Kızlar Bir Dahaki Ay İnşallah :( Gene Fossssssss

Başlatan masalım, 19 Ocak , 2010, 12:26:04

« önceki - sonraki »

ygenc

annemler 1959 da eylül ayında evlenmişler ben 79 eylül doğumluyum tam 20 sene annemde olan kisti bilememişler yıllar sonra Adana Numune hastanesinde farkedip kisti almışlar annem hemen hamile kalmış o bebeği düşmüş (benden önce) o da kızmış arkasından hemen bana hamile kalmış ben 7 aylık dünyaya gelmişim 2 ay küvözde kalmışım doktorlar yaşamaz demiş ama Rabbim ömür vermiş işte 1 kilo 250 gram dünyaya gelmişim. doğum kayıtlarımda "kıymetli bebek" yzıyor geç doğanları böle kategorize ediyorlarmış bir dokyor arkadaşım söylemişti.

ygenc

herkes nereye gitti yawwwwwwwwsssssssssss yemek falanmı yapıyonuz kızlar ben sorunuzu yanıtladım herkes bir anda yok oldu hayırdır??????????? :ehi:

nilay82

slm yengec gercekten cok kıymetlı bı bebek olmusundur bende 4 senelık ewlıyım benımd ebır dusuğum olmustu gecen sene mart ayında arkasından 3 ay korundum.tedavıye basladım ama hala olmadı benım de ben bıle olsa artık su saaten sonra cok kıymetlı olur dıorum senı ewde dusunemıyorum.bu arada bendede kıst vardı ve amelıyattan hemen sonra kalmıstım

gökkusağı

öyle valla yaşayacak ömrün varmış allah uzun ömür versin cnm  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ygenc

canım inş. hayırlısı ile olur yine bende istiyorum hemde çok çünkü tek çocuğum bir daha doğum yapmamış annem ben tek çocuk olmanın sıkıntısını yaşadşimdi anne olmayı çok istyorum 13 aylık evliyim hayırlısı diyorum zaman çok çabuk geçiyor yaaaaaaaaaaaa

ygenc

amin herkese inş. bunu evliliği uzun yıllar olmuş ve hamile kalamamış arkadaşların okumasını istiyorum Rabbim verecekse veriyor yani ama birde şu var eskiden evlilikler erken yapılırmış annem 14 yaşında evlenmiş 34 yaşında anne olmuş bu zamanda 20 yıl beklemek mümkün değil ben mesela 29 yaşımda evlendim nasıl olacak ki?

gökkusağı

evet o konu çok hassas bi konu bence.hadi sen yine geç evlenmişsin.bazıları erken yaşta evlenip yıllarca çocuk yapmıo bilerek.bi hastalık olur veya çocuk olmaz ona bişey diyemem allahın takdiri.ama onun dışındaki durumlarda çok beklemek bana mantıksız gelio.herkesin şahsi fikri tabi ama ben böyle düşünüyorum
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

✿گสЯเ_ќĮż✿

allahım tez zamanda hepimizin kucağını doldursun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

gökkusağı

amiiiiiin :amin: :amin:senin varmı bebeğin sarıkız.ben kadriye bu arada seninle tanışmadık yeniyim ben burda :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

masalım

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: kadriyee - 22 Ocak , 2010, 19:22:02
amiiiiiin :amin: :amin:senin varmı bebeğin sarıkız.ben kadriye bu arada seninle tanışmadık yeniyim ben burda :flowers:
slm kadriyecim.bende aysen.26 yaşındayım.2,5 yıllık evliyim bebişim yok :'( :'( :'(

gökkusağı

cnm benim hayırlısı olsun inşallah tez zamanda alırsın bebeğini kucağına asma yüzünü :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

masalım

eee kızlar benimde bebeişim yok yaaa napalım naip bakalım

✿گสЯเ_ќĮż✿

aahhh ahhh kadriyecim asmamak mümkünmü.her ay fossssss her ay hayal kırıklığı.ama yinede hayırlısı diyorum :amin: :amin:
senin bebiş varmı :dontknow: :dontknow:

gökkusağı

yok cnm benim nerdeee.gerçi ben daha yeni başliicam denemeye ayın 3 ünde 6 ay olacak evleneli yeni sayılır daha.sen yinede bozma moralini herşeyin başı güzel düşünme.bekle bak allah güldürür seninde yüzünü inşallah
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