Bebeklerimiz İçin Almamız Gereken En Gerekli Eşyalar Hangileri?

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 21 Ocak , 2010, 08:51:35

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayyy baya haraketliymis o zaman..

ama benim besik öyle cikabilcegi besik degil...illerde büyüdümü ayaklanincada saten uyku tulumu giyindiririm yatarken cikmasin diye..

ceyloşş

bu beşik zaten yatağımın anına koyabileceğim sallamka için küçük bişeydi o gün son kullanışımızdı :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hmm anlyiorum ....2 hamileligin herhalde´demi suan ??? kac haftaliksin cnm ??

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

arkadaslar resim yine olmadi ama üstüne tiklayarak bakabilirsiniz 5 li takimlar oluyor ya onlardan ben bu gre pembelisini alcam insallah hayirlisiynan...

betüs26

güzelmiş canımben gri pembe gri mavi çok seviyorum pastel renkler ama  tekli anakucakları sanki daha kaliteli geliyo bana bi arkadaş yüklemiş hani duygumuydu hatırlayamadım onunkine bayıldım sanırım yurt dışında ama değilşmi hani krem rengi gibiydi 5 li set çok güzel ama o sanki daha büyük ve sağlam ben mi yanlış gördüm bi bakın
resim yüklerken boyutunu büyük seç bide bende pek anlamıyorum ama

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben böyle 5 li takim almayi düsünüyorum bide ayriyeten anakucagi mi neyse onun adi balkizz eklemis elinde tasiyabiliyorsun öyle biseyde alcam...

betüs26

5li setin içinde var hepsi zaten ama bak bi duygununkine bebşimizin cicişleri konusunda

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gördüm cnm...saten evde kullanicam icin onu pek önemsemiyorum dogrusu saten emniyet kemerli mecbur takiyorsun saten kemerini düsmesin diye icinden...

ben takim seklinde istiyorum o yüzden ayri alman takim icindekini kullanirim...

o kadar degisik güzel seyler var ki insan ne alcagini sasiriyor yaaa....

sen nerde yasiyordun cnm ??

ceyloşş

Alıntı yapılan: Sivaslim - 03 Şubat , 2010, 14:38:15
hmm anlyiorum ....2 hamileligin herhalde´demi suan ??? kac haftaliksin cnm ??

evet canım 7. haftadayım

betüs26

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

7  hafta ooo daha basindasin sen migde bulantilarin falan var mi cnm ben o günleri hic hatirlamak istemiyorum cünkü berbat bir dönemdi....

betüscüm ben türkiyede istanbuldayim burda yasiyorum artik türkiyeye gelin geldim yanii...ama aslen almanyada dogdum büyüdüm gecen ayda tatile gitmisdim almanyaya ailemin yanina...

ceyloşş

bulantılarım biraz biraz başladı gibi henüz kusma yok ama yemeklerden sonra bi garip oluyo midem :honk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ceyloşş