Bebişlerimizi Tanıtalım (Adları, Ay Veya Yaşı, Boy ve Kiloları)

Başlatan juclea, 16 Ocak , 2010, 15:39:09

« önceki - sonraki »

Demet_dk

valla bende çok özeniyorum canım yemek görünce ağzını açan çocuklara
tabaktan bişeyler alıp yiyen mama diye ağlayan çocuklara çok özeniyorum
ben kaşık elimde bekliyorum kaşık elime yapışıyo nerdeyse belim kopuyo eğilip beklemekten
doktora yemiyo dediğimde bırak yemesin üzülmesin falan dedi o üzülmeyecek diye ben saçımı başımı yoluyodum
en son ağlata ağlata yedirmeye başladım öyle öyle alıştı
arkasından hastalandı iştahı gitti iyileşti tekrar yemeye başladı şimdide diş sıkıntısı var yemiyo 3 gündür

son kontrolde 10,300 gr dı  kilosu iyi çok şükür toparladık ama
son 3 günde sanırım kilo kaybı oldu hemen gözlerinin altı çöktü  :y25:

eflin kaç kg
bide istanbulun neresine geliyosun 1 odaya tıkalım ikisini

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ya demet bu kadar benzerlık olurmu senın yzdıklarını okuyunca tıpkı ben dedım bu kadar benzer yanı :crybaby2: :crybaby2:
eflin 9,850 dun tartıldı kılosu dusuk doktor kofte tavuk yıyormu dıyo bende ne koftesı tavugu corbasını ıcsın yeter dedım cok uzuluyorum ya bu duruma ıstanbul gazıosman pasaya gelıyorum canım

βαlκιz

herkezin derdi ayrı işte
sizinkiler yemiyo ama kiloları güzel maşallah  :nazar:
benimkiler çok yiyo ama zayıf  :-\
ama yememeleri zor çünkü 1 hafta benimkiler azına bişey sürmedi sadece süt içtiler
deli oldum napcamı şaşırdım ağladım yemiyolar diye
neyse düzeldiler ama işte zayıflar napalım  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

canım köfte tavuk balık Dorukta yemiyo ağzına bişey vermek mümkün değil
çorbasını kıymalı tavuklu yada balıklı yapıyorum ( balığıda 1 defa verebildim) kasaptan kuzu kemiği aldım kemik suyuyla yapıyorum çorbasına ne varsa evde koyuyorum mesela kabak fasulye pirinç havuç+kıyma yada tavuk sonra blender dan geçiriyorum hafifi pütürlü veriyorum
bu aralar sıçak çorbaları içmiyo soğuk tercih ediyo beyfendi
bende şehriyeyi haşlıyorum yoğurda katıp hafif sulandırıyorum öyle yiyo

Demet_dk

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 10 Haziran , 2010, 22:33:24
herkezin derdi ayrı işte
sizinkiler yemiyo ama kiloları güzel maşallah  :nazar:
benimkiler çok yiyo ama zayıf  :-\
ama yememeleri zor çünkü 1 hafta benimkiler azına bişey sürmedi sadece süt içtiler
deli oldum napcamı şaşırdım ağladım yemiyolar diye
neyse düzeldiler ama işte zayıflar napalım  :sad1:

gülşahcım üzülme sende en azından yiyip vitamin alıyolar seni üzmüyolar yemek yerken
yemeseler bide napacaktın iki çocuk iki katı sinir
demekki metabolizmaları hızlı çalışıyo afacanların  :nazar:

neslihan

hepimizin sorunu aynı kızlar yemiyorlar.Benimki zorladın mı hemen kusuyor.Ne var ne yoksa herşey dışarıya çıkıyor.

neslihan

bende babasıyla kavga ediyorum.niye yemek yemiyor sana çekmiş bu diye.Bana çekse yerdi diyorum.Kustu diye arıyorlar evden çocuğa bakamıyorsunuz diye annemle yada kaynanamla atışıyorum.Bizimkide 10200 felan :nazar: maşallah kilo almıyor inşallah zayıflamamıştır da doktora gitmedim henüz.

Demet_dk

DORUK KESİNLİKLE DAYISINA ÇEKMİŞ BİZDE SADECE YEME SORUNU ONDA VAR İNŞALLAH BÜTÜN HUYLARI ONA BENZER CANIM KARDESİM BENİM
KÜÇÜKKEN HUYSUZDU AMA SONRA ÇOK AKILLANDI  :love9:

BABASIDA BENDE YEMEK YEMEYİ SEVİYORUZ

azra35

kızlar dua edin bugün mustafayı dr. a götürdük kilo almıyo diye 1 ayda hiç kilo almadı kan ve idrar testi istedi 2 de belli oluyo ya inş. kansızlık çıkmaz çünkü mustafa kan ilacını içmiyo of beklemek çok zor eşim gitti ilçeye inş. hayırlısıolur bizim ve herkes için

Demet_dk

inşallah sonuçlarınız temiz çıkar canım
bu kadar stres yapma sen bu kadar stresliysen eğer yemek yedirirken çocuk hisseder ve yemez bilgin olsun
sakin ve rahat ol

azra35

canım maşallah :nazar: heşeyden 1 küçük kase yiyo emiyo ama kilo almıyo normaldir inşallah :amin:

βαlκιz

kan ve idrar testinde neye göre belli olucak
bizde kan yaptırdık bişey çıkmadı
idrar ve kaka tahlili yaptırcam pazartesi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

βαlκιz

azra sadece  bu ay mı hiç kilo almadı oğlun
bence normal
hemde artık emekleme zamanı kilo kaybı olabilir almayabilir de bişey olmaz
ama benimkiler 4 -5 aydır hiç almıyo kilo  ::)

ertl

ÇOCUKLARIN BİR KAÇ AY KİLO ALMAMALARI NORMAL

BOYA VERİMİŞ OLABİLİR