İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: serra_emine - 09 Kasım , 2010, 15:58:38
bebegim kızım çok hasta yaa bugun gece sabaha kadar aglayarak uyandı hep.yanyana yattım kızım ıle.çok kötüydu ya..bır kustu gece yatak falan gıtti.bogazları iltihaplanmış dedı dr.seslerı falan tıkanık kısık çıkıyor yavrumun aglayamıyor bıle..hep zaten bogazları hep bogazları o kadarda dıkkat ettıgım halde..işta napalım..çabk ıyıleşır inş. klızım yaa :amin:
ALLAH ŞİFA VERSİN ARKADAŞIM.İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞUR SERRA  :amin: :amin:  :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

serra_emine

çok sagol teşekkur ederım şimdı uyuyor bende uykusuzum brazdan çıkıp azcık yatarım bende
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: serra_emine - 09 Kasım , 2010, 16:12:51
çok sagol teşekkur ederım şimdı uyuyor bende uykusuzum brazdan çıkıp azcık yatarım bende
DİNLEN BARİ SENDE ARKADAŞIM.İYİ OLUR.SENDE DİRENÇTEN DÜŞME BARİ :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

serra_emine

evet yaa
ıyı olacak babasıda uyuyamadı sonra 3 e kadar uyudu artık 3de gitti işe.allahtan vardıyası bugun 3 d eıdı..
bende çıkıyorum şimdı.allaha emanet olun ıyı gunler :hello: :hello:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

emine geçmiş olsun serrama kıyamam yaa
bizde fenayız eşimden bana geçti grip
şuan ses yok bende çıkmıyo telefon çalsa alo desem duyamazlar öyle yani  :k06: :k06:
çocuklarda hapşurmaya başladı offff
doktora gitmemiz lazım acil onlara daha fazla bulaşmadan ilaç yazsın doktor
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

evet tatlı kızımın 11inci dişi gelıyor. ön alt dişi ıkı taneydı bı baktım yanından belırmiş bile bıtane kuzum benım yaa :nazar: :opucuk:

βαlκιz

maşallah geç çıkardı ama düzdü hepsini maşallah
iyileştimi serra nasıl oldu
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

MasaaAllah serraya

Cok gecmis olsun hastaymis sanirim serra

serra_emine

evet duygu hastaydı yaa ıyı şimdi. sagol
evet gülşahcım geç çıkardı ama duzdu dogru :k06:

serra_emine

kızımın sayfasına da onun resımlerınden bı kaç tane eklıyeyım :)
baska yere ekledımmı sonra nereye koydugumu unutuyorum buraya koyayım da sılecegım zamanda arayıp durmam dedım :D
bakalım bayramdakı enn yenı resımlerıne bı bakayım şimdi :D

serra_emine

miray

oyyy masallah serra ya  :nazar:  :nazar:  :k06:  :k06:
kot cicişleride cok yakısmıs
tatlım benim ne güzel gülmüş öyle fıstık  :k06:  :nazar:  :nazar:

serra_emine

Uploaded with ImageShack.us

bayram gunu kahvalı yapıyordu küçük hanım.sonradan uyanınca :)

serra_emine

sagol papatyam :k06:
evet çok tatlı oldu yaa :) ama onundekı o kurdele var ya beyaz onun ortasında guzel bı çiçegıde vardı onu kopardı kerata
yapışacak da unuttum işte.tam bayram gunu kopardı gıyınce bıde.

serra_emine