İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - aydinays

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 422
61
You are not allowed to view links. Register or Login
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kayraya kocaman maşallahhh.bizde diş yok henüz :-ooo annedemi diyor  :nazar: :nazar: benimki anca bağırır :ehi: öle seslenir anasına edepsiz :k06:


Ahh canım bu dişler çok fena. Çocuğum gece kalkıyor uyuyamıyor. Eskiden ağrı kesici verdik mi biraz rahatlardı şimdi yok. Sabah kadar üstümüzde dönüp duruyor. Ayakta sallatmıyor. Yatağında yatmıyor. Evet geçen hafta o bana doğru geldikçe efendim anneciğim diyip durdum. Sabah babamızı işe yollarken arkasından bakıp baba gitti dedim. Oda kısık sesle tekrarladı. Benimki utangaç emin olmadan ağzından laf kaçırmıyor. Mırıldanıyor. Ancak kendinin duaycağı kadar.
Doğa nasıl canım??? Çok mu hareketli. Başladı mı yürümeye. Bizimki çok yürümek istemiyor. Çok hızlı sıralıyor ama kendine güveni yok. Koltuk bırakınca koltukta kalıyor. Düşecek diye yerinden inmiyor. Yatakta yatağın ucuna kadar gelip bana seslenir anne ben uyandım gel beni al diye. Koltukta oturuyorsak poposunu dönüp öyle aşağıya iniyor. Bizimde en büyük derdimiz 1 yaşını bitireceğiz hala kusuyoruz. Bakalım daha ne kadar daha sürecek. Birde birşey soracağım günde kaç kez dışkısını yapıyor? Günde 4 kez yapıyor bizimki Normal mi?

62
Canım çok sevindim. Hoş geldin. Bebeğim online bir bebeği daha var. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin cnm arkadaşım. Eskilerden bir bir güzel haberler geliyor nasıl mutlu oluyorum anlatamam.

63
449 tane okudum .

1144 tane okundu.

3300 kaldı.

64
Canım paşam. Geride 11 ayı bıraktık. Tam onbir aydır bizimlesin. Tarifi imkansız bir duygusun. Seninle her an benim için çok değerli senden ayrılıp işe gelmek her gün sanki işkence. Çok şükür çoğu şeyi geride bıraktı. 11 ayda 3 kez yataktan düştün. Tam 9 dişin var. Diğerleri yolda. Doğduğundan beri kusuyorsun. Dün evimizde ilk defa tabağımı kırdın. Takımımı bozdun. Annen kurban olsun sana. Ama çok akıllandık. Hala diyorsun. Anne diyorsun. Artık oda dan odaya anne diyerek geliyorsn. En büyük hediyem bu oldu cnm oğlum. Baba gitti diye mırıldanıyorsun. Ağzın bir dolu laf ama ben çoğunu henüz anlayamıyorum. Sana aldığım kitabını çok beğendin. Artık birlikte sayfaları çeviriyoruz. Sen resimlerine bakmaya bayılıyorsun. Farklı dokularada dokunmak çok dikkatini çekiyor. Evimizin neşesi.
Dün biraz huysuzdun. Yine sanırım 4 dişi birden çıkaracaksın. İşte bundan sonraki dişler bizi çok zorlayacak cnmm oğlum. sen bu hızla 3-5 ay içinde ağzında 20 diş yapıcaksın ve diş çıkarma faslını kapatacağız inşallah. Çene dişlerimizde hayırlısı ile çıkartalım. Sonrada kusman bitecek inşallah.  :amin: :amin: :amin:

65
Muhabbet Odası / Ynt: muhabbet kralı :)
« : 01 Ekim , 2012, 22:04:23 »
slmm kızlar
nasılsınız?
Bende işteyim. Çok sıkıldım mesai bitsede gitsem oğlumu uyurken öpsem

66
Canancım rabbim dualarını kabulş etsin. Çok sevindim konuyla ilgili güzel haberler aldığına.

Bende 40 tane okumuştum.  Bu arada eşim ve benim işimin niyeti için başlamışsınız. Çok duygulandım. Rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah.  11 daha okudum.
164 okundu
4161 kaldı

67
Muhabbet Odası / Ynt: muhabbet kralı :)
« : 27 Eylül , 2012, 16:47:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
canim esim ankaraya atandi biz de onunla geldik

ben ayni is yerinin ankara ofisinde calisicam simdi izindeyim

kpeder burda degil iki gunlugune gelmisti gitti

Eşin memur olarak mı atandı. Çok sevindim sizin adınıza. Peki Ankara ofisi nasıl çalışma şarları inşallah istanbul' dan farkı vardır.

68
Muhabbet Odası / Ynt: muhabbet kralı :)
« : 27 Eylül , 2012, 16:40:56 »
Aaa eşinin işi oldu o zaman Ankara' daki
peki sen ne yapıyorsun şimdi? İş mi arıyorsun? Kayınpederlerin yoksa Ankara' da mı oturuyorlar?

69
Muhabbet Odası / Ynt: muhabbet kralı :)
« : 27 Eylül , 2012, 16:36:19 »
betül hayırdır kayınpederin mi geldi ziyarete. istanbul nasıl? iş nasıl?
hoşbulduk kızlar.

70
Muhabbet Odası / Ynt: muhabbet kralı :)
« : 27 Eylül , 2012, 16:22:08 »
melekcim kolay gelsin sana.

71
100 tane de ben okudum rabbim kabul etsin. :amin: :amin:

72
Muhabbet Odası / Ynt: muhabbet kralı :)
« : 26 Eylül , 2012, 16:56:12 »
slmm kızlar nasılsınız??

73
Bebeklerimizin İlkleri / Ynt: FINDIK KURDUM :)
« : 21 Eylül , 2012, 11:44:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Canım çok geçmiş olsun kıyamam ben size. Canım eğer üşütme falan değilse. Tahliller temiz çıktıysa büyük ihtimalle diş öncesi yapıyor böyle. 2-3 haftaya dişiniz patlayabilir. Kayranın en son 4 dişi birden çıktı. Onlar çıkmadan önce bizde 3 gün ateşler içinde yandık. 15 gün sonra 4 dişi birden patladı.
saolasın canım doktor diş ateş yapmaz deyip çıkıştı  :cildir: bugun bide ishal yavrum :'( hayırlısı bakalım kayra incileri dizmiş :nazar: :nazar: :nazar:

canım zaten diş çıkmadan önce artık damaklar gelişiyor o ateş yapıyor. Bir kaç kişide daha duydum. Böyle çene dişleri yada bebeği zorlayan dişler çıkmadan 2 hafta önce ateşlendiği. Bizim sorma 8 dişimiz var. Erkenci biizm oğlan. İshalde olmuştuk biz. Her bezine ishalle çıkmıyordu ama 3-4 oluyordu.

74
hoş geldiniz canancım.
Tatil iyi gelmişdir maşallah buğleme anneciğinide üzmemiş  :nazar: :nazar: :nazar:

75
benim canım gelinim. Ohh yaşına az kaldı. Dişlerinide çıkarmaya başladı.  :nazar: :nazar: :nazar:

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 422