28 Nisan , 2024, 20:49:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlarrr Evlilik Yıldönümü Hediyemiz Geldi Sonundaa

Başlatan ****SeRaP-27****, 21 Ocak , 2010, 10:09:32

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

haydibebeğim

****SeRaP-27****

Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: tuna - 21 Ocak , 2010, 16:19:14
SERAPCIM..BENDE DE SİMSİYAH BİR AKINTI GELDİ...
ACABA ADET Mİ OLUYORUM....

ama neden siyah ki acaba

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

serapcımmm cok sevindim allah tamamına erdirsinn inşallahhhhhh
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

betüs26

SERAAP ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM İNAN CANIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN SORUNSUZ BİR HAMİLELİK YAŞA İNŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:H

betüs26

MELEK ÇAĞLAR İNŞALLAH CANIM SENDENDE DUYUCAZ BU GÜZEL HABERİ ALLAH BÜYÜK KİMSENİN KUCAĞI BOŞ KALMASIN :amin: :amin: :amin: :amin:

ipek_lab

hayırlı olsun canım inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin :nazar:

.:.Zamansız.:.

serapçım hayırlı uğurlu olsun  :opucuk:...allahım sağ salim , güzel haberlerle kucağına almayı nasip etsin  :amin: :hello2:

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 21 Ocak , 2010, 18:19:20
serapcımmm cok sevindim allah tamamına erdirsinn inşallahhhhhh
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

teşekkürler sibeliiiiiim sağol canım hep beraber inşallahhhh

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: betüs26 - 21 Ocak , 2010, 18:36:32
SERAAP ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM İNAN CANIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN SORUNSUZ BİR HAMİLELİK YAŞA İNŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:H

amin canımm betüşçüm çok sağollll  :muzz:

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: ipek_lab - 22 Ocak , 2010, 00:37:33
hayırlı olsun canım inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin :nazar:

teşekkürler canım çok sağol

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: zamansiz - 22 Ocak , 2010, 09:43:51
serapçım hayırlı uğurlu olsun  :opucuk:...allahım sağ salim , güzel haberlerle kucağına almayı nasip etsin  :amin: :hello2:

teşekkür ederim canımmmm hepimiz inşallah allah bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin bize

yasmin35

günaydın canım nasılsın nasıl gidiyo  kasık ağrılarında şilkeyet ediyomuşsun canım normal o olur merak etme kaslar gerilmeye başlıyo o yüzden korkulcak bi durum yok kanama olmadıgı sürece allah korusun meleklerimizi
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

****SeRaP-27****

sağol bebeğim bugün çok fazla değil allahtan dün çoktu ama bu sabah ole bir sıçradım ki uyanırken korktum yaniiii