29 Nisan , 2024, 00:06:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlarrr Evlilik Yıldönümü Hediyemiz Geldi Sonundaa

Başlatan ****SeRaP-27****, 21 Ocak , 2010, 10:09:32

« önceki - sonraki »

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

KIZLAR.....ADET OLDUM..... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
AMA ÜMİDİMİ KAYBETMİŞ DEĞİLİM....

melek-çağlar

üzülme canım olsun önümüzdeki ay inş. bu ay içinde ümidini kaybetmedin anlamadım ama bende ilk adet olduğumda neler düşünmüştüm anlatamam

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

****SeRaP-27****

valla ne biliyim rüya görüyordum uyanırken sıçradım aniden
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

yasmin35

anladım ama o hamilelik sırasında oluyo korkutuyolar seni bende de oluyo annem dedi düşürtmeye çalışıyolar dedi onu yaparlar dedi kabuslar falan görmeyede başlıcan ben alıştım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

****SeRaP-27****

anammm napcaz şimdi ya korka korka düşerse  :icon_pale:  :icon_pale:  :crybaby2:  :crybaby2:

melek-çağlar

allahın izniyle birşey olmaz. hep dua et yatarken falan

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

****SeRaP-27****

ii tatlımm yaa yok bişi şimdilik sen neler yapıyorsun

yasmin35

canım sen yatmadan önce 3 kulfu 1 elham oku yat tevekkel allah canım onu verende allah alcak olanda hayırlısıyla allahta rıskını yazdıysa bileycik olmaz canım tamam

****SeRaP-27****

tamam canım zaten artık besmelesiz adım bile atmıyorum  :)

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 22 Ocak , 2010, 12:03:28
ii tatlımm yaa yok bişi şimdilik sen neler yapıyorsun

bende iim canım saol

hiç bişe yapmana gerek yok sadece kendini bebeğini allaha emanet et gerisini düşünmee ben öle yapıom

:D :D
.   

****SeRaP-27****

sağol canım sende biraz kendinden bahsedermisin canım kaç yıllık evlisin bebiş varmı?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 21 Ocak , 2010, 10:09:32
:hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

Kızlarrrr hamiyeliyim sonunda çizim çok belirginleşmiş allahıma şükürler olsun tekrar hamileyimm   

:hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:   :hieyt:  :hieyt:
serapcım tebrık ederım canım  :flowers: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: hemde evlılık yıldonumu hedıyesı ne guzel :nazar: :nazar: benımde salı gunu evlılık yıldonumum ınşallah bende boyle dunyanın en guzel hedıyesını verseydım eşime  :amin: :amin: :amin: :amin:

ırmak184

tebrik ederim canım sorunsuz bir hamilelik gecirisin inşalahhh :amin:  :amin: