16 Mayıs , 2024, 10:19:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mide bulantısı

Başlatan gamzela, 24 Ocak , 2010, 19:57:59

« önceki - sonraki »

gamzela

arkadaşlar bebeğim sürekli bulanıyor.mama yesede yemese de aç da olsa tok da olsa esnerken gülerken agu sesleri çıkarırken falaan sürekli midesi bulanıyor ve öğürüyor.öğürmesi şiddetli olursa da kusuyor.neden kaynaklanıyor olabilir fikri olan var mı?öyle kusması pek olmuyo.ama çok iştahsız hiçbişey yemiyo zorlamaya çalıştım bugün yesin idye ama kusturdum artık zorlamayacağım.ama mide bulantısı çok tedirgin ediyor beni.
gmz

βαlκιz

geçmiş olsun reflümü var acaba bebeklerdede reflü oluyomuş yaa doktora götürdünmüüü  ::)
geçmiş olsun  :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gamzela

reflülü çocuklar sürekli kusuyorlarmış benimki sürekli kusmuyor.doktora yarın götürcektim çalışmıyormuş yarın.çarşamba götürcem artık
gmz

βαlκιz

anladım inş. önemli bişey yokturr  :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gamzela

inşallah bişeyi yoktur.boğazında problem mi var acaba diyorum yada bademcikte
gmz

βαlκιz

olabilir belki şişmiş olmasın bogazıı baksaydın kızarıklık falan varmı dolmuşmu acaba

gamzela

şiş değil dehani bu agu seslerini çıkarırken çok bağırıyo çığlık atar gibi sesler çıkarıyo.belki de çok bağırığı için boğazı kuruyo o da gıcık yapıyo ve midesi bulanıyor olabilir bilmiyorum tabi
gmz

gülay t.

Gamzelacım mide bulantısı ya da kusma idrar yolu enfeksiyonu belirtisiymiş.Bugün aynı şikayeti ben de doktoruma belirttim, o söyledi. İdrar testi yaptılar bakalım sonuç ne çıkacak. Ama okuduğum kadarıyla senin bebeğin idrar yolu enfeksiyonu geçirmiş zaten, büyük ihtimal ondan kaynaklanıyodur. Emmek istememe bazen de kusmaya bile neden olurmuş ve her zaman ateş yapmaz dedi doktor. Geçmiş olsun canım bebeğine. Ben de boğazında balgam var da onu çıkarmaya çalışıyor zannediyordum iyiki söyledim doktora şikayetimizi, önemsememiştim başta ama bu enfeksiyon kilo alımını da etkiliyor doğal olarak.