İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

serra_emine

başka diş yokmu yokmu yaa derken bebişimin ıki azı dişi daha gelıyor :muzz: :basardim: :nazar:
kuzum benim
8di
10 olacak bı kaç güne kadar inşallah..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

serracım nasıl emine neler yapıyo dişleri sıkıntısız çıkar inşallah bizide bikaç tane daha çıkıyo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

serra iyi gülşah daa ben hiiiiiçç iyi degilim yaa görümcemden geldigimden beri :crybaby2: :crybaby2:
grip oldum ya o bıraz hafıfledı ama sürekli başım agrıyor süreklii :'(
ve acaip halsizlik iştahımda yok
bugun akşama kadar yattım valla hiiç bi iş yapamadım ..yarın da yolculuk hazırlıgı var bıde
abıme ve kardeşime gıdecegız ya..
yarın gece çıkacagız yola..yarın belkı sabahtan gıderım dr a ama dr ılaç verıp yollarsa ıyı olcagımı sanmıyom ya serum lazım bana benı ayaga hemen kaldıracak yada ıgne falan acil etkı edecek bişey :'( zaten iştahımda yok bişey yemıyorum.bunları bıle zor yazdım
neyse şimdılık bu kadar :'(
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

geçmiş olsun canım hava degişiminden oldu demek hay allah sen sabah saglık ocagına git iğne falan yaparlar öyle yola çıkma daha çok hasta olursun
çok geçmiş olsun canım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

sagol canım teşekkur ederım.oyle yapıcam bakalım inş ıyı olurum yola çıkana kadar..bugun sureklı yattım resmen halsızlık kotu oluyor. :'(

βαlκιz

bilirim canım kötü olur insan

bende gitcem doktora vitamin versin beni daha enerjik yapcak halsiz düşmemen içn bişey versin

serra_emine

bebegim büyüyüdü gitti yaaa :binkybaby:
kuzum benim yaa
çokçabuk geçiyor zaman.daha yenı dogmuş gıbı gelıyor ama 3ay sonra yaşına girecek prensesim.buyudu.vee bu aralar da kafam da baska düşünce var
sızlerle paylaşayım dedım
bana fıkır verın yaa ne olurr :icon_scratch: :icon_scratch:
tabı herkesın kendı bılecegıde konuşalım işte olsun fıkırlerınızı beklıyorum :icon_scratch:
sorun ne dersenız
ikinci bebek :D
serra ya kardeş yani..ne zaman olsa daha ıyı olur dıyorum :icon_scratch: sonra dan pişman olmak ıstemıyorum da aslında hani keşke araları az olsaydı beraber buyuseledı demek ıstemıyorum
ama eşim ıstemıyor daha
küçük napıcan dıyor.ama evde sıkılıyor sureklı arkadaş ıstıyor.her defasında ben nereye gıdeyım.işte düşünup duruyorum :icon_scratch: ne zaman olsa ne zaman nıyetımıze alsak diye.. :icon_scratch:

βαlκιz

:k06: :k06: :k06: yap yap canı sıkılmaz bebek dogana kadar 3 yaşına gelir serra
valla bende bir bebek olsaydı daha yasına girmeden yine hamile kalıcaktım
öyle düşünüyorduk allah ikiz verdi  :k06:
2 yasını biraz geçsin çalışmalara başlayın kızz  :ehi: :ehi:

serra_emine

YAA VALLA bende bı öyle düşünüyomdaaa bıde işte asrafta ıkıye katlanacak oda var
valla ben hep bunu düşünuyom bu ara ama eşim hiç düşünmuyor.ona lkalırsa serra bayaaaaaaa bi buyuyecek koca kız olacak öyle ıkıncıyı ısteyecek o da ısterse :k06:
ben dıyom kardeşsiz olmaz allah verırse olsun dıyom kardeşi elbette ki. :amin:
çok düşünuyom gercekten   :icon_scratch:
bakalım nasıl olacak napıcaz bılmıyorum
ıkıyı geçsin bakalım bı serra nasıl olacak bakalım o zaman ne düünecek bakalım babası

βαlκιz

kız olursa masraf olmaz
serranın park yatakta yatar
onun küçülenleri giyer  :k06: :k06:
alırsın ikiz arabası tamam  :k06: :k06:

serra_emine

evet kız oldumu masraf olmaz :k06:
daa bakalım yaa nezamana nasip olacak..erkek kız nıyetım düşüncem yok inan..kardeşimde dıyor olurmu abla ınsanın bı ıstegı olur dıyo yok kız dıyorum saglıklı olsun serrama kardes olsun yanlız olmasın yeter dıyom :D
e yanı ıkıncıde erkek olsa guzel olur daa
oyle şu bu düşüncem yok yani... hayırlısı bklm

βαlκιz

evet hayırlısı olsun canım
allah nezaman isterse ozaman gelir bebek zaten

serra_emine

bebegim kızım çok hasta yaa bugun gece sabaha kadar aglayarak uyandı hep.yanyana yattım kızım ıle.çok kötüydu ya..bır kustu gece yatak falan gıtti.bogazları iltihaplanmış dedı dr.seslerı falan tıkanık kısık çıkıyor yavrumun aglayamıyor bıle..hep zaten bogazları hep bogazları o kadarda dıkkat ettıgım halde..işta napalım..çabk ıyıleşır inş. klızım yaa :amin:

Lă_Tăhzen!

serra_emine