Bebişlerimizi Tanıtalım (Adları, Ay Veya Yaşı, Boy ve Kiloları)

Başlatan juclea, 16 Ocak , 2010, 15:39:09

« önceki - sonraki »

çağınım

ay ben yanlış yazmışım yaa artık yazı yazmayı bile unuttum çağın aklımı aldı valla  :ehi: :ehi:

en son biz doktora gittiğimizde 9 kg 50 gr dı oğluşum yani pek bişi almamış ama çok hareketli sanırım o yüzden et tutmuyo  :k06: sağlıklı olsunlarda  :amin:

gamzela

Alıntı yapılan: aslianne - 14 Mart , 2010, 23:36:17
benim kızımın
adı eylül
6 ay 2 günlük
kilosu 7.130 gr
boyu 67 cm

bu ay çok az kilo almış doktor ek gıdaya ağırlık ver dedi ama benim kzım yemiyooo  :crybaby2:

maşallah eylül bebeğe bende kızımın adının eylül olmasını çok istemiştim ama babası karşı çıkmıştı.adlarıyla yaşası bebişler çok tatlı resimde.benim kızımdan 6 gün küçük ama kilosu daha iyi.yemesinde bizim de problem var yemiyo kusuyo sürekli uyumuyo çok sıkıntılıyım çokkk...
gmz

aslianne

Alıntı yapılan: gamzela - 15 Mart , 2010, 18:27:34
Alıntı yapılan: aslianne - 14 Mart , 2010, 23:36:17
benim kızımın
adı eylül
6 ay 2 günlük
kilosu 7.130 gr
boyu 67 cm

bu ay çok az kilo almış doktor ek gıdaya ağırlık ver dedi ama benim kzım yemiyooo  :crybaby2:

maşallah eylül bebeğe bende kızımın adının eylül olmasını çok istemiştim ama babası karşı çıkmıştı.adlarıyla yaşası bebişler çok tatlı resimde.benim kızımdan 6 gün küçük ama kilosu daha iyi.yemesinde bizim de problem var yemiyo kusuyo sürekli uyumuyo çok sıkıntılıyım çokkk...

ikinciye eylül olur seninkide :)) benimki 2900 doğmuştu belki ondandır dicem  ama valla emmesine emiyoda yemiyor cadı kızım benim. Seninkide başak o zaman dimi uslu olurlarmış başak bebekleri seninkide öylemi;?
aslı

gamzela

canı benimkide 2900 doğdu.hiç de uslu değil.çok huysuz çok yaramaz u o yumuyo yemiyo canımı çıkarıyo benim.önceki hali şuankine göre çok iyiymiş diyorum.(o zamanlar da şikayet ederdim huysuz diye)
gmz

azra35

azra35

çağınım

maşallah bütün bebişlereee ve bebişimee  :nazar:

25 inde 9. ayı doldurucaz kontrolü var o gün bakalım ne kadar almış dişlerden pek bişi yemiyo  :y25:

azra35

çağınım

neslihan

βαlκιz

maşallah bütün bebeklere  :nazar: :nazar:
benimkiler mini mini bir kuşşşş  :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aslianne

benim kızım hala desteksiz oturamıyor 6 ay 14 günlük... yüzüstü durmayıda sevmediği için hala emekleme gibi bir çabamız yok normal dimi yani daha erken dimi...
aslı

Demet_dk

aslıcım merak etme zamanı gelince yapar
benim oğlumda aynı yatmaktan hoşlanmayı ve emeklemiyo
tembel oğlum benim :k06:

neslihan

< ESLAL >

maşallah güzel anneler bebişlerinize  :nazar: :nazar: :nazar:

birşey dikkatimi çekti bebişleriniz 6 ayın üzerindeler  ortalama boyları 67 cm ve üzeri belli zamandan sonra boy uzamaları yavaşlıyormu bebişlerin

benim kızım 3950gr 50cm dünyaya geldi şuan 3 aylık ve boyu 64 cm bizmi fazla gidiyoruz  ???