28 Mart , 2024, 21:11:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİKTE SİNEMAYA GİTMEK ?

Başlatan AککORTįє, 02 Ocak , 2010, 17:02:20

« önceki - sonraki »

AککORTįє

BU KONUDA DENEYİMİ OLAN,

FİKİR SAHİBİ OLAN ARKADAŞLAR,

DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM  ???

✿sweet_sweet✿

ben her hafta mutaka sinemaya gidiyorum kesinlikle hicbir filmi kacirmam 3 boyutluar daha cok hosuma gidiyorr ahh birde sinemada seslerden benim yaramaz icerilerde hosuna gidiyor oynayip duruyorr.. millet tatli yer oynatir ben sinemaya gidince kimil kimil.. herkese tavsiye ederimm.. ancak ufak bir not belirtirimki grip yaygin odugundan ic kisimlara oturmamaya calisin kenar ve arkalardan izlemek en iyisi:):)

мiŁenα.

hamile kaldıgımdan beri, filme gitmedim

:love9: :love7: :love9:

sunga25 ((( Serpil )))

valla bende hamile kaldıgımdan beri hic gitmedin ilknurcum sınemaya :S
birde su grip olayı beni korkutuyor  o yüzdendee uzak durmak en iisi canım

ertl

anne karnında bebekler her sesten etkilenirler ama sinemanın olumsuz bir etkisi olacağını sanmıyorum
benden size tavsiye çocukolmadan bol bol gidin
bebişiniz glince zooooooooooooor gidersiniz

AککORTįє

03 Ocak , 2010, 00:12:07 #5 Son düzenlenme: 03 Ocak , 2010, 00:56:16 iLkNuRR
bende ara ara gidiyorum aslında  ama son gittiğimde 7 aylıktı ve baya bir tuhaf ve sert hareket etmeye başladı hopladım neredeyse yerimden.bi 5dk. böyle sürdü. sonra sese alıştı. ondan sonrada korktuk daha gitmedik sinemaya. 9. aydayım çok gitmek istediğim bir film var,çocuk olduktan sonra zaten gidemicem. ama bi yandan da korkuyorum doğurmiim oralarda  ;D

kızlar grip açısından da ben kalabalık ortamlara kesinlikle maskesiz girmiyorum. sizde girmeyin ve kesinlikle oturduğunuz bulunduğunuz ortamlarda hiç bi yere dokunmayın; dokunursanızda hemen elinizi dezenfekde edin. hamileyiz sonuçta bizim riskimiz 6 kat daha fazla

zelis

bende hoc gitmedim kizlar , zaten buraya turk filmleri biraz gec geliyor ve cok kalabalik oluyor o yuzden bende cekiniyorum gitmeye, grip falan olurmuyum diye....

мiŁenα.

tehlikesi olcagıonı düşünmüyorum...

sadece grip ana ürktücü geliyor oda ilknurcugumun dedıgı gıbı onlem alırsak  bırsey olmaz...

bırde ortalarda deılde en son veya ılk sıralarda ılk koltukalrdan alırsak ıyı olur...

bızım rısk 6 kat fazlaymıs cıdden yaaa allah hayır etsın sonumuzu

AککORTįє

hanımlarr  :)

bu konuyu açma sebebim sese olan duyarlılığı ne kadar olur bi zararı olur mu diyeydi ama  ;D domuz gribine kaydı sanırım.

9. ayda olduğum için korkuyorum sinemaya gitmeye. yani son aylarda gitmenin bebeğe bir sakıncası olur mu sesten dolayı?

yani gitsem doğurmadan, erken doğuma yol açarmıyım  ??? 

✿sweet_sweet✿

sesin bebege hic zarari olmazz ancak sen 9 aylik oldugun icin bence gitme.. cunku sinemada filmde ani tepkiler verebilirsin buda bebege iyi yansimayabilirr.. yahutt o kadar sure oturmak kan dolasimini yavaslatabilirr.. allah korusun beklenmedik bir durum yasanirsa vicdan azabi cekmeni istemem.. en iyisimi sen gitme derimm.. sese olan duyarlilik bebegi etkilemez ben dedigim gibi her hafta gidiyorum ama son ay gitmeyecegim.. ben artik korku filmlerine az gidebiliyorum cunku gerilim sahneleri beni etkiliyor o esnadada karnimda bebek kipirdanmaya basliyor..sadece senin o anki durumun bebege yansirsa o zaman suprizler olabilirr..

AککORTįє

03 Ocak , 2010, 19:33:25 #10 Son düzenlenme: 03 Ocak , 2010, 19:35:27 iLkNuRR
sağol canım sanırım haklısın, Allah korusun artı birşeyle karşılaşmayalım.

zaten eşimin bu tereddütlerden bi tanesinden haberi olsa imkanısz gitmem o yüzden emin olup öyle gideyim dedim. eşler bizden daha pipirikli

✿sweet_sweet✿

ewtt ilknurcum bu konuda oylelerr.. bizden daha rahat gibi gorunselerde aslinda daha huylular...  :) olmazsa internetten sitelerde filmi bulursun oradan izlersin cok istedigin bir filmse.. ben bazi filmleri kaciriyorum netten kaliteli versiyonunu bulup izliyorumm..  ;D  bu ay boyle olacak artikKK..

bu arada safak kac cnm? benim daha cok var saymiyorum o yuzden

saglicakla kal

мiŁenα.

cok dogru solemıssın swet...

eşler bizden daha pimpirikli oluyor şekil bnim kocam ;D

✿sweet_sweet✿

AککORTįє

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 03 Ocak , 2010, 19:44:55
ewtt ilknurcum bu konuda oylelerr.. bizden daha rahat gibi gorunselerde aslinda daha huylular...  :) olmazsa internetten sitelerde filmi bulursun oradan izlersin cok istedigin bir filmse.. ben bazi filmleri kaciriyorum netten kaliteli versiyonunu bulup izliyorumm..  ;D  bu ay boyle olacak artikKK..

bu arada safak kac cnm? benim daha cok var saymiyorum o yuzden

saglicakla kal

evet hayatım aynen öle yapacak bişi yok  ;D

benim şafak 24  :)

ama gel birde bana sor geçmiyor anacım geçmiyorrr :y25: