28 Mart , 2024, 19:24:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR...

Başlatan sevda, 21 Aralık , 2007, 15:53:06

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

ZUHALCİM BEN SANA AKŞAM ÇIKIŞTA ANLATIRIM HAYATIM.
ŞİMDİ YENİDEN BAZI İNSANLARLA POLEMİĞE GİRMEK İSTEMİYORUM DA. :icon_thumright:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

ANLADIM BEN CANIM HADİ FAZLA GEÇ KALMA DA GEL YANIMA  TÜRK KAHVESİ İÇELİM SENİNLE ... KISKANANLAR ÇATLASINN  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

ARMAĞAN

oozge

GEBERTIRIM SIZI BENSI ZKAHVEMI ICIOSUNUZ SIZ HEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

hazan

arkadaşlar ipek çalışların latife hanım kitabını tavsiye ediyorum anlatımı süper :icon_thumright:

mavili

boleyn kızı kitabını okuyan varmı aranızda 

oozge

yok okumadım ben mavısım nsl bı kıtapmış okudunmu sen ???

mavili

hayır okumadım canım ama almayı düşünmüştüm adını çok duydum bu ara bir kız ve onu seven iki gençmiydi konusu ne yanlış hatırlamıyorsam

oozge

ben bi araştırayım onuu bakim merak ettimm ;) ;) ;) ;)

mavili

oozge

dha arastırmadım wlla mavısımmm yazıcmm söz :ehi:

✿گสЯเ_ќĮż✿

1- Portobello Cadısı – Paulo Coelho – Can Yayınları
Konusu: Gizemli bir kadının öyküsü Onu yakından tanıyan, belki de hiç tanımayan dostlarının ağzından Athena

2- Siyah Süt – Elif Şafak – Doğan Kitap
Konusu: "Siyah Süt" kadınlığın, kadınların hayatının kasvetli ve karanlık ama son tahlilde geçici bir dönemiyle ilgili.

3- Veda – Ayşe Kulin - Everest
Konusu: Ayşe Kulin, Osmanlı İmparatorluğu'nun son günlerinde, işgal altındaki İstanbul'da bir konakta yaşananları anlatıyor bu kez.

4- Yaşama Yerleşmek – Üstün Dökmen - Remzi
Konusu: Prof. Dr. Üstün Dökmen, bu kitabında yaşama yerleşmenin koşullarını anlatıyor. Küçük Şeyler dizisinin yeni kitabı.

5- 1919'un Şifresi – Hulki Cevizoğlu – Ceviz Kabuğu
Konusu: 1919'da başlayan Kurtuluş Savaşı'ndan bugüne kadar bilinmeyenler ne?.. Cevizoğlu, araştırdı, buldu, belgeledi...

6- Tanrı Yanılgısı – Richard Dawkins – Kuzey Yayın
Konusu: "Yaratılışçılar ile Tanrı'ya inanlar, Dawkins'i kendilerinin bas düşmanı olarak görmekte haklılar. Tanrı Yanılgısı'nda kendinin ne müthiş bir hasım olduğunu göstermektedir.

7- Suskunlar – İhsan Oktay Anar – İletişim Yayınları
Konusu: Hayat kadar gerçek, düş kadar inanılmaz bu dünyanın tüm kahramanlarının seslerini duyacak, nefeslerini hissedeceksiniz. Çünkü Suskunlar, sessizliğin olduğu kadar, seslerin ve sözlerin, yani musikînin romanıdır.

8- Yakamdaki Yüzler – Can Dündar – İmge Kitabevi
Konusu: Can Dündar bu kez yaşamların ardından nihai sona ulaşanlar için yazdı yazılarını... Her biri ayrı bir yaşam, ayrı bir sevda, ayrı bir renk olan insanları...

9- Sevdalım Hayat – Zülfü Livaneli – Remzi Kitabevi
Konusu: Bir dönemin siyaset ve sanat olaylarına ışık tutacak, her kuşaktan insanlar arasında ilgi uyandıracak anı ve değerlendirmeleri kapsayan bir roman.

10- Olasılıksız – Adam Fawer – April Yayıncılık
Konusu: Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, 'Olasılıksız' tam size göre bir roman..

11- Kraliçenin Soytarısı - Philippa Gregory - Artemis
Konusu: Tudor masalı Kraliçenin Soytarısı ile devam ediyor... Boleyn Kızı'nı, bir kralın aşkı için birbiriyle savaşan iki kızkardeşin gerçek masalını çok sevmiştiniz.

12- Sırça Tuzak – Nermin Bezmen – Remzi Kitabevi
Konusu: "Bütün imparatorluklar hazımsızlıktan ölür." demiş Napoléon Bonaparte. Bu kitaptaki öykü, Vardar İmparatorluğu'nun ölüm tuzağında birinci perdedir.

13- Komutanlar Cephesi – Fikret Bila – Detay Yayınları
Konusu: Türkiye yıllardır kanıyor. PKK terörüne karşı, toprak ve ulus bütünlüğünü, kuruluş temellerini korumak için mücadele ediyor. Bu kitapta PKK ile mücadelenin tüm boyutlarını "Komutanlar Cephesi"nden göreceksiniz.

14- Türklerin Tarihi - Jean-Paul Roux - Kabalcı
Konusu: Ünlü Türkolog Jean-Paul Roux sizi 2000 yıllık tarih içinde bir yolculuğa, bildiğinizi sandığınız ya da hiçbir fikriniz olmayan olaylara, insanlara ve inançlara tanıklık etmeye davet ediyor.

15- Ye Dua Et Sev - Elizabeth Gilbert - Pegasus
Konusu: Kitap bir kadının İtalya Hindistan ve Endonezya seyahatleri boyunca içsel yolculuğu anlatıyor ve yazar o kadının kendisinden başkası olmadığını belirtiyor...

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tesekkurler aysenım uzun zamandır kıtap okumaya vaktım olmadı  :'(

ponçik

Şuanda Yılmaz Özdil'in İsim Şehir Hayvan kitabını okuyorum
ama Ramazandan dolayı uyku problemim oldugundan biraz ara verdim  :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

bende en son canan tan'ın aşkın sanal halleri kitabını okumaya calıstım :) guzel kıtap hernekadar hepsını okuyamasamda