28 Mart , 2024, 20:26:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebekler İçin Değişik Çorba Tarifleri Biliyor musunuz?

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 17 Ocak , 2010, 17:52:40

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 24 Temmuz , 2010, 21:33:27
Alıntı yapılan: KUZEY - 24 Temmuz , 2010, 17:30:16
kızlar Kuzey kabız oldu yawrum nasıl kıpkırmızı oluo ıkınırken zeytinyağı kayısı hiç fayda etmio fitil mi alsam?

oy oyyyy kurbanlar olurummmm paşama
bu konuda  fıkrım yok ama hayal meyal hatırlıyorum
annem kardeşim yapamadığında gazete kağıdına yağ sürüp poposuna koyardı yağlı kağıdı
ama ne derece doğru bılemıyorum canım :dontknow:

waoowww ısommmm desesınn gülüüü
ek gıdalarada hemen alışmışş maşallahhhh  :nazar: :nazar: :nazar:
bugün labne peynırı aldım oğluma yarın deneyecez bakalım
bıde bebelacın tahıllı maması varmış ondan aldım önerırmısınız kızlar verımmı ????[/b]

Hangi markayı severse onu verirsin de günlük 60-80 gram tahıl almaları gerekiyor.
Bebelac ve Aptamil, Hero Baby'nin tahıllarını dönüşümlü verdim, devam ediyorum sen de verebilirsin.  ;)  :opucuk:

DER!N

Alıntı yapılan: KUZEY - 24 Temmuz , 2010, 17:30:16
kızlar Kuzey kabız oldu yawrum nasıl kıpkırmızı oluo ıkınırken zeytinyağı kayısı hiç fayda etmio fitil mi alsam?

Ayşe uzman bu konuda  :)  :k06:

Geçmiş olsun canım, poposunu uyarabilirsin dereceyle  ::) ucuna zeytinyağ sürüp çok da abartmadan.
Zeytinyağ içirmek işe nasıl yaramıyor anlamıyorum, biz veriyorduk ecişe ara sıra ufakken.
Balkız da yazmıştı onunkilere de etki etmemiş.
Ilık zeytinyağ veriyorsunuzdur sanırım öyle olmalı yani.  ;)  :opucuk:

DİLVİN

marka ayırt etmıyor çağlar :k06: :k06:
100 ml yaptım uyumadan önce verdım içti
akşam verın yazıyordu üstünde
akşam verıyonuz dımı siz
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Akşam da verdiğim oldu hiç bir şey yemediğinde sabahın körü de verdiğim oldu.

Ne güzel marka seçmiyorsa ver yesin paşa, maşallah  :nazar:

Hatunlar bir şey danışımmm ecişe tonbalığı yedirdim konserve olanlardan zeytinyağlı tonbalığı sizce verilebilir mi?
Veren var mı?

Demet_dk

ben vermedim versemde yemez zaten
biz henüz başlangıçtayız

bugün 2 adet büyümix yedi
şimdide şeftali püresi ve bisküvi
bugünkü öğünümüz sadece bunlar ne durumda olduğumu düşünün

DİLVİN

gülfercım benımde rafta dıkkatımı çektı

aldım gerı bıraktım bugün

veren varmı bılmıyorum

sen pirinçli çorba verıyormusun

çağlar pirinçlii tavuklu çorbayı çokk sevıyor

şimdi kızlarda dıcekkk ne çağlarmmışş be herşeyıde yıyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

çok sevindimm vee benimki nasıl yedi dezesi biliyormusun tabikide cicibebeyle  :k06: :k06: :k06: :k06:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Temmuz , 2010, 22:18:20
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

çok sevindimm vee benimki nasıl yedi dezesi biliyormusun tabikide cicibebeyle  :k06: :k06: :k06: :k06:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ne yedı qı :toothy10:

< ESLAL >

:ehi: :ehi: yoğurt yedii gülonun yazısını almıştım o çıkmamış benim yorum sırıtmış orda  :ehi: :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Temmuz , 2010, 22:22:56
:ehi: :ehi: yoğurt yedii gülonun yazısını almıştım o çıkmamış benim yorum sırıtmış orda  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ton balığı yedı sandım

мiŁenα.

