Evinize Gelen Misafirlerin,Hangi Hareketlerine Sinir Olursunuz??

Başlatan βαlκιz, 04 Şubat , 2010, 01:41:02

« önceki - sonraki »

Balböceği

gulfercim o nasil teyzeymis ya teyze anne yarisiydi hani  ::)
sen de suc vermeseydin keske anahtarini  :caca: :caca: :caca: bosversene tartissa ondan iyimisss

Lă_Tăhzen!

şipidik şipidik yüzen balik

çocuğuyla ilgilenmeyen annelere gıcık oluyorum aynen ben de pc yi saklıyorum bi de her gelen taktı salonda duvarda bi fotoğrafımız var çok sexiymiş yatak odasına as diolar  ben de yatak odama asıcaktım aslında ama  kaynanam  geldi aaa bunu yatak odana as dedi die inadımdan salona astım her gelen de ona takılıo gecen gün mevlüt vardı şu burun buruna  fotoğrafı kaldır dio dua okuncak burda dio  hay seninde okutaydım duanı kadııınnnn

vadi= muge & melis

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

hahahayt ne deyim sana sipidikkkk  :ehi: :ehi: :ehi: kaynanalarrr oyyyyy  :ehi: :ehi:

Demet_dk

HABER VERMEDEN GELMELERİNE ÇOOOOOOOOOOK SİNİR OLURUM
EMRİ VAKİLERDEN HİÇ Mİ HİİİÇ HOŞLANMAM

Alıntı yapılan: Demet_dk - 21 Temmuz , 2010, 20:02:12
bi de davetsiz misafirler geldiii die sırıtıyolar ya ıhhh gıcık oluyorum kaynanamın alt komşusu yapıo onu bana bi de dio böle davetsiz gelince içime sinmio ben de dedim bi gün müsait olunca davet ederim takma dedim karı güldü ben olsam yerin dibine girerim yüzsüz işte kaynanamla çok sıkı fıkılar ya beni gelini sanıyo kancık

мiŁenα.

aynen :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

hah bak tam benlik konustunnn hele hele hazirliksiz biriin gelmesine helede yemekli uyuz oluyom  :cildir:

Dilara Ebrar

evet haber vermeden gelmeleri gıcık.bide verilen terlikleri beğenmeyenler varya onlara dahada gıcık oluyorum yaaaaaaaaaaaaw :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Balböceği

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 22 Temmuz , 2010, 09:59:09
evet haber vermeden gelmeleri gıcık.bide verilen terlikleri beğenmeyenler varya onlara dahada gıcık oluyorum yaaaaaaaaaaaaw :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: terlikleri al bi iyice dayak at sen onlaraa  :ehi: :ehi:

paçi&uşak=bebek

çocuklarını bi getirirken bide götürürken gören annelere sinir sinirrr oluyorum

su1023

Buzdolabımı izinsiz karıştırmalarına
şımarık çocuklarına ve ilgisizliklerine
sifonu çekmeme konusunda uzman olmalarına
yatak odama girme girişimlerine
ve misafir varken sürekli bişiylerin kırılmasınaaaaaaaaaaaaaaaa :cussing: