En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

sahinim

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: sahinim - 02 Eylül , 2010, 10:55:20
paradise ben söyledim ya
tşkkr edrm tatlım da herkesin farklı bir bildği vardr herhalde diye faydlnmak istyrum ama... :crybaby2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Bird Of Paradise - 02 Eylül , 2010, 10:54:25
Kızlar size bişey sorucam benim adetim yıllardan beri hep 5-6 gün bazen 4 gün önce gelir yani şöyle gelir mesela 18 Temmuzda geldi sonra 12 Ağustosta geldi şimdi de 6-7 Eylül gibi bekliyorum. Sizce bu döngü normal mi yani 23-24 günde bir gelmiş oluyo. İnternette de araştırmıştım 21-35 gün normal olarak görnüyormuş ama yine de size de danışmak istedim. Yumurtlama problemi yoktur di mi   Cevaplarınızı bekliyorum.

Kızlar hiç mi yorumunuz yok ama ?   :sad1:

canım normall bi sorun yokk
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: sahinim - 02 Eylül , 2010, 10:52:24
paradise benim 28-29 gün
ama normaldir heralde hep aynı düzende oluyorsan

dün tv da seyrettim nur

kadının 9 tane çocuğu var ve 1er sene arayla olmuşlar
kocası evi terketmiy giderken de demiş ki,
çocukları çocuk esirgeme kurumuna bırak sen de
çocuklar ağlıyomuş anne bizi bırakma die
en büyüğü minicik zaten
en küçüğü de daha yeni doğmuş gibi

9 kez nası hamile kalmış ya bu karı
gidip yanına staj mı yapsak acaba  :ehi:
ay sinirlerim bozuldu  :toothy10:

davşan gibi yavrulamış maşallahhhh :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

sahinim

Alıntı yapılan: nur_06 - 02 Eylül , 2010, 11:01:35
Alıntı yapılan: sahinim - 02 Eylül , 2010, 10:52:24
paradise benim 28-29 gün
ama normaldir heralde hep aynı düzende oluyorsan

dün tv da seyrettim nur

kadının 9 tane çocuğu var ve 1er sene arayla olmuşlar
kocası evi terketmiy giderken de demiş ki,
çocukları çocuk esirgeme kurumuna bırak sen de
çocuklar ağlıyomuş anne bizi bırakma die
en büyüğü minicik zaten
en küçüğü de daha yeni doğmuş gibi

9 kez nası hamile kalmış ya bu karı
gidip yanına staj mı yapsak acaba  :ehi:
ay sinirlerim bozuldu  :toothy10:

davşan gibi yavrulamış maşallahhhh :ehi:

:ehi:  :ehi:

paradise

Adet Döngüsü Uzunluğu

Adet döngüsünün süresi, yani adet kanamasının ilk gününden bir sonraki adet kanamasının ilk gününe kadar geçen zaman ortalama 28 gündür. Kadınların %15'i 28 günde bir adet kanaması görürlerken, %0.5'i 21 günden daha kısa, %1'i 35 günden daha uzun bir zamanda kanama görürler.

jinekoloji.net

ÖZLEM & HASAN

teşkkrler sahinim ilgin için ben de işte araştırmıştım internette ama yine hepinizin fikirlerini de almak istiyrm biliyosun o sebepten yani

sahinim

paradisecım

bende hem kendi adetime göre fikrimi, hem de internetten okuduğumu söyledim bitanem  :flowers:

esraörs

Slm kizlar uzun zamandir yogundum giremedim. Nasilsiniz? Bugun normalde regl olmam lazimdi AMA olmadi. Insallah bebisim vardir :k06:
biliyorsunuz Mide bulantilarim kasik agrilarim cok yemek yeme gibi belirtilerim vardi dayanamadim gecen hafta test yaptim AMA ilk kez yaptigim icin pek anlamadim!! Birisi kirmizi digeri cok acik beyazla pembemsi bir Renk cikti orda renk belirmesi bile hamile oldugunu gosterir dediler cok sevindim AMA testen pek bisey anlamadim belkide bendeki goz yanilmasidir :icon_scratch:
AMA goguslerim cok sisti ve aciyolar dokunamiyorum Ben regl olurken hep Boyle oluyor heralde regl olucam
..
Bana dua edin kizlar benimde dualarim sizinle tum istiyenlerin bebisi olsun  :amin:
arkadasin birisi yazmis hissettiklerimin hepsi pisikolojikmi diye eft hepsi pisikolojik olabiliyor eger bende hamiş degilsem benim hissettiklerimde pisikolojik :y25:

