29 Nisan , 2024, 12:14:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

haberı olanlar buraya

Başlatan sedaş, 04 Şubat , 2010, 21:11:55

« önceki - sonraki »

sedaş

merhaba ben 20+4 hamileyım devletin cocuga sut ve bez parası veriyormuş bunu bilen varmı acaba, nasıl bas vuruldugunu bilenler bana yardım ederseniz sevinirim simdiden tesekkurler.

βαlκιz

haberim yok olsa 2 çocuga bez almam devlete koşardım hemen  :k06: :k06:
süt parası diye bi konular vardı burda bak istersen ara
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gülru

ilk defa duydum bende :dontknow: , çocuk yardımı yapılıyor ama 20 tl  :ehi:  :ehi:  :ehi:

bu konuda bilgin olursa paylaşırsan sevinirm merak ettim doğrusu   :icon_scratch:  :icon_scratch:

sedaş

yag banada ankaradan arkadasım haber verdi hamılelıkde işlemleri yaptırıyormuşun dogumdan sonra alınıyormuş ama nasıl bas vuracagımı bılmıyorum bana bunuda ablamda soylemıştı ilk hamileliginde gec kaldıgı ıcın alamamıştı simdi ise gene hamıle ve kendisi işlemlerin 34 haftalıkken yapıldıgını soyluyor bana basska bilenler yokmu acaba.

gülru

eğer doğruysa gerçekten güzel bir şeymiş bende bir araştıraym bunu en iyisi..

hasyet

bende duymuştum böle bişiler kızlar bizim yanımızda çalışan biri vardı o demişti keşke eşimi sigortalı gösterseydim diee...doğumdan önceki ve sonraki 3 ay için bi para veriyomuş galibaa..çalışamadığın günler için..1-1.5 veriyolar demişti ama ne kadar doğru bilmiyorum..
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

ecee

ilk defa duyuyorum ayrıca dogumda sadece 50 tl yardım ediyorlar diye biliyorum.ama gerçekdende böyle bişey varsa süperrrr :hello2:

sedaş

bencede ama nasıl basvurmamız gerektıgını bilmiyorum baska bilenler varsa beklerim

nisan rüzgar

evet bende duydum arkadaslar bunu bizim bakkalı grmüş gecen bnmki yeni bebegi olduu 70 tl para alıyomuşşş bebek parasıı ohh negüzel bişi bu yawwww...sigortalı olmak gerekiyomuş sanırım alabilmek için 

yağmur8183

Merhaba kızlar,Ben memurum,memurlara çocuk yardımı 30 lira,bilginize...

ZyNp

bende duymustumm  boyle bısey saglık ocakları sut yardımı yapıyor falan dıye ama hıc sormadım ben yakınlarda saglık ocagı olanlar varsa ögrensın bızıde bılgılendırsın kızlar