bebeğim yataktan düştü ne yapabılırım lutfen yardım

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 01 Şubat , 2010, 12:44:04

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:dıkkat et sen yınede ben cok uzuluyorum dustugu zamn cok vuruyo kafasını heryeree  salak olcak :honk: :honk:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

geçmiş olsun canım hemen hemen herkezin başına geliyo düşme olayı
korkma
eger düştükten sonra gözlerde kayma ve kusma yoksa merak etme
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

düştükten sonra kusma olursa korkabilirsin
ama daha olmamış korkma
benimkiler nerelerden düştü allaha şükür bişey olmadı

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

geçmiş olsun canım kusma yoksa bişey yoktur telaşlanma
her bebeğin basına gelıyor eflin kadar düşen yoktur heralde :honk:

Demet_dk

geçmiş olsun inşallah bişey olmamıştır bebeğine

ah bu düşmeler yokmu
Allaha şükür şimdiye kadar çok ciddi bişeyimiz olmadı
sadece dudak patlatıyoruz kanatıyoruz şimdilik
ne kadar kollasakta saniyelik düşüveriyolar
Allah korusun hepsini  :amin:

βαlκιz

korkma canım
düştügü anda o gün kussaydı yani fışkırtarak kussaydı
gözlerinde kayma olsaydı korkabilirsin
ama demek bişey yok
benim çocuklarım koltugun en tepesinden yere kafa üstü düştü
bişey olmadı beşik yatak koltuk tepeleri ohoo ama bukadar endişelenmedim
düşe düşe büyüyolar
ama dediklerimiz varsa olduysa endişelenebilirsin
ama artık geçmiş ilk gün önemli bacaklarını oynatıyosa bişey yoktur

ırmak184

canım aynısını bende yasadım akşam üstü  :crybaby2: kızım yataktan düştü...içimiz rahat olsun diye acile gittik beyin cerrahiye film cekildi muayne edildi bişey cıkmadı şükür...kusma ve bayılma olursa kötüymüş..

ırmak184

gecmiş olsun canım aynen bende bir daha kesinlikle koymam  :'(

orgucini

cok geçmiş olsun kızlar düşe kalka büyüyorlar böyle işte
bir anlık dalgınlıgımızda oluyo  böyle büyüyecekler kusmadıkca ve bayılma olmadıkca korkmayın
ama dr gidip içinizi rahatlatabilirsiniz
http://orgucini.blogcu.com/
bebek örgüsü siparişi alınır

Make a pregnancy ticker

tuana ve sudem

merhaba hanımlar benim kızımda düştü dişi damana girdi lütfen dua edermisiniz dişleri düşmesin tutsun çok korkuyorum ah yürüsün istiyoruz bi yürüdülermi hiç yerlerinde durmuyolar durdurabilene aşk olsun valla  :amin: :amin: :amin:

pamuk&şekerim

bütün bebişlere ve annelerine çok geçmiş olsun.sizi çok ii anlıyorm benim kızımda 2 gün önce kanepeden düştü altını açtım, havalansın diyede açık bırakmıştm oda altı açılınca sevinçten çıldırıyo o esnada bende oda da arkam dönüktm  pat diye bir ses ve bebeğim çıldırmış gibi birden ağladı yerde kafa üstü düşmüş bir vaziyette hemen kucağıma alıp bağrıma bastım o ağladıkça benim kalbime bıçak saplanıyodu.Allahıma şükürler olsun okuduğum duaların hürmetine birşey olmadı.ben her zaman sağına soluna yastık koyarım o gün koymamıştm bana dersoldu.rabbim biz elimizden geldiğince koruyabiliyorz sen esirge sen koru ALLAHIM :amin:
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hepinize geçmiş olsun
allah bebeklerımızı korusun :amin: :amin:

laracroftt

11 Ekim , 2012, 22:35:35 #58 Son düzenlenme: 11 Ekim , 2012, 22:37:16 laracroftt
ooofff azonce bebegım dustu kanepeden :y25:

Uyuttum besıgıne koyarım bırazdan dedım bıraktım ayagımdan. Onunede oyun parkını koydum dusmesın dıye. Icerı esımın yanına gıttım. Pat dıye bı ses. Kumanda dusmus yere. Asyada yerde halıda yuzukoyun :y25: herhalde koltuktaydı onu almaya ugrasırken atıvermıs yere kendını :y25:
Ya anlamıyorum o koca parkın kıyısından sıyrılıp nasıl attın kendını yere? Bu kacıncı? Allahım ben napıcam bu kızla cok hareketlı :sad1: neler koyuyorum dusmesın dıye,allaha emanet dıyıp donmuyorum kı arkamı...gene bı yolunu bulup atıyo kendını,ustelık daha emeklemıyor bıle...

Yemın edıyorum kalpten ölup gıdıcem bırgun :crybaby2: yuregım yarıldı aglayınca. Besıgıne koysam o an uyancak,koymasam gene atıcak kendını,ayagımda kalsa ısım gucum var saatlerce tutamıyom kı :crybaby2:

offf offf :y25:

Balböceği

Gecmis olsun canım  :y25:

Keske kendi basına beşikte uyusa daha iyi olurdu  :dontknow: