29 Mart , 2024, 00:36:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR...

Başlatan sevda, 21 Aralık , 2007, 15:53:06

« önceki - sonraki »

sevda

DUDAKTAN KALBE 
YAPRAK DÖKÜMÜ 
MILLI SAVAS HIKAYELERI 
KAYIP ARANIYOR
Ölü Canlar 
Bir Psikologun Itiraflari
GELIBOLU – UZUN BEYAZ
Güle Güle Bebegim
DUDAKTAN KALBE 
ÇANKAYA 
Gülümseyen Öyküler
Ak Topraklar 
Gülen Ada 
Hayvan Mezarligi 
SARI ZEYBEK 

sevda

Ben okumadım ama belki okuyan vardır... :-\ aramızda...

-Butterfly-

Dostoyevski-suc ve  ceza

Dan Brown- serisi

Ahmet Altan- isyan gunlerinde ask,dort mavsim sonbahar, en uzun gece

Murathan mungan- buyumenin turkce tarihi, uc aynali kirk oda, bir garip orhan veli

Ayse kulin - bir varmis bir yokmus, adi aylin, fureyya, sevdalinka,veda

Orhan pamuk- kirmizi ve kar , benim adim kirmizi ,beyaz kale

Antony Giddens- Sosyoloji Elestirel Bir yaklasim,

Yasar kemal- tanyeri horozlari,allahin askerleri,karincanin su ictigi

Azim jamal-mevlana ve sufizm

Adam faver-olasiliksiz

Rhonda byrne-The secret

simdilik aklima bunlar geldi ama okadar cokki  hepsini yazsam sayfa tasar  :ehi: ama su anda 2 kitap bir arada okuyamaya calisiyorum  olasiliksiz ve mevlana ve sufizm  :icon_thumright:

Tebessüm :)

22 Aralık , 2007, 15:28:40 #3 Son düzenlenme: 22 Aralık , 2007, 15:41:43 ayşegül
ben de yazayım bakalım aklımam gelecek mi son bir iki senedir okuduğum kitaplar ::)

rhonda byrne- the secret
nermin bezmen- sır
dan brown- bütün kitapları ( da vinci şifresi, dijital kale, melekler ve şeytanlar,ihanet noktası)
soner yalçın- efendi-1 efendi-2
metal fırtına 1-2
tuna kiremitçi- a.ş.k. neyin kısaltması
haluk yavuzer-çocuk psikolojisi
turgut özakman- şu çılgın türkler
bir de erol mütercimlerin kitaplarını gözüme kestirdim ama çok kalın kitapları :-\ yağızı evlendirdikten sonra düşünürüz artıkın :laughing7: busem şu olasılıksız nasıl bir kitap? konusu ne? ve can alıcı soru, kalın bir kitap mı?!!!

-Butterfly-

Alıntı yapılan: ayşegül - 22 Aralık , 2007, 15:28:40
:laughing7: busem şu olasılıksız nasıl bir kitap? konusu ne? ve can alıcı soru, kalın bir kitap mı?!!!

canimm  468 sayfa  :k06: brazcik kalin bir kitap bende daha yeni okumaya basladim ama  hosuma gitmeye basladi su an icin kumar baz bir adamdan bahsediyor fakat kisaca ozet kismindan geceyim sana..

BITIRMEK ICIN YARINI,BASKASINA ANLATMAK ICIN BITIRMEYI BEKLEMEYECEKSINIZ DIYE BASLIYOR !!

MATEMATIK TEORILERI GELISTIREN VE MACERALI BIR KITAP..

BEN BU KITABI ALDIGIMDA THE SECRET GIBI BIR KITAP BEKIYORDUM AMA ONA BENZIYOR ICERIK OLARAK FAKAT ROMAN SEKLINDE ILERLIYOR  YANI ISTEYINCE INASININ NELER YAPABILECEGINI ANLATIYOR BEYIN GUCUNU KULLANA BILEN BIR KUMARBAZIN HIKAYESI....

Tebessüm :)

hımm, ben almıyım canım o zaman, çok kalınmış. kafayı toplayıp okumam mümkün değil yağızla. ;)

sevda

Çok hoş bir özetle başlaması zaten sürükleyici bir niteliğe sahip  olduğunu gösteriyor bitanem... ;)

oozge

hehe bu kıtabın uzerınden kç kıtap okudunuz bılmıyorum ama ben dha yenı gordum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bnce secret tan dha ıyı bı kıtap oldugu kesin.... :icon_thumright: kıtap busenın dedıgı gıbı baya uzun bı kıtap bnm kapagı dıkkatımı cekmıştııııı  ve tabıkııı son sayfadaki özet kısmı. :icon_thumright:

epilepsi hastası bı adam ve beynını cok cok fazla ıyı kullanabılen bı adam kumarbazz, abisi de ayn ısklde epilepsi tedavıler goruyolar fln fılan,

aslnda basladgmda sıkldım neden bekledgm gıbı gelmedgnı dusundum,ben ne beklıyoduysam :k06:ama snr snr baya etkılendimmmmm hersey son cumlede gizliiiiiiiii kendını cok ıyı verıp okuman gerekıo :-\

bn de tavsıyelerımı hobılerım bolumune eklemıstım amaaaaa :honk:

burayı gorunce konuda kıtap olunca dayanamadım :k06:

nagihan

Alıntı yapılan: sevda - 21 Aralık , 2007, 15:53:06
DUDAKTAN KALBE 
YAPRAK DÖKÜMÜ 
MILLI SAVAS HIKAYELERI 
KAYIP ARANIYOR
Ölü Canlar 
Bir Psikologun Itiraflari
GELIBOLU – UZUN BEYAZ
Güle Güle Bebegim
DUDAKTAN KALBE 
ÇANKAYA 
Gülümseyen Öyküler
Ak Topraklar 
Gülen Ada 
Hayvan Mezarligi 
SARI ZEYBEK 

birde bu bilgiyi nerden aldığını yazsaydın tam süper olacaktı  :tongue3:

ARMAĞAN

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

KIZLAR CANAN TAN'IN KİTAPLARINI TAVSİYE EDİYORUM GEÇENLERDE BÜRODA ELİME GEÇTİ O GÜN O KİTABI BİTİRDİM HİÇ SIKMADI ADI GALİBA SÖYLENMEMİŞ ŞARKILARDI HAA BİRDEE TABİKİ YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ ÇOK GÜZEL BİR AŞK HİKAYESİ ..

mavili

bende benim gibi yeni anne olacaklara tavuksuyu çorbası yeni anne için kitabını tavsiye ediyorum

yanlız olmadıgımı ve birçok sorunu herkesin yaşadıgını farkettim bazen beni üzsede yazılanlar hayatın gerçekleri ile yüzleşmemi sagladı hamilelik ve yeni dogan bebegin bakımı konusunda yaşananlar

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

ARMAĞANCIM BENDE ANLAMADIM NEDİR BU  :cildir:  :cildir:   :cildir: