bebeğim yemiyor icmiyor uyumuyor delırıceemmmm...

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 24 Aralık , 2009, 16:59:49

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

slm arkaaslar yenı katıldım arnıza 6 aylık kızım eflinim doğdugundan berı aynı problemı yasatıyor bana emmek ıstemıyor uyurken denk gelırse zorla emıyor ek gıdalara gectık yemıyor su dahı ıcmıyor ne yapıcam bılmıyorum ınanaın yemek saatlerınden nefret edıyorum agzını bı kılıtlıyor acabılene helal olsun tecrubelı anneler yardım lutfennn

Demet_dk

öncelikle hoşgeldin aramıza kızınıda Allah bağışlasın  :nazar:
bu 2009 un çocuklarında bi anormallik var hepsinde aynı sorun ya
Allah kolaylık versin hepimize sabretmekten başka yapacak bişey yok
benim oğlumda 6 aylık aynı sorunlar bizde de var... yalnız değilsin arkadasım  :icon_thumright:

βαlκιz

ohoo sen delircem diyosunn ben delirdim demekki allah kolaylık versin bizee nediyim inşallah düzelir seninkide benimkilerdee  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

bebegin inş yemeye başlar düzenli allah kplaylık versın :amin:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

tesekkur ederım arkadaslar ıyı dıleklerınız ıcın ne yapalım kaderımız bu mecbur cekıcez :caca:

azra35

canım merak etme hepimiz aynıyız inşallah herşey yolunda gider 2010 da

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gamzela

2 hafta önce bende şehir dışına ailemin evine ziyarete gittim.benim 3.5 aylık kızım da orada yemedi uyumadı sürekkli ağladı.annem babam ve ben zor zaptettik sürekli ayağımızda salladık.doktoru aradığımda yerini yadırgamıştır dedi ve eve döndüğümüzde dha iyiydi şu an sadece uyku saati değişti 3 saat daha geç uyuyor.
gmz

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

yok biz kendı evımızdeyız hanfendı hastalancak dıye kapının önune cıkamıyorum :violent1:

KIZIMM GELIOOO

MRB BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM 27 HAFTALIK GEBEYİM AMA ÇOCUK KARNIMDA ÖLÜCEK KORKUSUNU İÇİMDEN ATAMIYORUM ÖYLE BİRSEY OLSA Bİ BELİRTİSİ OLURMU SİZCE

KIZIMM GELIOOO

MRB BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM 27 HAFTALIK GEBEYİM AMA ÇOCUK KARNIMDA ÖLÜCEK KORKUSUNU İÇİMDEN ATAMIYORUM ÖYLE BİRSEY OLSA Bİ BELİRTİSİ OLURMU SİZCE  :honk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

oncelıkle hosgeldın canım gebelık haftan baya ılerlemıs artık düşük yapacak dönemı gecmıısıın neden boyle dusuncelere vardın  :icon_scratch:allah korusun bebeğine bısey olsa hareket etmez hareketlerını sayabılırsın ben de tam bılmıyorum ama mutlaka olur belırtılerıo kendını fazla yorma,yuksek yerlere uzanma kendıne dıkkat et

Demet_dk

Alıntı yapılan: KIZIMM GELIOOO - 10 Ocak , 2010, 18:53:32
MRB BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM 27 HAFTALIK GEBEYİM AMA ÇOCUK KARNIMDA ÖLÜCEK KORKUSUNU İÇİMDEN ATAMIYORUM ÖYLE BİRSEY OLSA Bİ BELİRTİSİ OLURMU SİZCE  :honk:

o düşünceyi bi şekilde kafandan atmalısın sana zarar verdiği gibi bebeğede zarar verir strese girebilir
rahat ol güzel şeyler düşün huzurlu ol
bütün hamileler endişelidir ama tadını çıkarmak en iyisi  :icon_thumright:

esma.aysimanaz

Alıntı yapılan: KIZIMM GELIOOO - 10 Ocak , 2010, 18:53:32

ahh cnm bende öyleydim kızım dogdu hala öyleyim hamişken en ufak bişeyde giderdim dr.a ama çok sakıncalı bi durum bu atmalısın kafandan bence çok etkilenir bebişin