29 Mart , 2024, 11:20:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SPERM SAYISINI ARTIRIYORMUŞ (****CYM PLUS****)

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 07 Şubat , 2011, 12:12:49

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

CYM PLUS
Hollanda'dan ithal , tamamen bitkisel ilaç olan CYM PLUS uzun araştırmalar ve kliniksel deneyler sonucu erkekteki sperm sayısını ve sperm kalitesini arttırarak kısırlığa çözüm olduğu kanıtlanmıştır.
Cymplus nasıl çocuk sahibi olabilirim, nasıl bebek sahibi olabilirim düşüncesiyle çocuk sahibi olmak isteyip kısırlık sorunu olan erkekler için üretilmiş ve kısırlık tedavisinde ciddi yer edinmiş bir sperm arttırıcı ilaçtır.

Spermiogram ( meni testi, semen analizi, sperm testi ) sonucu sperm sayısı az ve düşük sperm kalitesi olan erkekler dünyanın heryerinde olduğu gibi ülkemizdede çocuk sahibi olmak ve kısırlık tedavisi için yüksek meblağlar ödedikleri halde bir çoğu çözüme ulaşamıyor. Bir çok erkek ise bu sorunu hiç gündeme getirmediği gibi bu kısırlık sorununu ya karşısındakine yüklüyor yada kısırlık tedavisi yüksek rakkamlarda olduğu için ve kısırlığa doğal çözüm bulamadıklarından babalık duygularından doğan "baba olmak istiyorum" düşüncelerini içlerine atıp çaresiz kalıyorlar.
Kısırlık sorunu olan erkeklere bitkisel çözüm sunan Cym Plus ; Sperm Sayısını , Sperm Kalitesini, ve Sperm Canlılığını artırarak çocuğu olmayan çiftlere bitkisel bir alternatif sunmaktadır. Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izni ile ithal edilmiş olan Cym Plus Bitkisel bir Gıda Takviyesidir.
ALINTIDIR
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

__nil__

böyle bitkisel yiyecekler kürler filan yapıoruz ama ne yalan söyleyeyim ben böyle ilaçlardan korkuyorum.bazen sağlık bakanlığı iznide oluo soorabi bakıosun toplatıolar...sperm sayısı bizdede düşük ama ilaca güvenemem pek..en iyisi keç,iboynuzu hem doğal hemde garanti