28 Mart , 2024, 12:46:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

melegim annesin gülü

Başlatan arzuhatem, 11 Ocak , 2010, 14:22:02

« önceki - sonraki »

arzuhatem

canım yavrum herşeyim seni okadar çok istiyoruz ki babanla birlikte okadar zor günler geçiriyorumki korku dolu sanada bişey olucak diye okadar korkuyorumki diğer iki  kardeşinin öbür tarafta inanıyorumki bizi bekliyoo günlükte bunları paylaşmak istemezdim annem ama seninde şimden bilmeni istiyorum sana okadar çok ihtiyacımız varki yavrum anlatamm allaım seni bana bağlışlasın hayırlısı neyse hakkımızda onu nasip etsin inşalah.

:nazar: melegim 09,12, 2009 hamile olduğumu öğrendim evde yaptığım testle çok ilginç oldu annem sabah işe giderken yaptım günüm iki gün geçmişti normalde 5 dakka beklemem lazımdı ben hiç beklemeden yok diyyip attım akşam eve gelirken okadar çok miydem bulandıkii yolun yarısnda inemk zorunda kadım aklıma test takıldı ben bakmadımki dedim akşam olsunda bakıyım dedim baktığımde bide ne göreyim çift çıkmıştı ağladım göz yaşlarımı tutamadım meleğim emin olmak için tekrar yine yapıyyım dedim oda pozitif çıktı hemen babayı aradık baabda çok sevindi ama hep sevinçimiz yarım kalıcak korkusu vardı allaha emanetti sonra aneneyi aradım söyledikk çok sevindiler hepsi aradan 3 gün geçti doktora gitme vakti geldi dedik ve gittik ama çok küçük olduğu için melegim kesesi bile gözükmedi  :sad1:doktor amcası tahlil yapalım emin olalım dedi ve tathlil yaptı okadar korkarak bekledikki sonra evet hamilesin dedin 3 gün sonra tekrar gittik kese daha yeni oluşuyodu yine meleğimi görmedkk sonra 1 hafta sonra 6 . haftamızda gittiğimizde kesenin içindeydin meleğim annen kurban olsun sana artık inanmıoştım içimdeydinn dktor amcası 1 hafta sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi o güne kadar okadar heycanladımkii görücekmiyim duyacakmıyyım diyee yavrusumm doktor amcamız öncelikle şikayetlermizi sordu hafif kasık ağrısı birde aralıklarla miyde bulantısı oluyodu meleğim annesine hiç acı vermiyodu çok rahattık ultrasyona girdiğimde dr. amcası annesi burda dedi kalp etışları başlamış dedi o anda kendimi tutamadım ağladım  tek dediğim kelime ne olur bunu kaybetmeyimm annene tutun bırakma meleğim dedim dr. amcası meleğimiz yaşasın diye hergün iğne verdi kan pıhtılaşmasından şüpelendi şaunda hergün iğne kullanıyorum her yeri morardı annenin olsun ama yavrucuğum sana değerr ben senin için sürünmeye bile razıyyım hayılısıyla allahım seni  bana bağışlasınn sonunda 8. haftaya girdikk şuanda çok iyi tekrar kalp etışlarını dinledik bebeğim yaşıyodu şükürler olsun allahıma kuzum ordaydıı hergünüm heycan korku içerisnde geçiyoo annem ama en güzellide bunları seninle yaşmak varlığını bilmek babanın deseteğini görmek akşamları seni karnımda sevmesii nasılmış benim meleklerim diye allahım seni bana bağışlasın yavrum sana çok ihtiyacımız var 5 senelik boş yuvamızı seninle doldurcaz allahın izniyle bebeğim canım herşeyim meleğim yarın babanla doktora gidicez saat 09,30 randevumuz var 9, hafta oldu babanda sabırsızlanıyo kalp atışların içinn sabahı iple çektik ve gittik doktara baban benden daha meraklıı ben girdim peşimden o geldi dr. amcamızı sesini açtı dinletti kalp atışlarını babam çok sevindii tahlillerimizi istedi ikili testleri istedi iğnelere devam dedi riskimiz devam ediyoo bebeğim babanla benim kulaklarımdan kalp atışlarn gitmmiyoo okadar hızlıkii sürekli dinlemek istiyoruz meleğim dr.amcan 15 gün sonra tekrar gelin dedi bekliyoz canım meerakla ama geçmiyo günlerr sadece üzerinden 1 gün geçtii allahım bize bağışlasın seni bitanemm annesinin gülüü herşeyyi  :nazar: :nazar:
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

