Bebişlerimizi Tanıtalım (Adları, Ay Veya Yaşı, Boy ve Kiloları)

Başlatan juclea, 16 Ocak , 2010, 15:39:09

« önceki - sonraki »

βαlκιz

maşallah bebegine ezgi
kimi bebek kısa doguyo ama 6 aylıkken daha yeni 67 olabiliyo
senin bebek uzun olucak galiba maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

< ESLAL >

:nazar: :nazar: :nazar: sağol gülşahcım aslında en büyük korkumdu babannemizle halamız çok kısa boylular kızım onlara benzesin istemiyordum ve benzemiycek sanırım  :basardim: :basardim: ama ben herhalde bi müddet sonra yavaşlıyo die düşündüm  ::)

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Ezgicim doğum boyuna göre şuanki boy uzunluğu normal bence
doruk ta 50 cm doğdu 3 aylıkken 63 cm di
şimdi ise 9 aylık 72 cm  :nazar:

tuana ve sudem

slm benim kızımda ayın 1 rinde bir yaşına girecek geçen ay boyu 76 cm kilosu 9 kilo normalmi sizce bide artık hiç bişe yemiyo diş çıkartıyor nasıl yemek yedirsem acaba bana yardımcı olurmusunuz  :icon_scratch: :opucuk:

βαlκιz

tuğçecim kilosuda bouyuda bence çok iyii
diş döneminde yememesi normal
zorlama ne seviyosa onu ver

ertl

10 aylık 76cm 9.500 kg hastalanınca bu ay kilo almamış
zayıflamadığına şükrediyorum  :(

neslihan

1 yaş bebek kilo ortalaması 9,6 diyorlar ama ona bakmamak lazım huzuru yerindeyse takmamak lazım

buarada boy uzamasıda kilosuda 6.aydan sonra yavaşlıyor.benim kızda 3 aylıkken o civardaydı canım 8 aylıkken 70 cm di.Şimdi daha da uzadı maşallah belli oluyor.Boyu uzuyor kilo az alıyor.Eskiden tontik olan kızım manken gibi oluyor şimdi maşallah büyüyo ya teyzeleri formunu koruycak artık  :nazar:

tuana ve sudem

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 26 Mart , 2010, 23:15:37
tuğçecim kilosuda bouyuda bence çok iyii
diş döneminde yememesi normal
zorlama ne seviyosa onu ver
teşekkür ederim gülşahçım inanki hiç bişe yemiyor önceden bizimle sofraya oturdumu herşeyden yerdi şimdi sadece ekmek yiyor meyveyi de zaten ne püresini nede suyunu içmiyo sadece soyup eline veriyorum bi kaç ısırık öyle yiyor yinede çok teşekkür ederim içimi rahatlattın büyük kızımdan hala yemek puroblemiyaşıyorum küçüktede yaşamaktan korkuyorum çorba bile içmiyo neyse senin dedigin gibi dişten diyorum dişi bir çıksın heralde normale döner :ehi: :ehi: :opucuk:

çağınım

maşallah bebişlerimize  :nazar: :nazar:

gayet iyiler kiloları boyları gülşah senin minikler çok tatlı olsun minik olsunlar yaa bebek bunlar ne  o öyle zaten tombik tombik sağlıkları daha önemli

evet 6. aydan sonra kilo alımı ve boy uzaması yavaşlıyo yani ayda en fazla 3 cm civarı oluyo ama çok normal doktorlar da söylüyolar yani 1 yaş sonunda sağlıklı bi bebeğin kilosu 10 kilo olmalıymış bizimkiler manken olucaklar boylarına gidiyolar  :k06:

βαlκιz

bizimkiler artis olcak behlül ezel polat izleye izleye formda kalıyolarr  :ehi: :ehi: :ehi:

çağınım

haklısımn helede o behlül yokmu onu izleye izleye çocuklar onun gibi olucaklar korkuyorum valla töbe töbee  :ehi: :ehi:

βαlκιz

çağınım

asuman1981

EBİŞİ.EYLÜL İNAĞ ,YAŞI.. 22 AYLIK BOYU.85cm KİLO 9.800 AŞIRI HAREKETLİ ASLA OTURMAYAN AMA ÇOK ZEKİ Bİ KUZUM VAR