ANNELER İÇİN > Hamilelikte Anne İle İlgili Konular

mide bulantım var kızlar

<< < (3/5) > >>

Balböceği:
Kusnuk kusnuk kusnuk  :cildir: :cildir: :cildir:

o sapsari safrayi kusmak gibisi yok kustukca kusasi geliyor insanin  :ehi: :ehi: :ehi:

eguzel89:
aynen öyle ve tüm gün boyunca o mide yanmasını yaşıyorum yani

βαlκιz:
benim uzun sürdüü  :crybaby2: :crybaby2:
valla sabahları ben kusmadan eşim işe gitmezdi  :ehi: :ehi:
midem bulanıncada arar gel derdim yakındı işi gelirdi hemen
korkardım bagırsaklarımda çıkar diye  :ehi: :ehi: :ehi:
ben bidaha nasıl hamile kalırım o bulantılar beni korkutuyooo  :'( :'( :'(

AyNi:
ayyy benimde 6. haftada başlamıştı... 15-16 haftaya kadar sürmüştü  :-\ sabahları dediğin gibi kusmadan güne başlamıyoduk  :k06: ben gün içinde de öyleydim... ne denediysem olmadı, herkes bişey tavsiye etti ama hiç biri işe yaramadı... acıktığım için midem bulanıyodu, ama midem bulandığı için yiyemiyodum, böyle devam ediyodu  :ehi:

hatta o kadar ki saat başı lavobaya konuşuyordum, kramplarla yerlerde yatıyodum.. gözümü açacak halim yoktu... sonunda doktor serum verdi biraz gözlerim açılmıştı... mide bulantısıda hafifleyerek kesildi...

bana iyi gelen, kahvaltıda sadece ekmek ve salatalık ve bir bardak açık çay... gün içinde de az az haşlanmış makarna veya patates... asitli ve yağlı şeylerden uzak dur bence.. az az sık sık yemeye çalış... akşam yemeğinide ben bir çeşit yiyodum, mesela sadece çorba veya sadece haşlanmış sebze gibi... kraker, yeşil elma filan bende işe yaramadı... ama deneyebilirsin...

eguzel89:
You are not allowed to view links. Register or Loginayyy benimde 6. haftada başlamıştı... 15-16 haftaya kadar sürmüştü  :-\ sabahları dediğin gibi kusmadan güne başlamıyoduk  :k06: ben gün içinde de öyleydim... ne denediysem olmadı, herkes bişey tavsiye etti ama hiç biri işe yaramadı... acıktığım için midem bulanıyodu, ama midem bulandığı için yiyemiyodum, böyle devam ediyodu  :ehi:

hatta o kadar ki saat başı lavobaya konuşuyordum, kramplarla yerlerde yatıyodum.. gözümü açacak halim yoktu... sonunda doktor serum verdi biraz gözlerim açılmıştı... mide bulantısıda hafifleyerek kesildi...

bana iyi gelen, kahvaltıda sadece ekmek ve salatalık ve bir bardak açık çay... gün içinde de az az haşlanmış makarna veya patates... asitli ve yağlı şeylerden uzak dur bence.. az az sık sık yemeye çalış... akşam yemeğinide ben bir çeşit yiyodum, mesela sadece çorba veya sadece haşlanmış sebze gibi... kraker, yeşil elma filan bende işe yaramadı... ama deneyebilirsin...

--- Alıntı sonu ---

aynen benimde senin yaşadıkların benimde 6.haftada başladı benimde eşimin kendi şirketi var kimse olmayınca alıyo beni yanına götürüyor oda korkuyor çok kötü oluyorum dün doktorumu aradım dedim azalması gerekiyordu benim arttı bulantılarım oda 16. haftaya kadar azalır merak etme dedi birde dün sol kaburgamın alt tarafı ağrıyordu korktum bişeymi oldu diye oda gaz vardır önemli bişey değil bebeğin büyüyo normal dedi:)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git