29 Mart , 2024, 13:47:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tek kese ikizleri...yardım edin...

Başlatan ecee, 03 Şubat , 2010, 21:25:43

« önceki - sonraki »

ecee

öncelikle hepinize iyi akşamlar diliyorum.8 haftalık gebeyim bugün rutin kontrolüme gittim ve doktorum bana tek kese içerisinde ikiz bebek olabilecegini söyledi.15 gün sonrasına randevu verdi net olarak sonuç ozaman belli olacak.başına böyle bi olay gelen varsa lütfen bana yardımcı oalbilirmisiniz kızlarrr..şimdiden teşekkür ederim..

ecee

hiç ikiz annesi olan yada çevresinde böyle bişey olan yokmuuuuuuu :dontknow: :dontknow: :dontknow:

βαlκιz

tek kese derken tek yumurta ikizleri olmuyo muu  ::)
benimde tek yumurta ikizlerim var
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ecee

canım bugün doktor tek kesenin içerisinsde iki bebek ihtimali çok yüksek dedi.birinin kalbi atmaya başlamış ama eger varsaki bigeri çok küçük 15 gün sonra tekrar gidecegim.sence bu normalmi

ecee

sanırım tek yumurta ikizi oluyo.ikiz gebelikler nasıl oluyo hiçbir bilgimde yok.

βαlκιz

tamam tek yumurta ikizi haftaya digerinide görür doktor kalbi atmaya başlar biri hep geriden gelir çünküü endişelenme
sen kendinden bahsetsene ilk hamileliğinmi nekadarlık evlsiin yaş kaç  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ecee

24 yaşındayım ve 4 yaşında bir kızım vae 5 senelik evliyim.ikinci bebek içinde bir senedir ugraşıyoruz..valla içimi rahatlattın çok sagol yaaa :love9:

βαlκιz

ben gülşah 20 yaşıma gircem bu ay
haziranda 3 sene olcak evleneli 12 buçuk aylık ikizlerim var darıısı başına :nazar:

ecee

ah canımmmm allah bagışlasın evlatlarını.iki bebek zor olur herhalde.ben ne yaparım bilmiyorum zaten bir kızım var birden 3 tane olacaklar..allahım hayırlısıyla gelişsinlerde başka birşey istemiyorum..sana yardımcı olan birileri varmı yanında.

cimcime

AY  MAŞALLAH BAYILRIM İKİZ BEBEKLERE, RABİM BEBEKLERİNİZİ SİZE BAĞIŞLASIN ARKADAŞLARRR:amin:

BU ARADA BENDE 5 HAFTALIK HAMİLEYİM, İLK GEBELİĞİM 10 AYLIK EVLİYİM.  BİRDE BENDE İKİZİM ÇİFT YUMURTA İKİZİ,ACABA BENİM BEBEĞİMDE İKİZ OLABİLİR Mİ? :k06:

ecee

sanırım ikiz gebelikler genetik olur diye duymuştum.hamileligin hayırlı olsun seninde ikiz annesi olma ihtimalin yüksek.

cimcime

İnşallah canım ya, bende ilk gebelim olduğundan pek bilmiyorum adetim 1 gün geçikti kan değerim 489 du yüksek mi bilmiyorum açıkcası, cumartesi gideceğim doktora

hasi hayırlısı allahım çocuklarımızı bizlere bağışlasın  :amin: :amin:

ecee

amin canım rabbim tüm elat isteyen arkadaşlarımızada nasip etsin.bencede bi doktora git kan degerlerini pek bilmem ama ultrasonda bebegin kesesi belli olur. :icon_thumright:

ecee

kızlar ii akşamlar diliyorum hepinize.buarada cevaplarınız bekliyorum.biraz kızımla ilgileneyim daha sonra tekrar görüşürüz :opucuk: :opucuk:

βαlκιz

ikiz bazen zor oluyo tabii ben ilk günden beri tek bakıyorum ailem istanbulda ben erzincandayım