28 Mart , 2024, 22:14:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi Hastanelerde Eşlerin Doğuma Girmesine İzin Veriliyor?

Başlatan ceco34, 15 Ocak , 2010, 00:15:28

« önceki - sonraki »

ceco34

Günümüzde eşler de doğuma giren anne adaylarını yanlız bırakmak istemiyor ama maalesef hangi hastanelerin buna izin verdiği hakkında pek bilgi bulunmuyor! Acaba buraya bilgisi olanlar şehirlerinide belirterek hastaneleri yazması mümkünmü?

Şimdiden herkese teşekkür ederim

AککORTįє

canım ben eşlerin doğuma girmesine izin verilmediği bir hastane duymadım hiç  :icon_scratch: bilidğim kadarıyla özellerin tamamında girilmesinde bir sakıncası yok ama devlet hastanelerinde durum ne onu bilmiyorum

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kızlar bence kocalarınızın doğuma gırmesı o kadar guzel bısey degıl :honk: :honk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bende istemem eşimin dogumuma girmesine beni öle görmesini  ::)
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

мiŁenα.

ben çok istiyorum eşimde çok istiyor...hem görsün nasıl acıyla doğum oluyor ozman degerımızı bır kez daha anlar..kolay olmuyor hiç birşey....hem eşim elimi tutsun benım acım hafıfıler...bebegımızıde ılk bız gorcez oda ayrı heyecan tabıkıde :basardim: :basardim:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

bencede kesinlikle girmeli. zaten bunu doktorlarda, doğumuna eşleri girmiş olan kişilerde ne kadar güzel ve özel bir an olduğunu, eğer mümkünse eşlerinde yanında olmaları gerektiğini söylüyor .kan tutma gibi bir sorunu yoksa eşinizin bence girmeli  :) psikolijik açıdan eşinin yanında olması son derece insana kuvvet verir. yanında olupta olan biteni görecek hali yok o an sadece senin yanında olacak başucunda ve bebeğinin doğduğu ana tanıklık edecek bundan daha güzel birşey var mı? herkesin fikri tabi, bence girmeli ve benim eşimde girecek Allah izin verirse

мiŁenα.

aynen katılıyorum..eşin baş ucunda olcak ön tarafı göremez..o anı yaşamak hangi eş istemezki bebeginin doğum anını :love9: :love9:

ırmak184

dogum anını eşimle paylaşmak güzel olurdu aslında,yanımda olmasını isterim ama benim eşim böyle konularda cok pimpirikli o anda destek yerine heyecandan stresten köstek olur bana,ben rahat edemem o yüzden eşimin doguma girmesi taraftarı degilim  :-\  :-\

AککORTįє

:k06:

evt tabi herkes bir olmuyor, bazı kişiler dayanamayabiliyor bayılıp kalabiliyor  :ehi: aslında benim eşim de acayip soğukkanlı değil, dayanabilir mi bilmiyorum,girecek inş  :ehi: :ehi: yani tehditler sonucu öle karar verdik.benimki epıdural olacak bağırıp çağırmıcam girmemesi için bi neden yok,stres olmayacak.elimi tutsun yeter  :love9: dedim valla girmezsen doğurmam ona göree  ;D

мiŁenα.

benım esım cok soguk kanlı ...korkuyorum dr yerıne oda dogurtabılır :ehi: :ehi: :ehi: benım esım cokta heveslı gırmeye ama sezeryan gozukuyor durumum sımdılık...ıns normal olurda o heyecanlı anı beraber tadarızz :amin: :amin:

ırmak184

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 18 Ocak , 2010, 16:13:37
:k06:

evt tabi herkes bir olmuyor, bazı kişiler dayanamayabiliyor bayılıp kalabiliyor  :ehi: aslında benim eşim de acayip soğukkanlı değil, dayanabilir mi bilmiyorum,girecek inş  :ehi: :ehi: yani tehditler sonucu öle karar verdik.benimki epıdural olacak bağırıp çağırmıcam girmemesi için bi neden yok,stres olmayacak.elimi tutsun yeter  :love9: dedim valla girmezsen doğurmam ona göree  ;D

gelince dogum hikayeni anlat canım eşinde girdimi doguma  :k06:  :k06:  nasıl oluyormuş merak ettim  :D  :D

ırmak184

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 18 Ocak , 2010, 16:29:17
benım esım cok soguk kanlı ...korkuyorum dr yerıne oda dogurtabılır :ehi: :ehi: :ehi: benım esım cokta heveslı gırmeye ama sezeryan gozukuyor durumum sımdılık...ıns normal olurda o heyecanlı anı beraber tadarızz :amin: :amin:
inşallah canım tadarsıznız  :amin:  :amin: ne güzel canım eşin sogukkanlı,biizmkine güvenemiyorum daha şimdiden dokuz doguruyor  :D  :D

juclea

мiŁenα.

ilknurun eşi girmemiştir muhtemelen çünküs ezeryana almıyorlar eşi...

benım esım cok soguk kanlı ol korkmaz onun ıcın gırmesını cok sıstıyorum onun o soguk kanlılıgı banada guc verır emınım...ama benımde sezeryan gozukuyor sımdılık hayırlısı bakalım :amin: :nazar:

ırmak184

sezeryanda esleri almadıklarını bilmiyordum gerci bilsemde bişey degişmeyecek  :k06:  :k06: