29 Mart , 2024, 17:17:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi Hastanelerde Eşlerin Doğuma Girmesine İzin Veriliyor?

Başlatan ceco34, 15 Ocak , 2010, 00:15:28

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Normal doğuma özel hastanelerde izin veriliyor...Ama devlet hastanelerini bilmiyorum...

Zaten ben eşimin doğuma girmesini beni o halde görmesini hiç istemem...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

izin vermemek ne saçma bişey her hastane verebilir
vermeyen hastane varmı bilmiyorum
ama ben eşimi ikna etseydim sezeryana girmek isteyipte hastane izzin vermeseydi o hastaneyi başlarına yıkardımm
dogum yapacak olan benim oda benim eşim sıkıyosa izin vermee  :caca: :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

ya gecen perşembe bende doktoruma sordum eşim girebilecek mi diye hep öyle bekliyordum özele gittiğim halde eşler alınmıyor dedi cok sinir oldum bebişimizi eşimle ilk görmek istedim  :-\
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

CeRoXiMo

ÖZellerin çoğu eşi kabul ediyor doğuma, neden etmesinler ki zaten çok saçma,
doğumu yapan biziz, talep eden biziz. Sezeryanda ise epuduralli ise, yani ayık
olacaksanız izin var, genel anestezi ise doktoruna göre değişir. 1 hafta önce girdiğim
doğumda annede epidurali tutturamadılar, zorunlu genel anestezi verdiler,
kadın da ben göremeyeceğim, bari sen gör dedi eşine, eşi de doktorla konuşup girdi
ameliyata. Karşılıklı konuşup anlaşmaya bağlı bence tamamen.

Eşi falan geçtim de benim anamı ağlatıyorlar doğuma girme konusunda, iki fotoğraf çekip çıkacağımmm, attırmayın tepemi. :occasion14:

βαlκιz

bak bide ovar fotografçııyı alıyolarmı her hastane
zorluk çıkarıyolarmı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLböceği.. - 09 Mart , 2010, 20:58:04
Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 17 Ocak , 2010, 14:48:10
kızlar bence kocalarınızın doğuma gırmesı o kadar guzel bısey degıl :honk: :honk:
aynen yaaa bende tasvip etmiyorummm  ::)
Doguma esim girdi ama iyiki girmis hem destek oldu
hemde su istedigim zaman icirdi  :k06: ben fikrimi degistiriyorum her erkegin girmesi lazim  :hello2:

Wunsch

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 25 Haziran , 2010, 15:22:56
ÖZellerin çoğu eşi kabul ediyor doğuma, neden etmesinler ki zaten çok saçma,
doğumu yapan biziz, talep eden biziz. Sezeryanda ise epuduralli ise, yani ayık
olacaksanız izin var, genel anestezi ise doktoruna göre değişir. 1 hafta önce girdiğim
doğumda annede epidurali tutturamadılar, zorunlu genel anestezi verdiler,
kadın da ben göremeyeceğim, bari sen gör dedi eşine, eşi de doktorla konuşup girdi
ameliyata. Karşılıklı konuşup anlaşmaya bağlı bence tamamen.

Eşi falan geçtim de benim anamı ağlatıyorlar doğuma girme konusunda, iki fotoğraf çekip çıkacağımmm, attırmayın tepemi. :occasion14:
Annede epidurali tutturamadılar diye yazmışsın. Tam olarak anlayamadım. Nasıl tutturamadılar? Ben de şu sıralar doğum nasıl olsun diye karar vermek istiyorum. Ama karar veremedim. Eşiminde benimle birlikte girip o güzel anı görmesini isterim. Onun için son zamanlarda epidurali de düşünmeye başladım. Ama nasıl olur bilmiyorum. Yan etkisi falan var mıdır?

Aytii

ben şahsen eşimin doğumhaneye girmesini istemem

bazı kişilerden duydum erkekler fenalaşabiliyorlarmış + kan felan görüncede karılarından tiksinebiliyorlarmış  :dontknow:

Wunsch

Eşim benden daha çok istiyor doğum sırasında yanımda olmayı onun için normal doğum yapmamı istiyor.
Ama tek sorunumuz doktorumun erkek olması. Benim için sorun yok da eşim neden bayan bir doktor seçmedin diye söylenip duruyor.

Aytii

yasmin24

ALLAHIM O GÜNLERİ NASİP ETSİN BİZE BEN KESİNLİKLE GİRMESİNİ İSTERİM  :love8: :love8: :love8: :love8: :love8:

Wunsch

Öyle tabiki. Bir de ben doktorumdan çok memnunum.
Mükemmel bir kişi. HEm süper bir hekim hem de çok cana yakın insan
korksa bile esprileriyle konuşmasıyla korkum azalıyor.
Doktoruma çok güzeniyorum.
Bence zaten erkek kadın doktor diye ayırmamak lazım.

mandalinaportakal

eşim ilk doğumuma girdi.çok da iyi oldu,hem bana güç ve moral verdi,hem de ne çektiğime an be an şahit olup kıymetimi daha iyi anladı :)
bu doğuma da girecek inş.

FİGENN

sukeyna

Özel gop hastanesinde sezeryanla doğum yaptım, hastane eşlerin girmesine izin vermiyordu  8)