2008 Aralık - 2009 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebişleri

Başlatan βαlκιz, 26 Ocak , 2010, 18:37:26

« önceki - sonraki »

çağınım

ben ocak annesi değilim malum ama geliyim dedim yinede  :k06:

maşallah doruğuma inş.. düzene giricek zamanla :amin:
duruyada maşallah  :nazar:

ben az az süt veriyorum çağına alışması için inş.. içer sütten 1,5 2 ay sonra kesicem umarım sever inek sütünü  :amin:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

azra35

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

azra35

ii teyzesi pütürsüz yemeklerini yedi :nazar: uyudu  :nazar:şimdi senin krallar nasıl

βαlκιz

ilkcemre

ben ocak annesiyim ama sene tutmuyooo... sayfada haraket olsun die yazayım dedim...  :love9: :love9: :love7: :love7:

βαlκιz

βαlκιz

βαlκιz

serra_emine

geldiiiimmmm :ehi: :ehi:
ıyı valla bızım kış bebegi de buyuyor işte ne olsun. :k06:
oyun oynuyor kendı çapında şimdi bende burda takılıyom işte eşimı beklıyorum.

ee sızın çocuklar napıyor kış bebeklerı :k06:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

ne kadar ıslak mendil varsa evin ortasına dagıttılar biri uyuya kaldı
biri onun yanına gidip cici cici diyo kaldırmaya çalışıyo  :k06: :k06: :k06:
tekken canları sıkılıyo

serra_emine

senınkıler ne guzel oynarken uyuyup kalıyor ya o hoşuma gıdıyor benım
benımkınde nerdee :k06:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

tek ya canı sıkılıyuodur
benimkiler birbirini yoruyo koştur koştur
büyüdüler iştee serra konuşuyomu

**yeliz**

Benim kızımda 2009 şubat 1 doğumlu  adı  hazal bu konuyu görememişim gülşah yoksa çoktaan dahil olurduk kızımla ;) ;) ;)