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: sahinim - 02 Eylül , 2010, 11:27:42
paradisecım

bende hem kendi adetime göre fikrimi, hem de internetten okuduğumu söyledim bitanem  :flowers:
thanks tatlım  :flowers: başka kimseden çıt çıktığı da yok zaten  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: esraörs - 02 Eylül , 2010, 11:32:34
Slm kizlar uzun zamandir yogundum giremedim. Nasilsiniz? Bugun normalde regl olmam lazimdi AMA olmadi. Insallah bebisim vardir :k06:
biliyorsunuz Mide bulantilarim kasik agrilarim cok yemek yeme gibi belirtilerim vardi dayanamadim gecen hafta test yaptim AMA ilk kez yaptigim icin pek anlamadim!! Birisi kirmizi digeri cok acik beyazla pembemsi bir Renk cikti orda renk belirmesi bile hamile oldugunu gosterir dediler cok sevindim AMA testen pek bisey anlamadim belkide bendeki goz yanilmasidir :icon_scratch:
AMA goguslerim cok sisti ve aciyolar dokunamiyorum Ben regl olurken hep Boyle oluyor heralde regl olucam
..
Bana dua edin kizlar benimde dualarim sizinle tum istiyenlerin bebisi olsun  :amin:
arkadasin birisi yazmis hissettiklerimin hepsi pisikolojikmi diye eft hepsi pisikolojik olabiliyor eger bende hamiş degilsem benim hissettiklerimde pisikolojik :y25:

CANIM HOŞGELDİN SEN GEBELİK TESTİNİ TEKRARLASANA.BENCE HAMİLESİN EVET SİLİKTE OLSA HAMİLELİK VAR ANLAMINA GELİYO ERKEN OLDUĞU İÇİN ÇOK SİLİK OLMUŞ OLABİLİR BENCE BUGÜN YİNE YAP

AŞKIMCIM SCS

..
canım bence hamişsin sn

**Gül**

Alıntı yapılan: Bird Of Paradise - 02 Eylül , 2010, 10:46:02
Kızlar size bişey sorucam benim adetim yıllardan beri hep 5-6 gün bazen 4 gün önce gelir yani şöyle gelir mesela 18 Temmuzda geldi sonra 12 Ağustosta geldi şimdi de 6-7 Eylül gibi bekliyorum. Sizce bu döngü normal mi yani 23-24 günde bir gelmiş oluyo. İnternette de araştırmıştım 21-35 gün normal olarak görnüyormuş ama yine de size de danışmak istedim. Yumurtlama problemi yoktur di mi :icon_scratch: ??? Cevaplarınızı bekliyorum.
Canim sahinimin de dedigi gibi 21 gune kadar olanlar normal sayiliyor. Ben evlenmeden once adetlerim cok duzenliyken sonradan degisti degigin gibi 5-6 gun once olmaya basladi o duzende gitti hep 3-4 yil boyunca. Bunun icin doktora gittim. Doktor gun sayisini duyunca onemli birsey olmayacagini soyledi ama yine de kontrollerim yapildi. Bir sorun cikmadi. Seninki de normal olabilir canim. ama icin rahat etsin istiyorsan yine doktoruna danis istersen. Hersey gonlunce olsun insallah  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

..
Esra bencede tekrar dene testi. cunku hafif renk cikti diyorsun. benim negatif cikan testlerimde bembeyazdi hep. Cok dikkatli bakmama ragmen yoktu hicbirsey  :) Biraz erken yapmandan dolayi cok silik cikmis olabilir. bir hafta gecmis ve eger bebisin geldiyse daha net cikacaktir. Bu guzel haberi bizimlede paylasirsin  insallah Gelmistir bebegin sana  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: **Gül** - 02 Eylül , 2010, 11:42:03
Kızlar size bişey sorucam benim adetim yıllardan beri hep 5-6 gün bazen 4 gün önce gelir yani şöyle gelir mesela 18 Temmuzda geldi sonra 12 Ağustosta geldi şimdi de 6-7 Eylül gibi bekliyorum. Sizce bu döngü normal mi yani 23-24 günde bir gelmiş oluyo. İnternette de araştırmıştım 21-35 gün normal olarak görnüyormuş ama yine de size de danışmak istedim. Yumurtlama problemi yoktur di mi :icon_scratch: ??? Cevaplarınızı bekliyorum.
Canim sahinimin de dedigi gibi 21 gune kadar olanlar normal sayiliyor. Ben evlenmeden once adetlerim cok duzenliyken sonradan degisti degigin gibi 5-6 gun once olmaya basladi o duzende gitti hep 3-4 yil boyunca. Bunun icin doktora gittim. Doktor gun sayisini duyunca onemli birsey olmayacagini soyledi ama yine de kontrollerim yapildi. Bir sorun cikmadi. Seninki de normal olabilir canim. ama icin rahat etsin istiyorsan yine doktoruna danis istersen. Hersey gonlunce olsun insallah  :amin: :amin:
teşkkrler tatlım ben de bi sorun olmayacağını tahmin ediyorum ama işte ne yaparsın merak..  :icon_scratch:

**Gül**

Alıntı yapılan: Bird Of Paradise - 02 Eylül , 2010, 11:51:37
Alıntı yapılan: **Gül** - 02 Eylül , 2010, 11:42:03
teşkkrler tatlım ben de bi sorun olmayacağını tahmin ediyorum ama işte ne yaparsın merak..  :icon_scratch:
Haklisin canim merak ediyoruz elimizde olmadan. Buda insan olmamizin getirdigi bir ozellik iste naparsin. Bende cok pimpirikliyimdir. ozellikle saglik konusunda. Ama bu konuda dedigim gibi doktorun soyledikleri ve sonradan herhangi bir sIkInti olmamasi rahatlatti beni. Gun sayisindan daha onemlisi duzenli olmasi. Anladigim kadariyla seninkide duzenli. Icin ferah olsun insallah
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011