kahverengi akıntım var ben çok tedirginim bilen yazsın

Başlatan EMEL 26, 21 Ocak , 2010, 01:16:44

« önceki - sonraki »

KONYALI

emelcım rmb, ben takıp edemıyorum sıteyı her zaman, şimdi okudumögrendim, çok üzüldüm ınankı, ama verende alanda allah, allah yardımcın olsun uzme fazla kendını, cocugu olup sonrasında dusuk yasayan kadınlarda var cevremde, 9 dusuk yapmıs bırı var mesela, ama bırde oglu var, olabılıyor bu durum, fazla uzulme cnm

EMEL 26

evet arkadaşım tek teselim rabbim böyle uygun gördü  allahım kızıma saglıklı hayırlı ömürler versin
bu durumu yaşayan gercekten çok insan var bu neden oluyor neden kaynaklanıyor bilmiyorum :dontknow:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

KONYALI

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 11 Şubat , 2010, 23:26:44
evet arkadaşım tek teselim rabbim böyle uygun gördü  allahım kızıma saglıklı hayırlı ömürler versin
bu durumu yaşayan gercekten çok insan var bu neden oluyor neden kaynaklanıyor bilmiyorum :dontknow:

senın en azından bır evladın var cnm, hepsının ömrü ona olsun, böle dua et her zaman

EMEL 26

Demet_dk

emelcim geçmiş olsun Allahım sabır versin sana ve bidaha yaşatmasın bu üzüntüleri inşallah  :amin: :amin:

EMEL 26

:amin: :amin: :amin: :amin:  DEMET  TEŞEKKÜR EDERİM CANIM  ZOR GÜNLER GECİRİYORUM  AMA GEÇECEK İNŞALLAH  :amin:

Demet_dk

inşallah kısa zamanda atlatabilirsin inan çok üzüldüm bende yeni farkettim  :y25:
Allahım yaşatmasın bidaha

EMEL 26

:amin: :amin: :amin:ALLAHIM KİMSENİN BAŞINA VERMESİN  ÇOK ZOR

Balböceği

EMEL 26

benim umudum ve hayalimin sonuna geldim arkadaşlar  sonuç hüsran ama buraya  kadarmış   ne diyeyim  ilahi taktir böyle allahım benim yaşadıgım şeylere kimseye yaşatmasın  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 17 Şubat , 2010, 15:19:13
benim umudum ve hayalimin sonuna geldim arkadaşlar  sonuç hüsran ama buraya  kadarmış   ne diyeyim  ilahi taktir böyle allahım benim yaşadıgım şeylere kimseye yaşatmasın  :amin:

Canım benim umarım tekrar böyle birşey yaşamazsın  :amin: :amin:

EMEL 26

EMEL 26

düşük yapan arkadaşlar sizde de böyle oluyormu ben kendimi af edemiyorum sürekli kendimi sucluyorum dayanamıyorum   benim elimden gelen birşey degil biliyorum ama yinede kendimi ferenliyemiyorum çok üzülüyorun  eger araştırma sonucunda sorun bendeyse bunu kaldıra bilirmiyim bilmiyorum eşime ve kızıma karşı çok suclu hissediyorum ay ne bileyim  aklıma gellince  :cildir: :cildir: :cildir: 

****SeRaP-27****

yapma canım sonucu bekle birazda nasip bunlar bak bi kızın var sonuçta senin
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

bebeğimay

canım üzme kendini hayırlısı bölemiş de yapcak başka bişe yok allah ailene sağlık versin inşş birdaha böle bi sorunun olmaz  :opucuk: :opucuk: