27 Nisan , 2024, 12:37:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşiniz yalan konuşursa???

Başlatan aleyna635, 15 Ocak , 2010, 01:00:08

« önceki - sonraki »

βαlκιz

yaz yazz doktor vız vızz yazzz  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

valla yazimmi sole yazim ask dr viz< vizzz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 21 Ocak , 2010, 23:25:24
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi【★】 - 21 Ocak , 2010, 22:07:20
aile drnuz konusuyor saygilar....

arkadasim esin eger yalan soyluyorsa ki soyluyor arada benimkide
sizlera tavsiyemmm uzun kalin vurdugunda kafa kiracak bi sopa aliyorsunuzzzz
esinizin boyu uzunsa sizde onu kanepeye dogru cekinnn kanepeye cikin
ve bi elinz sopada bi eliniz esinizin ensesinde olsun kafaya iki tane cakinnn
sonra popoya bi tekme atin emin olun ise yarayacaktirrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ha eger esiniz sizi bosarsaaa aman takmayin size esmi yokkk  :icon_thumright: :icon_thumright:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: allah iyilini versin doktorrr  :ehi: :ehi: :ehi:
insan dr olsai geliyor bende kanal dr olcammm ask aile uzmani hattaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ya benı buraya cagrıyon ama benım esım bana yalan sölemezkı söleyemes cunkı hemen anlarım gözlerıme bakamaz yalan sölerken ıykı bu huyu var  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

bak benimkide gizlice yuruyemezzz asla gelemez cunku parmaklari catirdiyor gezerken yanima
geldigini anliyommm bu da iyi bisey dimi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

bu arada ben ask dr viz viz hanim tanistigima memnun oldummm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

benimkide söylemezz ...söylerse dili dolanırrrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi【★】 - 21 Ocak , 2010, 23:39:52
bak benimkide gizlice yuruyemezzz asla gelemez cunku parmaklari catirdiyor gezerken yanima
bende sandım yanına gelene kadar ne varda kırıyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

benimkiide oyledittt ama soylemiyecegi bisi varsa uzatir  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 21 Ocak , 2010, 23:43:55
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi【★】 - 21 Ocak , 2010, 23:39:52
bende sandım yanına gelene kadar ne varda kırıyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
anlamadim kizzz diyomki sessiz sessiz beni korkutmaya kalkiyor ama ele dusuyorr parmaklari cit cit diye oynuyorrr   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

valla benımkı hayalet casper gıbı anlamıyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

sukur benimkide soylemez ama bi konuda bisey yedimi soylemiyor bende kokluyommmm acigini yakaliyommm  :ehi: :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi【★】 - 21 Ocak , 2010, 23:50:36
sukur benimkide soylemez ama bi konuda bisey yedimi soylemiyor bende kokluyommmm acigini yakaliyommm  :ehi: :ehi:

kıss nasıl koklayıp anlıyon

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

Balböceği

onda ne var kiz gel bakim diyom agzini kokluyomm valla burnum sey gibidir ondan isdee
hemen alirim kokuyuuu  :toothy10: :toothy10:

*DİLARAM*

22 Ocak , 2010, 00:03:52 #29 Son düzenlenme: 22 Ocak , 2010, 00:06:08 *DİLARAM*
kızlar valla benım adam her konuda dürüsstür herseyıne inanırım ama annesıgil söz konusu olunca tek ayakta kırkyalan söler ooofff offf
Arzum büyük ANNELİĞE...