Alıntı yapılan: egginin ınneeesi :) - 24 Temmuz , 2010, 21:53:06
Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 24 Temmuz , 2010, 16:36:27
Eymene bugün 4 .aydan sonra olan kavanoz mamasından 3 çay kaşığı verdim..

çok sevdi yalana yalana yedi..hatta gözümün içine bakıp aa uuu dedi :D

Ara ara vericem artık   :D

Ayşecim vermesen olmaz mı?
Meyvelerin suyuyla başlasan, ara sıra yoğurt sürsen ağzına sadece.
Doyuyorsa sadece tattır bence,
gerçi fikir sormamışsın ama ne bileyim sen bilirsin yine de  :opucuk:

Yok canım vermicem daha netten baktım herkez vermiş ama dokora sormadan vermek içime sinmedi :-\

Vermicem diyorum ama sürekli memede ve yemin ederim 5 dk geçmeden yine çırlayarak istiyor :-\

eşim almasa aldrımazdım zaten almış bende almışken denim dedim :-\

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

burda okumuştum gülfer bi arkadaş kızına veermiş doktoru arada verebilirsin demiş ama kaç aylıkken bilmiyorum tabi canım

мiŁenα.

canım eşim 4.aydan itibare olandan almış :) eyemne uygun ama kendi kendime iş yapmak içime sinmedi  :-\

Ama çokta severek yedi  ::)

Bilmiyorum ya meme+ arada su+ arada meyve sularından yeter şimdilik ::)

Açtığım kavanozu atarım çöpe :-\

мiŁenα.

serpilcim senle dünde konuştuk milupanın o mamadan al ver anında yapıyor dene sende ;)

Ben eymeni sıcak suya otutturyordum yani ılık sende dene oda rahatlatıyor anında attırıyor :k06:

zeytin yağı hem çay kaşıpıyla vermiştim hem totiişine sürmüştüm :)

birde masaj iyi geliyordu :)

DER!N

Ezom yoğurdu benimki sadece makarnayla yiyordu ya arada meyveli de yapıyorum yine yemiyor tadı da kötü döküp duruyordum.
Sonunda bugün yedi sadesini başardııımm  :muzz: seni de tebrik ederim canım daim olsun inş.

Kociş laptopu ele geçirdiği için bana kitap okumak düştü, sağolun hatunlar biraz bakınayım balık durumuna netten.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Demet'im bir dene belki yer paşam da, hakikaten zormuş o kadarcıkla nasıl duruyor yavrum ya, hep mi böyle az yiyordu. Herhangi bir sıkıntısı mı var acaba?

Ayşecim sadece tanıdı bilsin diye sularını ver mümkün oldukça, sütüne yazık azalmasın.  ;)
Açtığın kavanozun üzerine bir bak açtıktan sonraki kullanımlar değişebiliyor.
Atma ye bence  :k06:

Selma nazar edeceksin çocuğu  :caca:
Bizler tabii ki okuyoruz evlatlarımızı hepsi bizim çocuğumuz gibi,
ama sadece üyelere açık bir forum değil malum.
Özenirler yazık.
Yesin paşam maşallah oğluma,
yiyen çocuktan korkma der ya büyükler,
yiyenler kenara dursun biz hala yoğurt yedirdik diye göbek atıyoruz  :occasion5: :occasion14:  :k06:

Canımcım bakayım netten bakalım aylarına sağolasın,
çok güzel yedi maşallah  :nazar:
hiçbir şey yemediğinde tonbalığını dayarım diye düşünmüştüm ekmekli ekmekli şapır şupur dudaklarda yağdan parlıyor bööyle mis  :k06: :k06:

Laf yetiştirmediğim kim kaldı  :k06: :k06: