eşini özleyen var mııııı??????

Başlatan hafsa su, 31 Ocak , 2010, 00:08:01

« önceki - sonraki »

hafsa su

slm kızlar ben geldim.nasılsınız?gecenin bu saatinde ne yapmak istersiniz?ben eşimin yanında olmak isterdim.5 gündür şehir dışında.çok özledim
onu. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

hafsa su

offfff kızlaaaar nerdesiniz.kimse yok mu nolur yalnız bırakmayın beni. :flowers: :flowers: :flowers:

ESİNCİK

ben de ben de ben deeeeeee  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
çok özledim eşim nöbette ama alıştım özlemeye :-\ :-\ :-\

hafsa su

en son ne zaman sarıldın eşine?ben 5 gündür sarılamıyom eşime. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ESİNCİK

ay canıııım, anlıorum seni biz de nişanlılıkta hep ayrıydık. Ama bu sbh sarıldm bn :love8: :love3: :love9:

hafsa su

allah eşlerimizi bize bağışlasın.10 aydır evliyim.ama sanki yıllardır yanımda hep o varmış gibi.bu ayrılklar çok zor geliyo bana. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :flowers:

βαlκιz

karşı kanepede yatıyooo ama özlüyorum bakıyorum habiree oda ne bakıyosun diyoo  :ehi: :ehi: :ehi:
allah kavuştursun bayanlarr  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Böcüğüm

bende özledim ama sarılamıyorum yanımda olduğu halde küsüs çünkü iki yabancı gibi uyuyoruz hem seviyorum hem özlüyorum hem çok kırgınım çok zor çok :crybaby2:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

neden bocugum ıcını dokmek ıstersen dınlerım belkı rahatlarsın  :sad1: :sad1:

Böcüğüm

tşk canım bizim evliliğimiz problemli zaten kaynanam yüzünden düzelemedik bi türlü şimdi tekrar küsüs sadece acıktımı bişe istedimi konuşuyoruz çok fena tartıştık alttan alamıyorum bu defa kayınvaldem herşeye karışır çok düşkünmüş gibi yapar oda sözünden hiç çıkamaz ama beni hep ihmal eder buda beni sıkıyo tabi ne olucak bilemiyorum
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ben yanımdayken bıle çok ozluyorum  :love9: :love9: :love9: :love9:

işe gıderken agladıgım çok olmuştur keşke hiç gitmese hep yanımda kalsa ona hiç doyamıyorum çok seviyorum aşkomu  :love8: :love8: :love8:

eşinden ayrı olan arkadaşlara rabbım sabır versın  :amin: :amin: :amin:

ESİNCİK

ben haftada 2-3 gece görebiliyorum kocamı, hep özlem dolu geçior hayatımız. :crybaby2: :crybaby2: Aslında kötü ama aynı zamanda heyecanlı, aşkı canlı tutuo :love9: :love9: :love3: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ALLAH SABIR VERSIN ESİNCİK  :amin: :amin: :amin:

BEN KAÇ AYDIR INANILMAZ DUYGU YOGUNLUGU YAŞIYORUM  EŞİME ÇOK DÜŞKÜN OLDUM SUREKLI YANIMDA OLSUN ISTIYORUM

NE İŞ YAPIYOR EŞİN CANIM

ESİNCİK

eşim doktor cnm, ama memlekette bi dr o varmış gibi bissürü nöbeti oluo. Tabi çok özleşiorusss :love8:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

OZLEM OLMAZ MI SIZDE AŞKINIZI YENILEMIŞ OLUYORSUNUZ BIRBIRINIZI OZLEYEREK   :k06:

ESİNCIM BEBEGIN VAR MI