18 Mayıs , 2024, 13:53:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

offfffffffffff offffffffffffffffffffffffffffffffff

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 19 Ocak , 2010, 20:41:28

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

gecen ay 13de gelmesi gereken adetim 19da geldi ve bu ğün ayın 19zu ama ben 13den beri lekelenme oluyor tam 6ğündür lekeleniyor iyice sapıttı benim hormonlar  niye böle oluyor acep  bi hastalıgımda yok çok şükür tahlilier temiz çıkıyor  :sad1: bilgisi olan varmı yada tanıdıgında böle olan varmı ?????????

ღ♥ Nilda♥ღ

tatlım bendede oluyoo bu aralar bi düzensizlik bende hiç olmazdı böle şeler günü gününe olurdum ama bi önceki ay 5 gün önce girdim sora bi ileri iki geri olmaya başladı anladımki stres çok etkiliyo aklında olsun
.   

✿گสЯเ_ќĮż✿

kızlar bizde bu stres bu huzursuzluk olduktan sonra menepoza girmemiz bile yakındır yani :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu::suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu::suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu::suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

masalım

evet canım gerçekten benimde hep düzenli gelirdi yok anam 4gün geçti şaşırdım yaaa

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

ya geçikmesi bi yana 6ğündür lekeleniyor azcık azcık çamaşır kirletiyo canımı sıkan asıl bu  :crybaby2:

eskisi kadar tres yapmıyorum çoçk için allh bilir hayırlısı diyorum nemzan olursa ina takmıyorum çünki olsunmu olmasınmı kararsız kaldım bazı nedenlerden dolayı  :k06:

ayşegül0116

bence psikolojikk
çok takmayın kafanızaa hamileliği  :icon_thumright:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENCE DE PSIKOLOJIK..BENIMDE BEKLEDIGIM GUNEN DAHA ERKEN OLUYORUM..HALBUKI ESKIDEN TAM GUNUNDE OLURDUM HORMONLARIMIZ BILE ŞAŞIRDI CANIM  :dontknow:

hasyet

yhaa ewet bu psikolojiden nasıl çıkarız bilmemm...  :dontknow:  :dontknow: ben dıştan takmıorum desemde içim bi başka oluorr bi yerde bebek varmı die sorduklarındaa acayip oluorumm yhaa nie sorarlarsaa olsaa söleriz zaten dimii yada duyulur bi şekildee..gerçii belki bende yapıorum aynı şeyi farkında olmadan amaa insan yaşayınca anlıor daha ii
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

EVET HASYETCİM ÇOK HAKLISIN...
İNSAN BAŞINA GELİNCE ANLIYOR...

ygenc

yelizciğim benimde düzeim alt üst oldu ben ömrümde ilk defa bu ay çok farklı bişey yaşadım benim adetim 5. günün akşamı biter banyomu yaparım bu ay 5. akşamı banyomu yaptım ertesi sabah hafif bir leke geldi olabilir dedim yine banyo tabi ertesi sabah bir baktım yine çok hafif bir leke var Alllahallah dedim yine ördek gibi banyo bu sefer tamam dedim veeeeeeeeeeee ertesi sabah yine ve ne hikmetse sabah kalkınca görüyorum lekeyi iyice moralim bozulmuştu ama 3. günden sonra olmadı oluyo demekki böyle şeyler takma kafana

hasyet

DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

Alıntı yapılan: ygenc - 20 Ocak , 2010, 00:08:49
yelizciğim benimde düzeim alt üst oldu ben ömrümde ilk defa bu ay çok farklı bişey yaşadım benim adetim 5. günün akşamı biter banyomu yaparım bu ay 5. akşamı banyomu yaptım ertesi sabah hafif bir leke geldi olabilir dedim yine banyo tabi ertesi sabah bir baktım yine çok hafif bir leke var Alllahallah dedim yine ördek gibi banyo bu sefer tamam dedim veeeeeeeeeeee ertesi sabah yine ve ne hikmetse sabah kalkınca görüyorum lekeyi iyice moralim bozulmuştu ama 3. günden sonra olmadı oluyo demekki böyle şeyler takma kafana

tatlım adet sonrası olabilir içindeki kalanlar yapıyordur ama benim 7 ğündür lekelenme oluyor ve hastalanmıyorum hastalansam 5ğünde öle tam gelse 2 daha lekelenme 7 +5 +2=14 ğün sürer adet öncesi hiç böle olmamıştı ha birde bişi sorcam adeti 2 3  ğün sonraya atan oluyor demi benim öle olmadı hep öne atrdı  :icon_scratch: