Kızlarrr Evlilik Yıldönümü Hediyemiz Geldi Sonundaa

Başlatan ****SeRaP-27****, 21 Ocak , 2010, 10:09:32

« önceki - sonraki »

****SeRaP-27****

sağolun kızlar şimdilik iyiyim inşallahhhh bişi olmaz  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: kist gidermişte sıvıyı bilemiyorum
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım gecmiş olsunn sıvı  olayını anlamadım kese içindemi yoksa dısında mı?
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

melek-çağlar

serapcım bende gittim doktora kist var dedi etrafında sıvı var ama önemli değil dedi adet öncesi oluşan bir kist dedi. daha sonra dopler ultrasona gönderdi ordaki doktorda bu kistler oluşmazsa zaten gebelik oluşmaz o zaman sorun vardır dedi. bebeğin tutunması için oluşur bebek büyüdükçe kendiliğinden yok olurlarmış. benimde dün moralim bozuldu o yüzden.

****SeRaP-27****

aynen ole benimde melekçim kistin etrafında sıvı var ama benim dr ole demedi dış gebelik belirtisidir dedi ama değerim tam 2 ye katlayınca biraz rahatladık 2000 e çıkarsa hiç ihtimal yok dış gebeliğe ben şuan 1000 deyim inşallah 2000 olurum da rahatlarım yaaa ama dedi ki zaten katlamazdı 600 de kalırdı dedi

melek-çağlar

bir arkadaşımında dış gebelikten şüphelendi doktorlar adet gününden bir gün sonra test yaptı çıktı ve ertesi gün doktora gittiğinde dış gebelik olabilir dedi onada şimdi bir sorun yok allaha şükür seninde öyledir canım üzme kendini yeni daha ondan yanılmıştır doktorlar.

ceyloşş

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 28 Ocak , 2010, 16:40:33
aynen ole benimde melekçim kistin etrafında sıvı var ama benim dr ole demedi dış gebelik belirtisidir dedi ama değerim tam 2 ye katlayınca biraz rahatladık 2000 e çıkarsa hiç ihtimal yok dış gebeliğe ben şuan 1000 deyim inşallah 2000 olurum da rahatlarım yaaa ama dedi ki zaten katlamazdı 600 de kalırdı dedi

serapçım ben geçen sene dış gebelik geçirdim ve dediğin gibi en fazla 600 lere kadar çıkıyor ama 300-400 lerde zaten kanaman başlıyor yani bir sorun olduğu zaten belli ediyor kendini seninkinin dış gebelik olduğunu  sanmıyorum inşallahda değildir gebelik kesesini göremedilermi rahimin içinde

****SeRaP-27****

canım var kese ama çok küçük belli belirsiz nokta daha ben 1000 i gördüm dr bu ihtimalden uzaklaşıyoruz dedi kanamada yok allahtan progestan kullanıyorum kasıklarım ara ara ağrıyor işte bide afedersiniz kusuyorum ben her sabah kurulu saat gibi dr kus kus çok iyi dedi amabilmiyorum kusmak bebeğin canlı olduğunu gösterir biz severiz kusmayı dedi inşallah sorunsuz geçiririm allahım inşallah  :amin:  :amin:

yasmin35

evet serapcım kusmak aslında çok iyimiş ben özel doktoruma gittigimde doktorum sölemişti kusmak gebeligin sağlıklı bi şekilde ilerledigini gösteriyomuş canım çünkü kusmayı yapan hamilelik hormonuymuş o yükseldikçe kusma oluyomuş buda iyiye delaletmiş biz eziyet çekiyoz ama olsun bebişler iyi ya gerisi boş bende dünden beri çok kötüydün ateşim vardı tetenaz iğnesi vuruldum beni çok kötü yaptı ama bugün biraz daha iyiyim kız ben 5 aylık oldum halen ara ara kusuyom canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

****SeRaP-27****

ohhh kuşum büyüdü maşallah özelden msj attım canım sana

yasmin35

canım kaç haftalık bellimi yaz aşarıya kuşuma nazar deymesinde de maşallah kuzuma de tamam mı
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

****SeRaP-27****

ya daha keseyi görmedik çok küçük dr bize göre 4 5 haftalık ama tabi sen kendini bilirsin biz ole dediğimizde genelde 2 3 haftalık olur gerçekte biz son adet tarihini baz alırız dedi bilmiyoruuuum  :sad1:

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

****SeRaP-27****

iyiyim canım yaa durumum karışık işte sen nasılsın neler yapıyorsun

ღ♥ Nilda♥ღ

aman ii bak bebişine bende iim nolsun takılıozzz 

:k06: :k06: :k06: :k06:
.   

****SeRaP-27****