29 Nisan , 2024, 12:01:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3 yıl sonra hamileyimmmmmmmmmm

Başlatan (iki gözüm), 30 Ocak , 2010, 12:23:12

« önceki - sonraki »

ikos23

hayirli olsun canim... allah sag salim kucagina almayi nasip etsin.. hayirli ve saglikli evlat olur insallah...
tadini cikar
darisi bizlerin basina  :director:

yasmin35

tebrikler canım hayırlı olsun allah kucagınada almak nasip etsin işallah
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

yağmur8183

ZyNp

sevinç86

hayırlı olsun :) sorunsuz bi hamilelik geçirirsin inş.allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

TBRİKLER ALLH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ayşee7478

canım çok sevindim yaaa. sen bunu çoktan hak etmiştin hayırlısıyla kucağına aldığın günleri de görürürz inşallah. canım biz www.bebishim.net teyiz ordaki forumda eski sitenin çoğu kişisi. istersen oraya gel he. görüşürüz canım ya çok sevindim senin için.
Canım kızlarım sizi veren Allah'a şükür...

(iki gözüm)

Alıntı yapılan: ayşee7478 - 04 Şubat , 2010, 16:22:09
canım çok sevindim yaaa. sen bunu çoktan hak etmiştin hayırlısıyla kucağına aldığın günleri de görürürz inşallah. canım biz www.bebishim.net teyiz ordaki forumda eski sitenin çoğu kişisi. istersen oraya gel he. görüşürüz canım ya çok sevindim senin için.
sağol cnm benim geldim ordayım zaten nerelerdesin cnm neler yapıyosunn bebişin nasıl...

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: (iki gözüm) - 30 Ocak , 2010, 12:29:15
Alıntı yapılan: ●●๓ütє๓єภภค●● - 30 Ocak , 2010, 12:25:53
hayırlı olsun kuzum :nazar:aşılama filan mı oldun yoksa doğal yollamıı ???
cnm ben geçen sene dr gittim sorun olmadıgını söledi altı ay içind eolur dedi olmazsa gelin aşilam yapalım ben altı ay sonra gittigimde bana rahim flimi çekilmme gerektigini söledi ama burası küçük bir yer oldugu için burda çekilmiyordu başka bir yere sevk etmek istedi bende gidememdim dogal yolla oldu
ayyy canım tebrik ederim allah kucagına almayı nasip etsin...

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün...allah inş banada nasip eder

can yine cannnn

TEBRİK EDERİM RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH TATLIM :opucuk:
can dediklerim....

(iki gözüm)

kızlar bugün bebeğimi gördüm kalp atışlarınıda duydum çok güzel bişey allah isteyen herkeze nasip ettsin bebeğim 8+5 günlükmüş ay çok güzel bir duygu anlatamam...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

hayırlı olsun canım.
allah (cc) tamamına erdirsin inş.
merak ettim 3 yıl sonra hamileyim yazmışsın.3 yıldır mı istiyordunuz,doğal yolla olmuş ne güzel.hiç mi tedavi olmadın.
bende 1 yıldır istiyorum kısmet olmadı henüz.ama hiç olmayacakmış gibi (allah korusun da) geliyo,korkuyorum.
allah (cc) her zaman herşeyin hayırlısını nasip etsin inş.

(iki gözüm)

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 25 Şubat , 2010, 01:23:38
hayırlı olsun canım.
allah (cc) tamamına erdirsin inş.
merak ettim 3 yıl sonra hamileyim yazmışsın.3 yıldır mı istiyordunuz,doğal yolla olmuş ne güzel.hiç mi tedavi olmadın.
bende 1 yıldır istiyorum kısmet olmadı henüz.ama hiç olmayacakmış gibi (allah korusun da) geliyo,korkuyorum.
allah (cc) her zaman herşeyin hayırlısını nasip etsin inş.

cnm ewt 3 yıldır istiyodum ama olmuyodu eşiminde benimd ehiç sorunumuz olmadıgı halde olmuyodu hayırlısyni istedim ve şuanda hamileyim hiç bir tedavide olmadım normal yolla anlıyacağin sabretmek ve takmamk gerek takarsan ve sabretmessen hamilelik süre dahada uzuyo onu çok iyi biliyorum...

KONYALI

HAYIRLI OLSUN,ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN... :nazar: