19 Nisan , 2024, 07:24:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

melegim annesin gülü

Başlatan arzuhatem, 11 Ocak , 2010, 14:22:02

« önceki - sonraki »

ZyNp

ta bebıs ıkıncı ayın ilerınde işte:D

arzuhatem

evet canım öyleymişş saol bitanemm teşekür ederimm emeğine sağlıkk
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

ZyNp

roca ederım canım nolcak senı bugun sevındırdıysem azıcık tebessum ettıysen ne mutlu bana

arzuhatem

allah hepimizin yüzünü güldürsün canm nerde oturuyorsun canım tanışmak isterim seninle istersen msn veriyim özelden

ZyNp

olur cnm istanbulda/tuzlada oturuyorum ben

arzuhatem

gönderdim özelden canım biilgin olsun

arzuhatem

canım kusura bakma bağlantı koptu çıktı  özürdilerimm

arzuhatem

9+2

günaydın meleğim annen bu gece okadar korktuki karışık rüyalar görünce aklımda fikrimde hep sen varsın yavrum bütün endişelerim senin için meleğim annen sana ölürr buğün biraz canım yanıyo kasıklarımda hafif bi ağrı var bitanem anenin normaldir diye düşünüyorum sen rahat ette yeterki ben önemli değilim bitanem allahım seni bana bağışlasın yavrucuğum

arzuhatem

10 + 5

meleğim seni okadar heycanla bekledimkii 15 gündür çok şükür herşey yolundaa doktor amcanla birlikte seni bulamayınca çok korktuk bişey oldu diyee sonradan buldukk :)) çok iyi dedi gelişmeni çok beğendi haftaya ense kalınlığını ölcecek meeleğim kalp atışlarını dinledimm allahıma binlerce kes şükürler olsun herşey ylunda bitanem annen sana ölürr babanda çok sevindi heycanla seni bekliyoruz bitanemm allahım seni korusunn meleğimm :))

can yine cannnn

sağlıklıca kucağına al inşallah meleğini arzucum allah yüzünü güldürsün inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

arzuhatem

inşallah canım allahım sanada bağışlasın

arzuhatem

melegim canım benim bitanem annesinin gülü  artık 12+2 günlük oldu benim meleğim dün doktor amcasına gittikk ve gördük bebeğimin koları havada sürekli indiriyo kıpırdıyoo çok haraketli bi bebek olcak sanırımm doktor amcası öyle dedi :)) babasıda yanımızdaydıı  oda sürekli heycanla doktora soru soryorduu bu kolumu ayağımı kafasımıı ayy inan o sahne çokgüzeldii annem ense ölcümün yapıldı 2,9 çıktı doktor yüksek dedi biraz ama korkulacak bişey yok dedi.ve kan teesti istedi bizden meğer bize sorulmadan ikili testini yapmıilarr ama insan bi sorar değilmi bebeğim özel hastaene olduğu için 400 tl aldılar bizden ben o testleri dışarda yaptırıcaktımm ama bize sormadan yapmışlar meğer :(( bu bizi çok üzdüü ve baban artık bu hastaneye gitmemii istemiyor haklıda kendincee para kolay kazanılmıyoo bebeğim senide üzdükk özürdilerim annem ama dün gördüklerim haraketlerin gözümün önünden gitmiyoo annem çok güzel bi duygu allahım seni bana bağışlasın sağ salim elin ayağın düzgün şekildee 3 hafta sonra cinsiyetini öğrenicekmişiz annem ama şuanda benim bi doktor bulmam gerek güvenilecekk sana iyi bakacak bi doktor annem :) canım yavrum benim allaha emanet oll

gülfer

ay canım ne güzel dimi bu duyguları yaşamak bende iyi hastane arıyorum devlet hastanelerine gitmek istemiyorum

özel hastanelerde para tuzağı ama mecburen özele gitcem allahım meleğini kucağına almayı nasip etsin  :amin:

arzuhatem

amin canım inşallah seninkinide allahım  sana bağışlasın evet canım çok para tuzağıı ben şimdi erdem hastanesine gitmeye başlıycam sezeryen doğum bile ssk 400 tl çok güzel fiyalarıı hem özel odan temiz bi hastanee