su biberonu anne memesini bıraktırırmı

Başlatan azra35, 13 Ocak , 2010, 13:31:17

« önceki - sonraki »

azra35

Zeynep_Sena

canim ben anne sütü verirken su verilmiyo diey biliyorum ama sen sumu veriyosun bebise

DER!N

Azra; Nuby'nin silikon biberonlarına bir bak tatlım, anne göğsü gibi dizayn edilmiş başlık kısmı vs. senin bebiş büyük silikon biberonu anne göğsü gibi sıkabilecek şekilde emzik kısmının kenarları da anne göğsü gibi küçük pütürcükler var. Başlığı değiştirme şansında var kaşık gibi uçları suluk ucu falan da oluyor bir incele canım.

Ben aldım ama henüz benim kız küçük deneyip deneyim paylaşamayacağım ama faydasını göreceğini düşünüyorum.

esma.aysimanaz

Alıntı yapılan: sulugöz - 13 Ocak , 2010, 15:03:24
canim ben anne sütü verirken su verilmiyo diey biliyorum ama sen sumu veriyosun bebise

ek gıdaya geçtikten sonra emsede su veriyosun..

banada dediler ona alışırsa bırakır seni diye çok şükür bırakmadı tam gaz devam emmeye

azra35

sadece anne sütü veriyorum su da veriyorum amaa emiyo kesmedi emmeyi ben biberon ucu diil de hani ucu delikli dudağıyla kavradığı suluklar varya ondan diyordum

Demet_dk

sadece anne sütü alıyosa suya gerek yok diyolar
verdiğin suya da çok dikkat et canım

azra35

hazır su veriyorum ama böbrek taşı için su şartmışş

Demet_dk

evet seninki istisna bi durum
inşallah iyileşir ben erikli su veriyorum

gamzela

arkadaşlar suyu kaynatmak gerekirmi içirmek için.ben kaynatmadan veriyorum ama bi yerde oudum kaynatmadan vermeyin diyordu.
gmz

azra35

ben de kaynatmadan veriyorum o zaman hiç bi özelliği kalmaz suyun bence

azra35

arkadaşlar nolur akıl verin yarın o suluktan almayı düşünüyorum

Demet_dk

al kullan onunla içerken neden memeyi unutsun ki
yada tereddüt ediyosan kaşıkla içir suyu
ben ilk  zamanlar kaynattım içtiği suyu
ama şimdi erikli su veriyorum kaynatmadan

βαlκιz

canım onunla nasıl içicekki içemez bence benimkiler bile zor alıştı ona ama denpe istersen
yada kaşıkla ver
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gamzela

ben de kaşıkla veriyorum.hatta biberonu da almıyor mamayı da kaşıkla yediriyorum
gmz

azra35

balkız maşallah bebeklerine çok tatlılar