Bebeğim İçin İlk Hazırlıklar????????

Başlatan okyanus_06, 15 Aralık , 2008, 13:36:05

« önceki - sonraki »

okyanus_06

kızlar uzun zaman oldu ama ben siteye hernedense giremiyordum girdiğim zamanlardada sayfalar çok geç açılıyordu bugün tekrar denedim oldu:)biz geriye 30.haftamızda dönmüşüz bu arada alışverişi tamamlandı tek beşiği ve odası kaldı.bu ayın sonuna doğruda herşeyi yıkayıp ütülettirecem ve valizimi hazırlayacağım.alışveriş ile konularda sormak istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim.çünkü araştırmaktan bu konuda uzman oldum neredeyse:)
22+1 olduk
bezelyem hayata ve bize merhaba diyeceğin günü bekliyoruz...

Ada-beste-banu

kızlar merhaba
ben 31 haftalık hamişim ve daha yeni başladım alışverişe
ya o kadar güzel şeyler var ki insanın içi gidiyor
kafam karışıyor valla

sedefsahin

merhabalar ben sedef bende 11 haftalık hamıleyım ben daha bebısıme bırsy almadım cok erken cınsıyetınıde bılmıyorum
ama sagolsun akrabalar es dost busuru seyler aldılar benım almama bıle gerek kalmıcak yakında :)
bende sabırsılsamıyorum cınsıyetını ogrensemde yatak odasını kıyafetlrını arac gereclerınıde alsam gunler gecmıyor sankı.benım eltım bebk arac gereclerı hakkında cok deneyımlı daha cocgu yok ama ablalrı saysınde elınde lıste alısvrıslere kosar ama lıstesıde ınanılmaz her ayrıntı dussunulmus onda lıste duruyorsa buraya yazarım.allah herkese bu duyguyu tattırsın.
merhabalar

NILAYLI

bende 6. yada 7. ayda baslayacagim cinsiyetinden emin olmadan alisveris yapmak istemiyorum cünki herseyi olucak insallah :)