İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - aydinays

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 419
31
maşallah benim sarperime. Uçak mı oluyormuş. Bababa diye şarkılarda söylermiş. Bal dillerinden bal mı damlıyormuş. İnşallah aşımız çok acıtmamıştır kuzumu. Öpüyoruz sizi kayramla.

32
Canım banada olundu yaz. 3 gün içinde bitiriyorum. Allah kabul tesin inşallah hatmimizi.

33
Canım 3 tanede bana yazın. Yarına okurum rabbim kabul etsin inaşşalh. İnşalalh yarında daha güzel haberler alacağız.  :amin: :amin: :amin:

34
kıyamam sarperime. Sanırım kayrada ara vermeden köpek dişlerini çıkaracak kuzum. Çünkü onunda üst çenede damak kocaman şişmiş. Yemek yemiyor. gören zayıfladı diyor. Sinir oluyorum. Ama anlatamıyorum kimseye hala kusuyoruz kusmamız geçmedi. Mideside hassas birde 4 diş birden çıkarmak sanki kolay. Artık yatan bir bebek değil. Harekette sınır tanımıyor.

35
perdelerimi yıkadım. Astım. Camları önceden silmiştim. Kayra dağıttı ben toplamaya çalıştım. Kayraya yemek yaptım. Ütü yaptım. Ve işe geldim.

36
Maşalalh sarperime canm. Ne kadar büyüdü. Minnak adamım benim. Dişleri çok mu ağrıyor kıyamam. Bizimkide yine 4 diş birden çıkarıyor. 12 diş yaptık. Bundan sonrakilerden çok korkuyorum. Çene dişleri daha zormuş. Yavrucaklar ağrısız sızısız .ıkarsalar keşke.

40
Canım yinede sen bilirsin benimde ailem uzakta istiyorum yanımda olsun hep beraber kutlayalım ama malesef gelemiyorlar bu sene. Eşim tarafıyla kutlayacağım. İlk yaş günü bence önemli. Sonradan pişman olma.
Sanırım benden bayramdan sonra yapacağım izin alabilirsim. 1 yaş pastası yaptıracağım. Yaprak sarması yparım diyorum. Parti süsleri alıp salonu Kayra için süsleyeceğim. Ama bende menüye karar veremedim. Kızlar başka yanına ne yapabilirim. Değişim ama güzel bir şeyler yapmak istiyorum.

41
Canım arkadaşım güzel yerekli arkadaşım. Rabbim üçünüzü sağlıklı bir şekilde eve çıkarsın. Senin yaşadıklarını az çok tahmin edebiliyorum. Kayram'da küvezde kalmıştı. Sakın üzülme Cananım bol bol sütünü sağ. Fırsat buldukça sağ süt üretimini artırda kuzucukların annenelerin sütlerini alsınlar. Şifa olsun onlara. Sağdığın süte hep dua oku. Ben sütümü sağarken kuzuma vermeden önce hep ayetel kürsü okudum. Şifa olsun yavruma diye. En kısa zamanda toparlanırsınız inşallah. Allahıma emanet olun güzel yürekli arkadaşım benim.

42
91 okundu.

1461 tane okundu.

2983 kaldı

43
Oğlumun adaşı yakışıklı Kayra doğum günün kutlu olsun

44
Ayyy çok mutlu oldum hepinizin güzel dilekleri için. Rabbim hepimize güzel şeyler yaşatsın.  :amin: :amin: :amin:

Çok çok teşekkür ederim.  :love9: :love9: :love9:
 Çok duygulandım.

45
You are not allowed to view links. Register or Login
:nazar: :nazar: canım bizimki l koltuğumuz var ona tutunup bi otarafa bi bu tarafa gidiyor yada tv sehpasına dikeliyor tvyi yakından isliyor gözü bozacak :caca: emekleme flaş hızıyla ne zaman destek almadan duracak merak içindeyim.gecenlerde hastaydı o vakit antibiyotikten sanırım güzde 4 kez yapıyorrdu sulu şekilde şimdi 2 kez yapıyor.4 kez yamasıda normal sanırım endişe etme bazen bizimki yapar 4-5 kez bazen günde 1 ama normalde 2.süreklilik göstermez yani.bazı bebeklerse beslenme arkası yapar

Yok canım zaten gelende beslenme arkası yapıyoruz. Dişlerlede doğru orantılı galiba. Son 10-15 gündür artırdı. evham yapıyorum galiba annelik böyle bişi işte. O emekleme çok tatlı yawww. Son sürat pıt pıt elelrinin sesi bu günleri çok özleyeceğim.

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 419