28 Mart , 2024, 14:43:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi Hastanelerde Eşlerin Doğuma Girmesine İzin Veriliyor?

Başlatan ceco34, 15 Ocak , 2010, 00:15:28

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

SEZERYANDA ALMIYORLAR...BENIM ICIN DEGISCEK INS NORMAL OLUR :amin:

:love9: :love7: :love9:

ZyNp

benim eşim düşer bayılır oda benım gıbı kan gormeye falan dayanamaz ben kan tahlılı yaptırdıgımda oda benımle birlikte gözlerını kapatıo doguma asla gıremez

seyda

Sezeryana da aliyolar yani en azindan epidural olana aldiklari biliyorum birkac arkadasimin esi girdi. zaten boynundan asagida bi perde gibi bisey  oluyo esin de yaninda elini tutuyo yani karnin kesildigini filan görmüyo. heralde gören bayilir cünkü:)) ama tabi genel narkozla olan sezeryana almazlar zaten sen bayginsin agzinda burnunda hortumlar var esin naapsin yaninda...

Ayse senin dogumun neden sezeryan görünüyo? bebek dönmedimi? daha erken aslinda

_hüzün_

bende çok isterim eşimin doğumda yanımda olmasını..görsünler ne acı çektiğimi :love9:

BeBisLeRiM

benim esim girmisti dogumuma
oglum önüme düstügü an esim beyaz kesildi
ebe korkmustu hatta acaba kan felanmi tuttu diye
ama esimden tek bir damla yas akti ve rengi yerine geldi megerse erkek adam aglamazya kendini
sykiyormus  :hello2:
canim benim ya bu seferde yanimda olmasini isterdim ama sanirim bende sezeryan olacam malesef

мiŁenα.

Alıntı yapılan: seyda - 23 Ocak , 2010, 01:26:53
Sezeryana da aliyolar yani en azindan epidural olana aldiklari biliyorum birkac arkadasimin esi girdi. zaten boynundan asagida bi perde gibi bisey  oluyo esin de yaninda elini tutuyo yani karnin kesildigini filan görmüyo. heralde gören bayilir cünkü:)) ama tabi genel narkozla olan sezeryana almazlar zaten sen bayginsin agzinda burnunda hortumlar var esin naapsin yaninda...

Ayse senin dogumun neden sezeryan görünüyo? bebek dönmedimi? daha erken aslinda

bebegım donmus normal olcam allah nasıp ederse babamızda cok sevındı o gırmeye cok hevveslı ...ben bu akdar heveslı olcagını tahmın etmıyordum :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 17 Ocak , 2010, 14:48:10
kızlar bence kocalarınızın doğuma gırmesı o kadar guzel bısey degıl :honk: :honk:
aynen yaaa bende tasvip etmiyorummm  ::)

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 20 Ocak , 2010, 10:44:11
ilknurun eşi girmemiştir muhtemelen çünküs ezeryana almıyorlar eşi...

benım esım cok soguk kanlı ol korkmaz onun ıcın gırmesını cok sıstıyorum onun o soguk kanlılıgı banada guc verır emınım...ama benımde sezeryan gozukuyor sımdılık hayırlısı bakalım :amin: :nazar:

mesele korkmak değil. mesele eşini o halde görmek. :icon_thumright:
normal olsaydı benim ve de ağrısız olacağı için girecekti ama sezeryan olduğu için girmedi, kamerayı hemşireye verdik o çekti  :D

мiŁenα.

zaten epirural aldıktan sonra agrı olmadıgı ıcın pek kotu halde olunmaz... ::) ::) ::)

AککORTįє

pek değil hiç kötü halde olmuyosun ;)

böyle anlar her zaman yaşanmaz...

мiŁenα.

ozaman sorun olmaz eşin seni o halde görse bir kez daha degerını anlar ne kadar zorlukla doguyor ne zorlukla 9 ay gecıyor anlar :icon_thumright:

ben ıstedım ama olmadı bırseyı cok ıstemmıcen zaten :ehi: :ehi: :ehi:

AککORTįє

aynen bende çok istiyordum  :( ama son ana kadar normal olacak doğum sezeryan oldu

nasip işte  :-\

мiŁenα.

cumbba

günaydınnn kızlarrr, evet bişeyi fazla istemiyceksiniz herkes bana daha şimdiden soruyor doğumu nasıl düşünüyosun diye, bu işler istemekle olmuyor diyorum bende son dk da değşiyooo nasip kısmet hayırlısı ne ise o olsun diyorum. Bişeyi ne kadar çok istersek olmuyoo inadınaa işteeeeeeeeeeee :cildir:

sgenc

arkadaşlar normal doğum dışındakilere izin verilmiyor