28 Nisan , 2024, 14:49:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kocadan arkadaş olur mu?

Başlatan Balböceği, 25 Ocak , 2010, 18:29:16

« önceki - sonraki »

Balböceği

bencedeeee bizde bole iyizz tamm arkadsligi ben bilmiyom nasil arkadas oluyorsunuzzz  ???

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bana göre herkesin yeri neyse öylede kalsın kocaysa koca anneyse anne babaysa baba

yok anneyle arkadaş olunur yok babayla ben bunlara bile karşıyım arkadaş olunmaz dürüst olunsa yeter anneye babaya

kocayada gelince kocişimi çok ama çok seviyorum hatta tapıyorum ama yinede aradaki mesafeyi bozmayı istemem yani

Balböceği

sukur benle hemfikir olan biri cikti  :icon_thumright: :icon_thumright:

supersin katiliyorumm  :icon_thumright:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

teşekkür ederim sanırım bende sana katılmış oluyorum  :toothy10:

bu durumda sende süpersin :opucuk:

ertl

aklı başında olan kocadan hem arkadaş hem eş hem baba olur
ama şaşırmış bir erkek 10 çocuğuda olsa bırak arkadaş eş olmayı baba bile olamaz

gamzela

kocadan arkadaş her zaan olmaz.sonuçta her şeyi anlatamazsın.anneyle konuştukların ayrıdır,babayla konuştukların ayrıdır,kocayla konuştuklarınsa apayrı.
gmz

nisan rüzgar

aynen bencede arkadaslık çok baska.... ama canım kocişim bnm akşamları iple çekiyorumm gelsin diyee..yemekten sonra kahve içerizz karsılıklı her akşam onsuz gitmiyo valla gündüzleri çay kahve :laughing7:

βαlκιz

valla benim burda pek arkadaşım yok herşeyim eşim...
her şeyimi paylaşırım anlatırım..dedikodu bile yaparızz  :k06:  ablamla konuşamadıklarımı eşime rahatça konuşurum  :love9: :love9: :love9:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

eveet olurr ama arkadasin dedigi gibi kocaya baglii,... insanin en yakini esidir,,, benim esim benim herseyim Allah ondan razi olsun.

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 05 Şubat , 2010, 22:27:34
valla benim burda pek arkadaşım yok herşeyim eşim...
her şeyimi paylaşırım anlatırım..dedikodu bile yaparızz  :k06:  ablamla konuşamadıklarımı eşime rahatça konuşurum  :love9: :love9: :love9:
o dedikoduyu bzide yapiyoruz ben derim ona oda bana anlatir etraftakileriii  :toothy10: :toothy10:

nisan rüzgar

ayıptr sölemesi bizde çok dedi kodu yaparız valla... :toothy10:

Balböceği

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

canım yazıyı okuamdım onu okumaya kalksam pcden kalma zamnım gelir  :ehi: ama ben kendi fikrimi sölim

eger boşandıktan sonra çoçuk falan varsa olur ama 2taraftanda biri evlenirse asla olmaz bana ters  :laughing7:

buket_berru

biz eşimle evlenmeden önce 6 senelik sıkı fıkı dosttuk  :toothy10: ve hala aynı öyle dostuz olurmu olur vaLLA  :D
***berru***