28 Mart , 2024, 14:06:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

crinone jel kullananlar

Başlatan haydibebeğim, 05 Ocak , 2010, 17:54:11

« önceki - sonraki »

haydibebeğim

05 Ocak , 2010, 17:54:11 Son düzenlenme: 05 Ocak , 2010, 19:20:40 haydibebeğim
kızlar crinone jel kullanıyorum.bu arada  5+4 hamileyim  bu jeli kullandım kullanalı zaten kahverengi parçalar geliordu.drum normal dedi ona da ,dünden beridir de kahverengi renkte bi akıntı da var normal midir bu?hadi parça normalmiş onu anladık da bu akıntı neyin nesi :'(

haydibebeğim

ya ne olur biraz deneyimlerinizi paylaşsanız yaa,of :-[

haydibebeğim

haydibebeğim

SONAY

canım bu dediğin vajinal jel ise benim ir arkadaşım kullanmıştı. onunda kanaması vardı. düşüğü önlemek için kullanılıyo ve arkadaşım şimdi 6 alık hamile

ertl

bence  parça nrmalse leke de normaldir
ama içinin rahat olması için dr ara sor
inş bir sorun yoktur

haydibebeğim

Alıntı yapılan: SONAY - 05 Ocak , 2010, 18:59:53
canım bu dediğin vajinal jel ise benim ir arkadaşım kullanmıştı. onunda kanaması vardı. düşüğü önlemek için kullanılıyo ve arkadaşım şimdi 6 alık hamile

tşkler cnm,peki arkadaşın bu jeli kanama başlaığı için mi verdi yoksa gebeliğin başından beridir mi kllanıyordu.

haydibebeğim

Alıntı yapılan: tuğba rana - 05 Ocak , 2010, 19:17:21
bence  parça nrmalse leke de normaldir
ama içinin rahat olması için dr ara sor
inş bir sorun yoktur

ctesi gidiyorum druma sorayım da ctesi ye kadar yerim ben kendimi :BangHead:

ertl

tlf varsa ctesiyi bekleme bence

haydibebeğim

tatlım benim drum öyle bir meşgul ki tel açamıyor bile :-[
inşallah artmaz da,kesildi zaten ara ara günde 2 -3 kere filan oluyor.ama parça düşmesi normalse bu da normal olabilir  di mi. şu  koca sitede de hiç crinone vajinal jel kullanan yok galiba ???

haydibebeğim

Alıntı yapılan: tuğba rana - 05 Ocak , 2010, 19:24:14
tlf varsa ctesiyi bekleme bence

kızın çok tatlı maşallah güzelliğni senden mi almış annesi :)

ertl

sağol canım
herkez bana benzetir kopyan derler benim gibi çok güzelmiş
(çok mütevaziyim dimi)

SONAY

canım arkadaşımın daha önce bir düşüğü olduğu için dr vermiş. o riski ortadan kaldırmak için :nazar:

bebeğimbenim(şerife)

arkadaşlarr bu jeli doktor cumartesi gece kullnmaya başla dedi vede başlladım hayırlısıylaa hamile degilim ama eger gebelikolurşursaa rahme tutunmasını saglamak içinn vermiş doktorr.....allahımm inşallahhhh hayırlısıylaa hamiş kalırımmmm :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

muhribe

canım lekelerden endişelenme, bende de olmuştu. 9. haftaya kadar aralıklarla az miktarda da olsa devam etti. doktorum normal diyordu, kese genişlerken kılcal damarları patlatıyormuş o da hafif kanama yapıyormuş. ama parça gelmedi benden hiç. ben progestan kullanmıştım, bir süre hareketlerime çok dikkat etmiştim, kendimi hiç yormuyordum. sonra geçti çok şükür. sen de merak etme, bebek yerleşme aşamasında yapar böyle lekeler