İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - aydinays

Sayfa: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 422
211
Amin edacım. Rabbim herkesin evladına sağlık sıhhat versin. Güzel yazılar yazsın. isteyenelerde bu güzel duyguyu yaşasın inşallah.

212
Yaşasın Hamileyim :) / Ynt: doruk38'in (zehram) Meleği Gelmiş
« : 04 Haziran , 2012, 20:17:01 »
az kaldı  :nazar: :nazar: :nazar: son 9 hafta çabucak geçer.

213
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Teyzeleri buda benim paşamın son halleri  :love9: :love9: :love9:
 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

214
You are not allowed to view links. Register or Login
hep sol kulağını kaşıyor .. giripten mi dişten mi çözemedim .. saçını başını yoluor  :k06:

canım diştendir o dişten. Kayra diş çıkardı hala saçını başını yoluyor kuzucuğum. Dişleri gelişiyor ya. efet benim oğlum ev yemeklerine bayılıyor. bizimki hala oturamıyor. Oturturamıyorum aslında istese dengesini kuruyor ama oturmak istemiyor. Yuvarlanmak daha bbir hoşuna gidiyor.  :k06: :k06: :k06: sende ev yemeklerinde tattır. Yeni tadları tadmak hoşuna gidecek banucum. Bu arada beyaz sevgiye gelidm onayla üyeliğimi sevgili site kurucusu  :k06: :k06: :k06:

215
You are not allowed to view links. Register or Login
az tuzlu ve salçalı yaparsınız canım. tamamen tuzsuz vermek de sağlıklı değil. bir çay kaşığının ucunu geçmeyecek kadar tuz alabilir bebekler. zaten ne kadar yiyecek ki yemekten di mi? bahsettiğim miktarı geçmez bence..

Yani bencede geçmez. Zaten az tuzlu yapıyorum ben yemekleri. Kayınvalidemde tansiyon nedeniyle az tuzlu yiyor. Bu yüzden rahatım.

216
You are not allowed to view links. Register or Login
bıdııııık maşallah sana  :nazar:

canım bundan sonra işin daha kolay, yavaş yavaş kendinize pişirdiklerinizden yedirirsiniz Kayra'ya. hem daha iyi beslenir hem de sen 2 kere uğraşmaktan kurtulursun.

sinek olayı Yiğit'te de olmuştu  :k06: yerdeki bir sineği parmağıyla takip edip gülmüştü  :k06: :k06:

Efet artık sanırım çok ona özel yemek yapmayacağım. Çünkü yemiyor. Pirinç ununu yiyor. Meyvesini yiyor ama sebze püresini seven oğlum artık yemiyor. Tuz kullandırmaycaktım ama artık tadları ayırt etmeye başladı. Zaten bende kayınvalidemde az tuzlu yapıyoruz yemekleri. 
Neyse yesinde oğlum az tuzlu da olsada idare edecek artık.

217
Benim minik oğlum paşam bitanem : bugün ilk defa bir sinek gördün hayatında. Ne de tatlı tepki verdin. Aferim kuzuma. Bugün yatak odasında yatırdım seni bende balkonda çamaşır asıyordum ki bir tepişmeler heycanlanmalar anlama veremedim. Neyi gördünde bu kadar sevindin diye girdim içeri sana baktım baktığın yere uaçn bir kara sineğini görmüşsün o heycanlanmalar bir sinek içinmiş. Nasılda farkettin onu annem. Aferim benim paşama. Annem sürünme çabaların iyice başladı. Şu göbeğinide yerden kaldırsan sanırım evin tozunu dumanına katacaksın. Bu gün sana babanla gel gel yapmayı öğrettik. Ama hala bizyaparken yapmıyorsun. Biz yaptıktan sonra ellerini açıp kapıyorsun. Ve artık gel gel demeye çalıştığını keşfettik. Bizi kısık sesle mi takip ediyorsun.
Bugün baban çamaşır makinesine nasıl tepki vereceksin diye merak etti. Çalışan makinenin önüne oturduk beraber makine döndükçe heycanlandın birşeyler söyledin durdun. Ama devamlı baban baktın. Sonra ben makineye elleyince güvenin yavaş yavaş geldi sende ellemek istedin. Benim akıllı oğlum.
Cumartesi günü Yiğit abin sünnet oldu. Hatta iki kere oldu yavrucak. Nasıl üzüldüm dikiş yerinden bir tane kılcal damar çıkmış kanadı  çok. İkinciye canlı canlı diktiler kuzumu. Allahım nasıl üzüldüm. Oğlum ben şimdi seni nasıl sünnet yaptıracağım. Kıyamam sana benim şekerparem.
Artık sana yaptığım yemekleri yemiyorsun anneciğim. Bizim yemeklerimizin tadına baktığından beri sana pişirilen yemekler iştahını açmıyor.
Dün babaannenin yaptığı kıymalı biber dolmasının içini nede güzel yedin. Aferim benim oğluşuma. Çiğnemeyide öğrendin. Seni verene kurban olurum paşam. :nazar: :nazar: :nazar:

218
kızlar bu gün tartı günü ama ben cuma gideceğim doktora o zaman yazarız.

219
Edacım dikkat et kendine bu aralar biliyorum sorunlar çok. Ama yemeyerek olmaz güzelim. Kendine dikkat et. Hakan paşamın sana ihtiyacı var annesi.

220
200 tane okudum.

221
Aybükecim nice mutlu yıllara canım. Facebooktanda takip ettim Asya yazdığın o eşşiz duyguları. Ne çabuk büyüdüler ya. Kocaman 1 yıl geçmiş.  :nazar: :nazar: :nazar:

222
You are not allowed to view links. Register or Login
dün sabahda 57.2 geldim

noluyo laaaa içimde bir kurt var kemiriyo sanki beni :ehi:

o kurt alperenim olmasın canım. Maşallah canım sana. Ama daha verme istersen maşallah iyi verdin.
 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

223
You are not allowed to view links. Register or Login
ne yapıosun ayse neyın etkısı bu  :icon_scratch:

banucum diyetisyene gidiyorum. Onun etkisi. Kısacası yemeği kestim. Neredeyse yağsız tüketiyorum yiyecekleri. Sanırım bnun etkisi ama birde tartıda görmek lazım.

225
Yemek Muhabbeti / Ynt: Bugün Ne Pişireceksiniz?
« : 02 Haziran , 2012, 09:55:40 »
Bu akşama
Domatesli tel şehriye çorbası,
Tavuklu bezelyeli patetesli türlü eşim için
Benim içinde patlıcan yemeği ( 2 kaşık zeytinyağında pişmiş)  :suclu: :suclu:
Bol salata
Karpuz

Sayfa: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 422