahibini bakıcı sanarak ortaya bırakan çocuklulardan bahsediyorum..rabbim büyük konuşturmasın inş ben ööle yapmam..zaten heres benim misafirligime bayılır..hiç oturmam ew sahibinide yormam..yarın çocuk oluuncada artık çocuga bakarım..
Busracim bende aynisiyim cnm kirk kat el olsa bile yardim ederim benim misafirligimden cok memnun olan insanlar biliyorum elbette cocuk bu durmaz etmez doker sacar ama anasi olarak mecbur bakacaz
ben bakmiyanlara uyuz oluyorum ben evlendim yabanci memlekete geldim benim evime gelenler eltilerim onlarim gorumceleri bi gorsen evimin altini ustune getiriyorlardi hic bisi yapmiyorlardi bende ah manyak kafam onlara gittigimde ise kimim var kendimden baska evlerini tezmilerim ne isleri varsa yapardim ama artik son noktayi koydum onlardan neyim eksik yapmiyorum cnm biliyormusun dogum gunu partisine gittim o zamanlar yeni hamileyim 2 3 aylik falan
gectim kenara oturdum ev sahibi ne dedi biliyormusun edacim senin niye keyfim yok dedi dedim yorgunum belli cnm dedi
yorgun olmasan dedi kalkar bulasiklari yikardin dedi sen olsan ne derdin  :-\ simdi artik kimseye yardim dahi etmiyorum  ;D

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

yoook şimdi ne yalan söylüyüm hiç kimsaden emegimi esirgemem ama haketmeyenede elimi kıpırdatmam..benmde görümcem gittigimde her işini yaparım hiç şöyletmeden..bide hamileyim yaani oda benden 1ay büyük hamile..geçen gittim sofralarını kurdum kaldırdım yıkadım geldi mutfaga sanki onlar benim görewim yoruldun allah razı olsun diyecegne bide yerleştirsen oturuyoruz ben daha yapamam dedi... yapamam dedim geçtim oturdum şok oldum ama...

ELA_BARA

:cildir:O ÇOCUKKLARI VE İLGİLENMEYEN ANNESİNİ BALKONDAN AŞAĞI ATMAK GELİYO İÇİMDEN  :violent1: :violent1: :cildir:

Balböceği

Oldu bitti kendini dusunen bencil insanlardan nefret etmisimdir
aldigim biseyi bile 3 ay once almistim diyorum  :cildir: