kahverengi akıntım var ben çok tedirginim bilen yazsın

Başlatan EMEL 26, 21 Ocak , 2010, 01:16:44

« önceki - sonraki »

haydibebeğim

emelcim kahverengi akıntıların devam ediyor mu hala?kalp atışı başladı mı,gelişiminde mi bi sorun var cnm ya..

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

ben tam 25ğündür kahveli lekelnmeler bazende de pembe geliyor ilaç içiyorum ama hiç bir faydası olmuyor sıkıldım artık tam  25ğündür korkula yaşamak gerçekten zor :crybaby2:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 05 Şubat , 2010, 10:38:42
ben tam 25ğündür kahveli lekelnmeler bazende de pembe geliyor ilaç içiyorum ama hiç bir faydası olmuyor sıkıldım artık tam  25ğündür korkula yaşamak gerçekten zor :crybaby2:

tatlım neyi bekliyorsun gitsene doktoruna bebeğin kalbinin atımı haftana göre görmen gerekiyor. git bi sağlıklı mı değilmi onu öğrenirsin..üzülüyorum valla burda :y25:

****SeRaP-27****

Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

EMEL 26

serapcım ne durumdayım inan bilmiyorum salı gününü bekliyorum dr her an kanaman başlıya bilir dediydi ama yok birşey kahve akıntım var ama eskisi gibi degil bilmiyorum işte  bu beklemek beni öldürüyor düşünmekten kafam kazan gibi oldu  herşeyin hayırlısı bakalım ne olacak canım benim . :dontknow:

****SeRaP-27****

anladım canım az olursa problem yok diye biliyorum ama kist vardı galiba dimi sende

EMEL 26

evet vardı o geçmiş ama
birdiyorum galiba düzene girecek kalp atışlarını duyarım
bir umutlandırmak istemiyorummmmmmmmm
çok zor yaaaaa

****SeRaP-27****

canım benimmm artmadıysa ole ole devam eder canım merak etme biyerde okumuştum kistten dolayı gitse daha iyi olur demiş dr un bak ne güzel kistte gitmiş pozitif düşün canım benimde vardı kist 24 mm gitmiş küçülmüş rahatladımmm

EMEL 26

inşallah iyi olur canım hepimiz için hayırlısı olsun allahım saglıkla kavuştursun bebişlerimizi :amin: :amin: :amin:

ecee

emelcim geçmiş olsun canım rabbim bebişini bagışlasın.bende 8hafta 2 günlük hanileyim.aynı problem bendede var.benim bebegimin kalp atışları duyuldu.ve şuanda lekelenmem devam ediyor.tavsiyem bol bol dinlen ve yat canım inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucagımıza alırız.

EMEL 26

arkadaşlar dr gittim  hafta içi  heyete grip karar alacaklarmış gebeligimi  sonlandırmak için dr bu benim tek başıma karar  veremem dedi . bu gün agrımda vardı kanamamda  ama kese bozulmamış  şimdi sonunu bildigim birşey için geri sayım başladı allahım yardımcım olsun piskolojim okadar bozukki anlatamam allah kimseye yaşatmasın  bu duyguyu  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: :amin: :amin:

DUALARIM SENINLE LUTFEN UZULME KOTU BISEYDE OLSA VERENDE ALLAH ALANDA ...SENIN İÇİN NE HAYIRLIYSA ALLAH ONU NASIP ETSIN  :amin: :amin: :amin:
BEBEGIN SAGLIKLI OLUP OLMAYAAGINI BILEMEYIZ KI..BENIM TANIDIGIM KAC AILE VAR BEBEGI SAKAT 15 YASINDA AMA HALA KUCAKDA TASINAN ÇOCUKLAR GORDUM...ONUN İÇİN HERSEYIN HAYIRLISI OLSUN DAHA COK GENÇSIN YINE OLUR..INSALLAH BEBEGINE BISEY OLMAZ  :amin: :amin: :amin:

.:.Zamansız.:.

emelcim , canım dualarım seninle..umarım güzel haberler alırsın...bebeğinin kalp atışlarını görürsünde kötü birşey olmaz  :amin:  :opucuk:

EMEL 26

teşekkür ederim sibel  ve  zamansız
evet hayırlısı neyse o olsun  insan üzülüyor ama rabbimin vardır bir bildigi  nasip insan olgu  nelere alışıyor bunu da alışırım  digerlerini alıştıgım gibi  allahım beterinden saklasın  :amin: