29 Nisan , 2024, 10:00:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar Bir Dahaki Ay İnşallah :( Gene Fossssssss

Başlatan masalım, 19 Ocak , 2010, 12:26:04

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

nilay82

sarı kız sen nekadarlık ewlısın ve ne zamndır ıstyıyosun

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: nilay82 - 22 Ocak , 2010, 20:05:06
sarı kız sen nekadarlık ewlısın ve ne zamndır ıstyıyosun
ben 2,5 yıllık evliyim ve ilk günden beri istıyoruz cnm :-\ :-\ :-\ :-\

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ygenc

evet kadriyeciğim malesef geç evlendim okuldu atamaydı kpssydi derken atandık birde nikah yapıp bir sene aynı yere gelmeyi bekledik yaş oldu 29 işte gerçi şimdi 30 oldum offffffffff 3'lü rakamlar ya inanamıyorum sanki daha dün 23-24 gibiydim neyse bunada alışıcaz heralde

gökkusağı

olsun canım hayırlısı olsun herşeyin aslında artık evlenme yaşı 28 29 lu yaşlar bakma biz erken evlendik :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ツgöçmen_54 ツ

mrb kadriye nasılsın?bende yeniüye oldum.kaç yaşındasın?

hasyet

ii gclr kızlarrr yhaa giremedim netee  :crybaby2:  :crybaby2: nasılsınız bakalım
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

hasyet

ben kaçtımm kızlaarrr..gribimmm yhaa yatacağım hemen  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

HASYETCİM CANIM SEN ADET OLDUN MU???
BEN ADET OLDUM ARTIK KISMET GELECEK AYA.... :amin: :amin: :amin: :amin:

masalım

masalım

nilay82

masalım

nilay82

SENI COK MERAK ETMISTIM BU AY HER GUN HAMILEMISIN DIE MERAKTAN GIRMISTIM MA SONUNU TAKIP EDEMEMIDIM ..KISMET DEILMIS CNM YAA HER DAKIKA DUA EDIP YALVARICAZ...

masalım

evet canım çok üzüldüm baya yıkıldım ama hayırlısı bugün gttim dktra klomen verdi