Havuza girdi, hamile kaldı

Başlatan Balböceği, 27 Ocak , 2010, 01:26:42

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

tamamen saçmalık bence kız annesinin haberi olmadan mercimeği fırına vermiş ama annesi kokusunun ya sonradan almış yada işine öyle gelmiş
yemedim anneeeeeeeeeeeeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

Balböceği

esra26

ilginç  hamam konusunda eskiden bişiler anlatıldığını duymuştum hamam gitsem bile oda ayırdıysam heryeri çamaşır suyuyla yıkarım ondan sonra banyo yaparım  :toothy10:  :toothy10: 

Balböceği

βαlκιz

dikkat edin valla biyere giderseniz klozete oturmayınn  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 13 Şubat , 2010, 18:22:56
dikkat edin valla biyere giderseniz klozete oturmayınn  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

allah ne deyim sana  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

bu konu hakkında sürekli baska hikayeler duyuyorum :ehi: nekadar doğru tartışılır ::)

βαlκιz

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 13 Şubat , 2010, 19:54:08
Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 13 Şubat , 2010, 18:22:56

allah ne deyim sana  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
tabi kızım duydum öyle şeyler ben tiksinirim valla biyere gidince önce klozeti yıkarım silerimm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 13 Şubat , 2010, 18:22:56

mecbur kalmadıkça gıtemem aksı gıbı benımde vc dısardayken  erken gelıracayıp sıkısırım  tuvalete gıttıgımde oturmadan yaparım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
çok zor oluyor ama  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

benim gibiii oturmuyosun demek  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bikere bi konu vardı kadınlar için bi aparat yapmışlar ondan almak lazım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
benzincilerdeki klozetler güzel laylon geçirmişler kolu çekiyosun kullanılan kutuya gidiyo yenisi geliyoo  :ehi: :ehi: :ehi:
rahatça oturabiliyosun

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 08 Mart , 2010, 04:37:30
bikere bi konu vardı kadınlar için bi aparat yapmışlar ondan almak lazım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
benzincilerdeki klozetler güzel laylon geçirmişler kolu çekiyosun kullanılan kutuya gidiyo yenisi geliyoo  :ehi: :ehi: :ehi:
rahatça oturabiliyosun
evet bazı vclerde  var ama ıste içine sınmıyor yınede  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 08 Mart , 2010, 04:38:49
Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 08 Mart , 2010, 04:37:30
rahatça oturabiliyosun
evet bazı vclerde  var ama ıste içine sınmıyor yınede  :k06: :k06: :k06:
he o konuyuda ben acmistimm ama dogru biseyy demi kizzz  :toothy10: :toothy10: :toothy10: