ANNELER İÇİN > Doğum

En sağlıklı doğum hangisi ??

<< < (2/6) > >>

oozge:
evet cnm sen hemen kalkmak ıstıosan ayaga normal ol.
evet epıdural belden ıgne olan dogum. ama o o anlık bırsey yıne gozun acık olucak hıssedıceksın dogumu fılan ama acı yokkkkkk !  :icon_thumright:
hayırlısı cnm ogun bı gelsınde ozman kararlaştırısın
hem bakalım doktorun ne dıcek ozman kdr ne sekılde ılerlıcek hamıslıgın o onemlı once  :icon_thumright:

tılsım:
hımm anlıyorum ewttt hayırlısı olsun :))) hangisi nasipse artık.

ewttt bakalım doktorum ne dicek yaklaşımına yakın zaten ölçüm yapıcaz dedi geçen gün gittimde ilk kontrolüme eşimle çok güzeldi .Bebeğimizi gördük kalbini ve kalp atışlarını çok heyecan vericiydi

içimde bi canlı oldunu onu gördüğüm anda çok daa ii anladım inş.. sanada nasip etsin allahım

oozge:
heyecanlı olmazmı yaaaa of of ben kendı halımı dusunemıorum bıle ıcınde bı nefesss varrr ayyyy super yaaaa :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

amin cnm inş banada tattırır bu gunlerı Allahım :amin:

öslem:
epıdural benim bildiğim adıyla prenses doğum sadece özel hastanelerdemi oluyor :icon_scratch: :icon_scratch:
benim yengemde o şeki,lde doğurdu 3 çocuğunuda çok memenundu. yani ağrısız sızısız :icon_thumright: :icon_thumright:
ama hep özel hastanede  yaptı doğumunu yani merak ettim sadece özeldemi yapılıyor yoksa devlettede varmı canım biliyormusun :icon_scratch: :icon_scratch:

oozge:
onu bılmıyorum ben ama özelde oldugunu bılıyorum devlette de vardır yaaa  :honk:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git