19 Nisan , 2024, 11:27:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sigarayı Nasıl Bırakırız ?

Başlatan bengü, 28 Aralık , 2007, 20:12:44

« önceki - sonraki »

bengü

emoscum insallah baslamazssin bende hamileyken icmemistim ama simdi  :BangHead:g10 adini bilmiyorum canim bendede gastrit var oyüzden dokundu yani onu cignedigim zaman midemde gaz sancisi olustu bilmiyorum bi denesin yine ama bana dokundu sanirim nikotin cigneyip yutuyosun direk mideye gidince agir geldi heralde.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

MISIRLI-GELIN

merhaba arkadaslar 3 bucuk aylik hamileyim ve sigarayi birakmak istiyorum ama olmuyor,bu yüzden esimle cok tartisiyoruz yardimci olursaniz sevinirim tesekürler
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

sevda

20 Temmuz , 2008, 15:02:28 #32 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2008, 15:05:33 sevda
CANIM HOŞGELDİN ARAMIZAA... :flowers: :flowers: :flowers:

ÖNCELİKLE EŞİN KESİNLİKLE HAKLI BUNU SENDE BİLİYORSUN DİMİ BEBEĞİNE ZARAR VERMEYİ DÜŞÜNMÜYORSAN EN KISA ZAMANDA BIRAK DERİM..

BENDE HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİM GÜNÜN ÖNCESİNDE 1,5 PAKET SİGARA İÇİYORDUM ERTESİ GÜN HAMİLELEİK TESTİ YAPTIĞIMDA HEMEN BIRAKTIMM SENDE BIRAKABİLİRİSN GÜZELİM BEN DİREKT OLARAK BEBEĞİMİ DÜŞÜNDÜM GÜZELİM SENDE ÖYLE YAP VE HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEMDE BEBEĞİN İÇİN BIRAK DERİMM BEN HALEN İÇMİYORUM MESELAA SİGARAYI HAYATIMDAN VE EVİMDEN ÇIKARDIM... ;)

MISIRLI-GELIN

hosbulduk sevdacim inanki bende hamile oldumu 1 bucuk ay önce ögrendim 3 hafta kadar icmedim ve bu son kac gün yine basladim suanda elimde bitane var 1 saatir elimde ama hala yakmadim ok bebegimden  degerli degil ama bilmiyorum yinede tesekür ederim bu arada seninle tanistima memnun oldum tesekürler saygilar

Organik_Seker

Canım merhaba hosgeldın hayret nasıl oldu tıksınmedın sıgaradan ben o donemlerde ıstesemde ıcemıodum mıde bulantım daha sonrakı aylarda gectı, tek tük ıctım sonra hıc ıcmedım 1 ay oncesıne kadar eren emmeyı keser gıbı olmustu aslında meme verırkende 1 tane ıcıodum bazen ama cok uzuluodum :( Şimdi basladım ama gunde 5 taneyı gecmıyor cnm . Ama ınsallah tıksınırde ıcmezsın

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

MISIRLI-GELIN

slm inanki hamilelimin ikinci ayinda tiksindim ve yine basladim ama insallah birakirim allahdan tek istegimin bir cocugum olmasidi simdi hamileyim biliyorum cocuma ve kendime cok zararim veriyorum ama simdi günde 2 3 iciyorum oda kardesim esim icerken 2 3 kez cekiyorum yoksa bir sigara tam icmiyorum olsun oda zarar birakacam ama,sen nerden katiliyorun canim bu arada ben hilal  :nazar: :nazar:

encan

canım ben yarın doguma gıdıyom hala sıgara elımde bende esımle cok cok trtıstım keske tıksınıp bıraksaydım umarım sen basarırsın.........

MISIRLI-GELIN

merhaba bacim senin yaptiginda yane yarin dogum var sigara elinde neyse ben hic büyük konusmayim belki doguma sigarayla girerim saka sakada ama bugüne kadar ictin bir yan etkisi olmadimi hic allah yavrunuzu size bagislasin insallah allah herkeze kolay dogum nasip eder,kizinin ismini düsündünmü bu arada?

emosum

kızlar merhaba

canan sana inanamıyorum hala sigaramı içiyosun :caca: :caca: :caca:  bilmiyodum vallahi

bende sigara içiyodum hamile olmadan önce ama tiksindim sigara dan sonra test yaptım hamile oldugumu anlamıstım
ve şimdi kokusundan bile duramıyorum yanimda kimse içmiyor daha dogrusu bizim evde yasakladık
ve bidaha baslamam umarım sende bırakırsın mısırlı gelin

MISIRLI-GELIN

slm emosum nasilsin inanki bende birakmak istiyorum ama bugünden itibaren icmicem ya yanimda biri icerse tiksiniyorum ama kendim icersem bise yok bende anlamadim emos kac aylik hamilesin dogum nezaman hayirliysa :caca: :caca: :caca:kizlar hade sigaraya hucum bukadar zaman bekledim artik icmicem bakalim eger bugün icmezsem hic icmicem insan nefsine hakim olmali öyle degilmi emosum

emosum

saol canım iyiyim benim 9 gün kaldı doguma son günlerim
umarım en kısa zamanda sigarayı bırakırsın
içmicem de içme yaaaa  bırak at paketi bi yere

MISIRLI-GELIN

inanki hamile kaldimdan beri paket tasimiyorum kardesimden falan öylesine o icerken halalarim falan icerken cekiyorum emos allah yardimcin olsun buarad nerde yasiyorusn bebis kizmi erkekmi

emosum

MISIRLI-GELIN

iyi aksamlar  kizlar nasilsiniz sevdacim nasilsin nerden katiliyorsun bu arada hamilemisin dogum yaptinmi bana bak ahiret sorgusu sanki  ;D

Organik_Seker

Hilal'cim bende Dilek ist. tuzlada oturuyorum 1 oglum var 10.ayına gırdı adı eren :) Nıck nıe mısırlı gelin canım :)

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