SiRiNe

Masaallah Rabbim bebegini sana bagislasin,zaman cabuk gecer insaallah :amin:

melek-çağlar

umarım bundan sonrada herşey yolunda gider meleğini sağ salim kucağın alırsın.  :nazar:

ZyNp

ya cok güzel yazmıssın canım ağlamamak ıcın kendımı zor tuttum allahım onu sıze bagıslasın inş rabbıme emanet olsun ...nazarlardan korusun onu inş

мiŁenα.

canım rabbım yavrunu sana ve babasına bagıslasın :amin: :amin: :amin:

hıc ole aklına kotu seyler egtırme sorunsuz 9 ay 10 gun gecırırsın...ınssss :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

arzuhatem

inaşllah canlarım ama elimde değil inşallah allahım bu defa bağışlar allahım isteyen herkese nasip etsinn

ZyNp

arzuhatem

zynep senin bebiş nekadarlık canım

ZyNp

6 haftalık canım 18'ınde doktora gıtcez randevu aldık bakalım herseyı detayıyla ogun ögrenıcem inş.artık benımde ogunden sonra içim rahat edıcek.sende cok üzülme nolur hepımız dua edıyoruz rabbım bırımızın sesını duyarda senın yuzunu guldurur inş

arzuhatem

hım hayırlısı olur inşallah canımm amin saol canım benim bende sizler için dua ediyorum canım ama inanki 7,haftadan sonra çok farklı oluyo içinde bi canlı var düşünsene tek olmuyorsun sen ne yaparsan oda seninlee allahım bizlere bağışlasın yavrularmızı meleklerimizi  senin şikayetlerin çokmu canım

ZyNp

amin canım.yok canım benım hiç şikayetım yok şükür sadece yoruldugumda sağ kasıgım agrı yapıyor okadar başka bı sorunum yok şimdilik bakalım inş olmaz

arzuhatem

inş.olmazda canım benimde yok ama akıntım varr bende kasık ağrısı oluyor bazen miyde bulantısıda bazen ama 9, haftadan itibaren miyde ekşimeleri başlarmış başladı bilee :) bunlar tatlı şeyler olsun

canım sen takvimi nasıl yaptın alttakii sarı bebekli linki bende yapmak istiyorum ama nerden olduğunu bilmiyom

ZyNp

canım bende cok ugratım valla bak sımdı sarı lınkın üstune tıkla.sonra resımler cıkıyo boyle sıralı ıstedıgını sec.ilerı oku tıkla.sonra bebekler cıkıyo sec yıne ilerı oku tıkla.ilk tarıhe son adet tarıhını yaz ıkıncı tarıhede muhtemel dogum tarıhını yaz 3işlem okeylendıkten sonra.altta adresler var 3,uncusun de PseudoHTML, UBBCode and BB Code bu yazıyo  o yazıya tıkla altta kutunun ıcınde link var onu kopyala profılındekı imza yazan tere yapıstır cnm.eger yapamazsan ama özelden şifrenı at ben halledıp kapatayım şifrenı degısırsın sonra tabı istersen

arzuhatem

canım süper olmuş ellerine sağlıkk şuanda 9 haftalık benimkisi doğru değilmi burda öylee :)

ZyNp

verıdıgn tarıhlerı gırınce boyle cıkıyo canım