28 Nisan , 2024, 23:51:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Adetten Kaç Gün Önce Test Pozitif Çıkabiliir?

Başlatan hasretALİ, 14 Ocak , 2010, 12:08:25

« önceki - sonraki »

ebuş

yine tek çizgi çıkıp hayal kırırklığı yaşamak istemiyorum

mutluluk

bugün galiba tüm bayan arkadaşlar eşleriyle beraber çünkü bugün burası çok sessiz :(

Balböceği

beren naz

benim kide çalışıyor cumartesileri çünkü esnaf

Balböceği

mutluluk

VALLA CANLARIM BENDE EŞİM GİBİ ÇALIŞIYOM 5DE EVİME GİDERİM.AMA EŞİ YANINDA OLANLAR DEĞERLENDRSN.ÇÜNKÜ BEN EŞİMLE ZAMAN GEÇİRMEYİ ÇOK SEVİYORUM.BAZEN DİOM ACABA BEBEĞİM OLRSA EŞİM BENİMLE YİNE BÖLE İLGİLENİRMİ.BAZEN AÇIKCASI ÇOCUKLUĞUM TUTUYOR :caca:

dolunayyyyy

BEN BURADAYIM ARKADASLAR.YENI KATILDIM ARANIZA

Balböceği

dolunayyyyy

crazy for babies

adetten önce test yaptırınca beta hcg ne kadar belli olur bilmiorum ama ben 2-3gün geciktikten sonra kan testi yaptrıdığımda 111 çıktı değerimm,ertesi gün biraz daha ve cumartesşi yanibugün 305 e çıkarak arttı,yani şöle tahmini her gün arttığı düşünülünce bir iki gün öncesşnde çıkar herhalde,ama negatif sonuç verirse vazgeçmeden adet gec,kmesi olunca testi tekrarlamak lazımm :caca:

dolunayyyyy

OLMADI KIZLAR.BIRINCI DENEME OLMADI.INSALLAH OBUR AYA OLUR.COK UZGUNUM KIZLAR :crybaby2:

dolunayyyyy

:crybaby2:OYLE UMUTLUYDUMKI HAMILE OLDUGUMA KENDIMI COK INANDIRMISIM DEMEKKI.AMA OLSUN BU AY OLMADI.INSALLAH ÖBUR AY SEVINDIRIR RABBIM BENIDE.

beren naz

canım kıyamam ben sana üzülme hepimiz kaç aydır yaşıyoruz bu durumuinşallah bir daha ki aya kalırsın hamile :flowers:

dolunayyyyy

SAGOL CANIM.INSALLAH PANIK ATAK KRIZI TUTMADAN HAMILE KALIRIM VE INSALLAH BU KRIZLERE YAKALANMADAN BEBISIMI DOGURURUM.BEN COK BUYUK BIR RISK ALDIM.BIR HAFTA ÖNCE ILACLARIMI ICMEYI BIRAKTIM.VE BUNDAN DOKTORUMUN HABERI YOK.BEN UC SENEDIR PANIK ATAK HASTASIYIM.ICTIGIM ILACLAR YUZUNDEN BEBEK DUSUNMEM IMKANSIZDI.EGER DOKTORA SORSAYDIM YINE IZIN VERMEZDI HAMILE KALMAMA.CUNKU HASTALIGIM ZOR BIR HASTALIK.OGLUMA BIR KARDES YAPMAYI COK ISTIYORUM.RABBIME SIGINIYORUM.ONA GUVENIYORUM.BENCE BEBEGIM OLURSA BU HASTALIKTANDA KURTULURUM INSALLAH :amin:

beren naz

inşallah canım allah şifalar versin sende bebeğini doğurusun inşallah