29 Mart , 2024, 16:00:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kıslarrrrrrr:)) BİR OH ÇEKTİM 3.sayfadan devam

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 29 Ocak , 2010, 22:09:22

« önceki - sonraki »

elif35

hadi canım gözün aydın olsun Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah......olmayanlara da en kısa zamanda nasip etsin inşallah :amin:

esra26

.:.Zamansız.:.

demedimmi ben sana cadı :k06:

ahh çok sevindim yelizommmmmm  :hello2: allahım herkesin gönlüne göre versin.. :amin:  :love9:

ceyloşş

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 08 Şubat , 2010, 12:46:46
kızlar şimdik doktordan geldim kalp atışları duyuldu bebeğimin  :muzz:

lekelenmem azaldı kullanmaya devam edicem ama gördüm ilk defa ultrasyonda çok ğüzel bir duygu allahım yaşamayanlarada yaşatsın  bu duyguları  :amin: :amin:

ama dinlenmeye hiç bişi yapmamaya devam 10 ğünü atlat şimdilik bebek iyi dedi  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

gözün aydın canım çok sevindim karnındanmı muayene oldun progestanın yanında başka bişey alıyomusun

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yelizcim gözümüz aydın olsun meleğimiz iymiş şükür,lekelenmen de azalmış :nazar:

rabbim gönlüne göre versin canım benim hakkımızda hayırlısı balım :opucuk:

MERVOŞ

yelizcim gözün aydınn Allahım hayırlsııyla kucağımıza almayı nasip eder inşallah aramızada 3 gün var bende 7 + 4 günlük hamileyim bende dikkat etmeye çalışıyorum şimdilik herhangi bir tehlilke yok ama yine de korkuyorum bilhassa iş yaparken hem dua ediyorum hem yapıyorum :)) Rabbim meleklerimizi bizze bağışalasınnn

**YeŞiLzEytİN**

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 29 Ocak , 2010, 22:09:22
göğüs ucları kara olunca erkekmi olcak derler kızmı olcak derler  karıştırdım yaaa  :icon_scratch:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kız ol derler ama doğruluk payı ne kadardır bilmem  :dontknow: :dontknow:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

yağmur8183

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 08 Şubat , 2010, 12:46:46
kızlar şimdik doktordan geldim kalp atışları duyuldu bebeğimin  :muzz:

lekelenmem azaldı kullanmaya devam edicem ama gördüm ilk defa ultrasyonda çok ğüzel bir duygu allahım yaşamayanlarada yaşatsın  bu duyguları  :amin: :amin:

ama dinlenmeye hiç bişi yapmamaya devam 10 ğünü atlat şimdilik bebek iyi dedi  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Yelizciğim gözün aydın,,,   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

hepinize teker teker teşekkürler ederim allah razı olsun gönlünüze göre versin herşyi :amin: :amin:

Alıntı yapılan: MERVOŞ - 08 Şubat , 2010, 17:23:27
yelizcim gözün aydınn Allahım hayırlsııyla kucağımıza almayı nasip eder inşallah aramızada 3 gün var bende 7 + 4 günlük hamileyim bende dikkat etmeye çalışıyorum şimdilik herhangi bir tehlilke yok ama yine de korkuyorum bilhassa iş yaparken hem dua ediyorum hem yapıyorum :)) Rabbim meleklerimizi bizze bağışalasınnn

yakalım seni   :ehi:  3 ğünden bişi olmaz şimdik anlat  :ehi: en son adetin nezamndı kaç ğün geçince gittin hamişliğinin kaçıncı haftasımış ğittiğinden  :icon_scratch: allah saglıklı bebişlerimizi almaya nasip etsin  :amin:

MERVOŞ

canım ben doktora gittiğimde 5 haftalıktı herşey normal dedi birazdan tekrar doktora gitcem bakalım neolur bugün tam 8 haftalık teyzesi ama ev işi yaparken korkuyorum

ѕєν∂α¢αη

benim sonradan siyahlaştı memişlerimin uçları :) sonucu bilion =)

Uploaded with ImageShack.us

Alıntı yapılan: ѕєν∂α¢αη - 11 Şubat , 2010, 14:20:04
benim sonradan siyahlaştı memişlerimin uçları :) sonucu bilion =)

DEMEKKİ KOYU OLUNCA ERKEK OLUYOR BENİM İLK BEBEMDE KOYUDU ERKEK OLDU  :muzz: :muzz:
BENİM SANKİ AÇIKLAŞMAYA BAŞALDI İLK BAŞTA DAHA KOYUDU  KARASIZ KALDIM  :icon_scratch: :icon_scratch:

AMAN HERŞEY NORMAL OLSUNDA  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 29 Ocak , 2010, 22:09:22
göğüs ucları kara olunca erkekmi olcak derler kızmı olcak derler  karıştırdım yaaa  :icon_scratch:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ERKEK OLUR DIYE BILIYORUM
TEYZEMIN OYLE ÇOK KARARMIŞTIKI ÇOK KORKMUSTUM OĞLU OLDU  :k06: :k06:

ecee

yelizcim gözün aydın canım.sen,n adına çok sevindim.rabbim inşallah bebişlerimizikucagımıza almayıda nasip eder.canım bulantın varmı.ben fena durumdayım.